Nejlepší VPN pro Kanadu v roce 2020

Jako národ byla Kanada jednou z prvních, která podpořila využívání virtuálních soukromých sítí. Vzhledem k tomu, že streamingové služby, jako jsou Netflix, Amazon Prime Video a podobné, byly k dispozici pouze v USA, mnoho Kanaďanů se uchýlilo k VPN, aby obešlo regionální omezení uložená na tyto platformy. Rychle si však uvědomili, že výhody VPN se neomezují pouze na obcházení geobloků. Soukromí online se pomalu stalo jednou z klíčových priorit obou Kanaďané doma a lidé žijící v zahraničí. Připojení k serveru VPN umožnilo těmto Kanaďanům surfovat po webu bez omezení a zachovat jejich soukromá data v bezpečí. S ohledem na to všechno as obrovským počtem poskytovatelů služeb VPN, kteří se v těchto dnech prohlašují, že jsou nejlepší, jsme připravili následující hloubkovou analýzu nejlepších kandidátů na VPN, na kterou byste se měli dívat před výběrem správné služby.. 


Nejlepší VPN pro Kanadu v roce 2017

Nejlepší VPN pro Kanadu v roce 2020

Co znamená „VPN“?

Iniciály znamenají Soukromá virtuální síť. Jedná se o metodu, kdy se uživatelé mohou připojit k velké soukromé síti podporované servery roztroušenými po celém světě.

Síť funguje jako vrstva, jejímž prostřednictvím se získávají všechny sdílené informace šifrované před odesláním do ISP. Tímto způsobem je uživatel osobní informace, a dokonce umístění jejich poskytovatelé ISP zůstávají neznámí.

Nejlepší VPN pro Kanadu – co hledat?

Uvidíte, že nejlepší Kanada VPN poskytovatelé mají software pro všechny Zařízení Mac OS, Windows a Linux, stejně jako aplikace VPN pro platformy Android i iPhone.

Síť VPN je také zásadní, pokud chcete přistupovat k streamovacím kanálům, které jsou v Kanadě geograficky blokovány, například American Netflix, Showtime, HBO GO, Amazon Prime, a mnoho dalších.

Stejně tak kanadští expat mohou použít VPN k získání a Kanadská IP adresa při pobytu v zahraničí. Připojení k kanadskému VPN serveru umožňuje získat kanadskou IP adresu odkudkoli na světě.

Následně budete moci odblokovat a sledujte kanadské streamovací kanály jako CBC, TSN, Sportsnet, Candian Netflix, Rogers Anyplace TV nebo CityTV odkudkoli po celém světě.

Užitečná kanadská VPN by měla mít následující funkce:

 • Služby zákazníkům.
 • Vysoká úroveň šifrování dat.
 • Zásady vedení společnosti VPN.
 • Podpora OpenVPN, IPsec nebo jiných.
 • Úroveň šifrování dat.
 • Jak snadné je používat službu VPN.
 • Jak vysoká je rychlost připojení?

Většina společností nenabízí zákazníkům bezplatnou zkušební verzi, ale mají v platnosti zásady záruky vrácení peněz. Následující tabulka obsahuje stručný přehled nejlepších 4 VPN, na které se tato recenze vztahuje.

Proč potřebovat VPN v Kanadě?

Existuje mnoho důvodů, proč se tolik Kanaďanů nyní připojuje k serveru VPN, kdykoli jsou online. Zde jsou nejzřetelnější:

Kanadské zákony, které narušují soukromí online

Kanadský zákon o modernizaci autorských práv byl do parlamentu zaveden již v roce 2011. Přes jednomyslnou opozici a velké nepohodlí mezi Kanaďany byli konzervativci díky své většině schopni návrh zákona schválit. a většina je nyní zvědavá, zda jejich osobní údaje mohou být proti nim použity.

 • Bill C – 11 (zákon o modernizaci autorských práv): nařizuje poskytovatelům internetových služeb, aby uchovávali záznamy o internetové činnosti uživatele po dobu minimálně 6 měsíců pro každého, kdo je obviněn z porušování autorských práv. Po uplynutí této doby musí být údaje předány úřadům.

Protiteroristický zákon byl naopak zaveden již v roce 2015. Konzervativci argumentovali, že to pomůže donucovacím orgánům účinněji bojovat proti terorismu. V zásadě usnadňuje proces sdílení informací o jednotlivcích mezi různými kanadskými vládními agenturami. 

 • Bill C-51 (zákon proti terorismu): Umožňuje CSIS zastavit jakékoli bankovní transakce nebo cestovní plány podezřelých z terorismu.

Pět očí

Jedná se o špionážní alianci vytvořenou mezi Austrálií, Novým Zélandem, Kanadou, Spojeným královstvím a USA. Pět očí (FVEY) byl vytvořen, aby umožnil snadnější výměnu informací mezi sebou.

To by mohlo znamenat, vzhledem k novým předpisům, že vláda je schopna zajistit občanům své online data do členských zemí. 

Omezení blokování obsahu a filtrování v Kanadě

Kanada je země, která slaví své lidi Svoboda volby. Všechny oblíbené weby sociálních médií Facebook, Youtube a Instagram, jsou snadno dostupné. Na některých webových stránkách v Kanadě se však mohou vztahovat určitá omezení.

Například FairPlay, a koalice 25 kanadských organizací navrhuje CRTC zřídit cenzurní výbor, který nutí poskytovatele internetových služeb k zablokování webových stránek obviněných z pirátství bez soudního příkazu. Kanadští uživatelé internetu byli rozhořčeni tímto rozhodnutím a dokonce si vytvořili vlastní výbory pro zrušení FairPlay. 

Navíc zpět Listopad 2019, Federální soud Kanady schválil, že hlavní kanadští poskytovatelé internetových služeb by měli blokovat pirátskou IPTV službu (Gold TV). Na svou obranu rozhodli, že to neporušuje neutralitu sítě nebo svobodu slova. Je to jen porušení autorských práv.

Pokud jde o torrenting, podle výše uvedeného zákona (Bill C – 11), vše záleží na tom, jaký obsah se pokoušíte stáhnout, protože používáte torrenty, které jsou považovány za porušující autorská práva. V některých případech může být obtížné určit, co je obsahem pirát a co ne.

U sítě VPN nezáleží na tom, jaké omezení existuje. Mění vaši IP adresu a umožňuje anonymní procházení webu. Díky tomu získáte přístup k omezeným webovým serverům v zemi a ke stahování / odesílání torrentů bez sledování.

Výhody VPN pro obyvatele Kanady

VPN umožňuje kanadským obyvatelům přístup geo-omezený obsah nachází se v různých zemích světa. Jakmile se připojíte k serveru v konkrétní zemi, bude VPN fungovat zakryjte svou IP adresu a přiřadit vám nový v zemi, kde je server založen.

Pokud je například server v USA, získáte americkou IP adresu. Díky tomu budete mít přístup k oblíbeným US Netflix, Hulu, HBO a CW TV.

Totéž platí pro ostatní streamingové služby, pokud se připojíte k serveru v příslušných zemích. To zahrnuje BBC iPlayer, Sky Go, DAZN, ITV, TV2 Play, a více.

Odblokujte a streamujte kanadskou televizi kdekoli – část Expat

Kanadská televize patří mezi špičku na světě. Například máte rádi CBC. V úplnosti se dopisy týkají Kanadské rozhlasové společnosti, největší televizní a rozhlasové stanice v Kanadě. Je to tam docela populární a náhodou je to jen to, co stojí za oponenta BBC ve Velké Británii.

Služba není k dispozici mimo Kanadu. CBC a další Kanadské kanály vyžadují IP adresu v regionu. Pokud nemáte kanadskou IP, dostanete geo-chybová zpráva který téměř okamžitě ukončí váš přístup:

„Jejda… Je nám líto, ale tento obsah není k dispozici ve vaší oblasti. Pokud se domníváte, že jste tuto zprávu dostali omylem, kontaktujte nás. Chyba 21. “Chyba přehrávače CBC

Kanadská služba VPN umožňuje přístup k CBC Streaming Player odkudkoli na světě. Totéž platí pro další kanadské streamovací kanály, jako jsou CityTV, Crave TV, CTV, Sportsnet a TSN

Nejlepší Kanada VPN – hloubková analýza

Zatímco jsme prováděli náš propracovaný výzkum, abychom určili, která VPN je nejlepší, dokázali jsme ji zúžit na 6 poskytovatelů služeb. Zde jsou výsledky:

1. ExpressVPN

Kryt ExpressVPN

ExpressVPN vynikající rychlosti, a vojenské šifrování, a schopnost odblokovat streamingové služby z celého světa vytváří ou VPN je založeno na internetu Britské Panenské ostrovy, region daleko od dosahu asociace Five Eyes.

Celkově se můžete připojit k 5 různým kanadským serverům VPN z aplikace ExpressVPN. Servery jsou umístěny v Torontu, Montrealu a Vancouveru. Poskytovatel celkem kryje 94 různých zemí z hlediska distribuce serveru.

Když už mluvíme o serverech, testovali jsme některé z ExpressVPN a vyzkoušeli je rychlostní výkon. Ze všech VPN na tomto seznamu vyšel tento s nejlepšími výsledky. Všechny servery byly velmi rychlé, bez ohledu na to, kdo je fyzicky vzdálen. Největší hit, kterého jsme byli svědky, byl 7% pokles.

Aplikace ExpressVPN jsou dobře navržené a uživatelsky přívětivé rozhraní na mysli. Na druhé straně má poskytovatel a Inteligentní DNS funkce pro obcházení regionálních omezení. Tato funkce nešifruje váš provoz ani neskrývá vaši IP adresu úplně. Jinými slovy, nikdy se nespoléhejte na inteligentní DNS pro anonymní torrentování nebo jiné činnosti, které chcete uchovat.

Pokud jde o soukromí, ExpressVPN má automatický zabít spínač a funkce děleného tunelování. S split tunneling, můžete si vybrat, která část vašeho internetového provozu chcete projít serverem VPN a kterou prostřednictvím poskytovatelů internetových služeb.

Konečně, jejich 30denní záruka vrácení peněz politika dává uživatelům svobodu volby, zda se chtějí nebo nechce zavázat ke svým službám.

Klady

 • 160 umístění serveru ve více než 90 zemích.
 • Podporuje P2P.
 • Kompatibilní s Netflix.
 • Inteligentní DNS MediaStreamer.
 • 30denní lhůta na vrácení peněz.
 • Snadno použitelné aplikace.
 • 5 souběžných připojení.
 • Šifrování vojenské třídy.
 • Zabijte Switch.
 • Rozdělené tunelování.
 • Rozšíření prohlížeče.

Nevýhody

 • Drahé předplatné plány.
 • Žádná zkušební verze zdarma.

2. BulletVPN

BulletVPN Recenze

S BulletVPN, Na estonské bázi nejlepší poskytovatel služeb VPN, můžete bezpečně surfovat po internetu v CAnada. Poskytovatel má přibližně 114+ serverů ve 47 zemích, přičemž některé z nich jsou optimalizovány tak, aby udržovaly velmi vysoké rychlosti.

Podle četných rychlostní testy provedli jsme, BulletVPN byl schopen udržovat konzistentní rychlosti na téměř každém serveru. Maximální pokles připojení byl kolem 7%. Kromě toho jsou rychlosti vynikající HD a UHD streamování.

BulletVPN má aplikaci pro téměř jakýkoli hlavní operační systém, včetně PC, Mac, Android, iPhone, iPad nebo FireStick. Inteligentní funkce proxy serveru DNS je k dispozici také v případě, že chcete streamovat geoblokovaný obsah na zařízeních, která nepodporují VPN.

BulletVPN má přepínač kill a nazývá se exkluzivní funkce Střela. Tato technologie podporuje přepínač zabíjení další vrstvou soukromí. Štít Bullet neumožňuje připojení k internetu, pokud nejste nejprve připojeni k serveru BulletVPN. Je zřejmé, že máte možnost tuto konkrétní funkci povolit nebo ji nechat vypnutou v aplikaci BulletVPN.

BulletVPN nabízí uživatelům a 30denní záruka vrácení peněz. Kromě toho má poskytovatel a 1denní bezplatná zkušební verze. Lze ji uplatnit prostřednictvím aplikace pro Android nebo kontaktováním zákaznické podpory společnosti BulletVPN.

Klady

 • 70+ serverů ve 41 zemích.
 • Podpora P2P.
 • Odblokuje Netflix a CBC.
 • Inteligentní funkce DNS.
 • 30denní záruka vrácení peněz.
 • Přátelské uživatelské rozhraní.
 • Šest současných spojení.
 • 256bitové šifrování AES.
 • Zabijte spínač.
 • Střela.

Nevýhody

 • Žádné dělení tunelů.
 • Krátká zkušební doba zdarma (1 den).

3. Unlocator

Unlocator VPN Cover

Unlocator, A Dánský poskytovatel, funguje od té doby 2013. Nejprve to začalo jako inteligentní DNS proxy služba, a nyní také poskytuje VPN služba. Skutečnost, že centrály Unlocatoru jsou umístěny v Dánsko nutí nás však cítit se trochu nesvůj.

Pokud jste to nevěděli, Dánsko je součástí 9-Eyes, rozšířená verze 5 Oční asociace. Provedli jsme důkladný průzkum, abychom zjistili, zda existují zprávy, které by mohly naznačovat, že data uživatele Unlocatoru byla ohrožena. Žádné takové zprávy nebyly nalezeny a jako takové jejich přísná politika bez protokolování zdá se být legitimní.

Unlocator má dobrou distribuci serverové sítě 41+ serverů ve více než 36 zemích. Podařilo se nám to odblokovat American Netflix, ale chvíli nám to trvalo. Některé americké servery tuto práci nezvládly, jiné naopak Miami (vysokorychlostní).

Rychlost je velmi slušná, zvláště když jsme použili (vysokorychlostní) označené servery. Některé servery zasáhly naše spojení s téměř a 30% pokles. Byly to však vzácné případy.

Funkce Smart DNS je samozřejmě stále k dispozici. Unlocator dává uživatelům možnost zakoupit si ji jednotlivě, pokud nemají o svou službu VPN zájem.

Na druhé straně Unlocator má zabít spínač. Podobně jako u BulletVPN existuje technologie, která vám neumožňuje připojení k internetu, pokud nepoužíváte server Unlocator. Je to dabované jako Unlocator Shield.

Zatímco většina sítí VPN nabízí krátkou bezplatnou zkušební verzi nebo možná nejasnou, Unlocator poskytuje novým účastníkům a 7denní bezplatná zkušební verze bez nutnosti registrace kreditní karty nebo účtu PayPal. Kromě toho, jakmile bezplatná zkušební verze skončí, můžete využít jejich 30denní záruky vrácení peněz pokud se rozhodnete k odběru.

Klady

 • Servery ve více než 41 zemích.
 • Přátelský k P2P.
 • Kompatibilní s Netflix.
 • Inteligentní DNS.
 • 30denní lhůta na vrácení peněz.
 • Velmi snadné aplikace.
 • 5 souběžných připojení.
 • Šifrování vojenské třídy.
 • Zabijte Switch.
 • Unlocator Shield.
 • 7denní bezplatná zkušební verze.

Nevýhody

 • Pár pomalých serverů.
 • Žádná rozšíření prohlížeče.
 • Rozdělené tunely nejsou k dispozici.

4. NordVPN

Kryt NordVPN

NordVPN je Poskytovatel VPN založený na Panamě s obrovskou globální sítí. Nabízejí servery na 81 místech ve více než 64 zemích. Nyní jsme byli schopni odblokovat všechny streamované kanály, které jsme testovali, ale nevýhodou byla Rychlost.

Jako prvotřídní poskytovatel služeb VPN se NordVPN spojuje s tím, že má některé z nejrychlejších serverů VPN. Naše různé testy rychlosti potvrdily, že servery, které společnost NordVPN zřídila v různých regionech světa, jsou obecně rychlé. Například při připojení k americkému serveru rychlost sotva klesla (9%).

Celkově vzato je samotná aplikace NordVPN velmi dobrá snadné použití, a proces připojení je téměř okamžitý. Pokud jde o jejich inteligentní službu DNS, SmartPlay nám umožnili odblokovat desítky kanálů po celém světě minimální rychlostní ztráty.

Přejdeme k jejich Dvojitá VPN Vlastnosti. Tato technologie přesměrovává provoz uživatelů dva servery místo jednoho, zajištění dvojité šifrování k datům. I když získáte výhodu další úrovně zabezpečení, při zapnutí této funkce ohrožujete rychlost Internetu. To bylo potvrzeno různými rychlostními testy, které jsme provedli.

NordVPN není tak levné, ale my to také nepovažujeme za drahé. Jejich 30denní záruka vrácení peněz poskytuje uživatelům dostatek času na kontrolu, o čem služba je. Pokud jde o bezplatnou zkušební verzi, bývala jedna, ale nyní ji NordVPN sundala ze stolu.

Klady

 • 81 umístění serveru ve více než 60 zemích.
 • P2P sdílení.
 • Netflix podporován.
 • Inteligentní DNS (SmartPlay).
 • Snadno použitelné aplikace.
 • Šest souběžných spojení.
 • Šifrování vojenské třídy.
 • Přepínač automatického zabíjení.
 • Dvojitá VPN.
 • CyberSec (ochrana malwaru).
 • Cibule přes VPN.
 • Rozšíření prohlížeče.

Nevýhody

 • Nestabilní rychlosti.
 • Žádná zkušební verze zdarma.
 • Rozdělené tunely nejsou k dispozici.

5. IPVANISH

IPVanish Cover

IPVanish poskytuje rychlé připojení, vynikající ochrana soukromí, a dobré globální pokrytí serveru, vše za rozumnou cenu. Před chvílí může mít sídlo jejich ústředí (USA) ohroženo soukromí uživatelů.  IPVanish prošel protokolováním skandál, kterým uživatelské záznamy byly poskytované vnitřní bezpečnosti pomoci při vyšetřování trestního případu. Poté však nebyly hlášeny žádné takové případy.

Pokrytí serveru IPVanish je velmi dobré, protože má servery 70+ zemí. Během našich testů však žádný z těchto serverů nebyl schopen odblokovat US Netflix, BBC iPlayer nebo dokonce Hulu pro záležitost, která je pro nás považována za obrovskou nevýhodu.

Jejich rychlost byla v pořádku podle toho, co jsme zkoumali. Ve skutečnosti naše připojení pouze kleslo 10%, a my jsme byli schopni streamovat obsah v plném HD, aniž bychom byli svědky jakýchkoli problémů s vyrovnáváním.

Použití jejich aplikace bylo hezké přímočarý. Během několika sekund se nám podařilo připojit k serveru. Jak bylo uvedeno výše, IPVanish se však nepodařilo odblokovat některé hlavní kanály pro streamování.

Dále jsme zjistili, že poskytovatel nemá funkci inteligentního DNS, která je nezbytná pro přístup k omezenému obsahu. Navíc jsme také viděli, že poskytovatel nabízí pouze 7denní politika vracení peněz, které zbledne ve srovnání s ostatními na seznamu.

Klady

 • Servery ve více než 70 zemích.
 • Podpora P2P.
 • Přátelské uživatelské rozhraní.
 • Deset současných připojení.
 • 256bitové šifrování AES.
 • Spínač automatického zabíjení.
 • SOCK5 proxy.
 • Rozšíření Chrome
 • SugarSync (zabezpečené ukládání souborů).

Nevýhody

 • Inteligentní DNS není k dispozici.
 • Neodblokuje Netflix a BBC iPlayer.
 • 7denní politika vracení peněz.
 • Žádné dělení tunelů.
 • Žádná zkušební verze zdarma.

6. CyberGhost

Kryt CyberGhost

CyberGhost je další nejlepší VPN, kterou byste měli zvážit v Kanadě. Všimli jsme si, že poskytovatel má hodně uživatelů, zejména 15 milionů z nich, navzdory jejich temný původ. Pojďme osvětlit věc.

Za prvé, Cyberghost sídlí v obou Rumunsko a Německo. Pokud jde o soukromí online, Rumunsko je v pořádku žádné přísné zákony o dohledu. Problém je však s Německo, což je jeden z Země 14 očí. Ale to není to, co jsme mysleli pod pojmem „Shady“.

Cyberghost byl získán Izraelská společnost Kape Technologies. V minulosti se k tvorbě používali noví majitelé CyberGhostu malware. Tehdy nebylo nic takového ohlášeno.

Nyní se podívejme, proč má Cyberghost tak obrovskou uživatelskou základnu. Poskytovatel má servery v 90 zemí, což je skvělé, protože soupeří s obdobím ExpressVPN.

Také testy rychlosti ukázaly obojí pozitivní a negativní výsledky. Několik serverů přibližně neovlivnilo naše připojení 12%. Na druhé straně existovaly další servery, které snížily naši rychlost na internetu do bodu, kdy kvalita videa klesla na 240 místo 720.

Tato služba nemá Inteligentní funkce DNS pro odblokování obsahu, ale jeho servery VPN to mohou udělat. Zkusili jsme US Netflix a poskytovatel byl doručen.

Aplikace CyberGhost je označena dabovanou „Pro streamování“. Umožňuje uživatelům vybrat kanál, který chtějí odblokovat, a aplikace poté odpovídajícím způsobem se připojit k serveru (Server v oblasti kanálu). Tímto způsobem nemusíte přijít na to, který server odblokuje který kanál sám. To je velmi působivé, pokud si vzpomenete na netechnicky důvtipné uživatele.

Soukromí přichází ve formě vojenského šifrování a zabít spínač. Pokud jde o předplatné, Cyberghost je o něco dražší, ale přichází s 45denní politika vrácení peněz. Máte čas se rozhodnout.

Klady

 • Servery ve více než 90 zemích.
 • Podpora P2P.
 • 45denní politika vrácení peněz.
 • Aplikace jsou velmi snadno použitelné.
 • Sedm současných spojení.
 • 256bitové šifrování AES.
 • Spínač automatického zabíjení.
 • Servery VPN NoSpy
 • Rozšíření prohlížeče.

Nevýhody

 • Chybí rozdělení tunelů.
 • Zkušební verze není k dispozici.
 • Žádná funkce inteligentního DNS.

Nejlepší VPN pro Kanadu – konečný verdikt

Kanada není opravdu tak silně cenzurován jako jiné země, ale několik nedávných zákonů pomohlo obecně narušit soukromí online. 

Ve skutečnosti přiměli více lidí myslet na jejich přítomnost na internetu a na to, co dělají online. Udělejte krok, abyste zajistili vaše data jsou chráněna a mají přístup na libovolný web, a klidně nám řekněte, jaká byla vaše zkušenost poprvé VPN uživatel v sekci níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map