Nejlepší VPN pro kanál 4

Zeptejte se většiny britských diváků, které kanály baví sledovat, a pravděpodobně zjistíte, že kanál 4 má ve svých nejlepších 5 možnostech dost. Kanál nabízí rozmanitou škálu kanálů, které pokrývají široký rozsah programování, od zábavy po sport, zprávy, filmy a dokumenty. Vzhledem k tomu, že služba nedávno spustila streamovací aplikaci, diváci se nyní budou moci rozhodnout, co chtějí sledovat a kdy to chtějí udělat. Nová streamingová služba se nazývá Všechny 4 a umožní divákům dohnat vše, co by jim mohlo uniknout na základě jejich pracovního harmonogramu podle jejich pohodlí.


Nejlepší VPN pro kanál 4

Nejlepší VPN pro všechny 4

Je kanál 4 k dispozici mimo Spojené království?

Pokud kanál streamujete z Velké Británie, budete mít vždy jistotu, že budete mít přístup ke službě. Jediný problém, který nastane, je, když se pokusíte streamovat kanál, zatímco cestujete do zahraničí. To může být docela problém, protože platforma pro streamování obsahuje nastavení opatření, která omezují přístup mimo zemi. Proč se to dělá? Pravděpodobně se pokusíte dodržovat distribuční předpisy, kterými se řídí obsah zobrazovaný na jejich stránkách. Když se pokusíte streamovat obsah ze služby mimo zemi, zobrazí se chybová zpráva informující o vaší neschopnosti získat přístup ke službě na základě vaší polohy..

Streamovací platforma je ve skutečnosti schopna zjistit vaši polohu pomocí vaší IP adresy. Vaše IP umožňuje webům a aplikacím zjistit několik podrobností o vás. Tyto podrobnosti sahají od věcí, jako je vaše skutečné umístění, vaše identita a operační systém. Všechny 4 se stanou geo-omezujícím kanálem. Neměli byste mít přístup k jejich obsahu, pokud sídlíte mimo konkrétní území. Nehledě na to, veškerá naděje stále není ztracena pro uživatele se sídlem v zahraničí, kteří by chtěli ze služby proudit.

Použití VPN k odblokování kanálu 4 v zahraničí

Připojení k virtuální privátní síti umožňuje uživatelům skrýt nebo změnit jejich IP adresu, čímž se obejde všechna omezení, která může web odepřít přístupu uživatelům. Přihlášení k odběru důvěryhodné VPN umožňuje streamovat veškerý 4 obsah, i když je založen mimo Spojené království. To poskytuje skvělé odškodnění pro britské diváky, kteří by mohli být mimo zemi jako krajanské země nebo dokonce jako turisté.

Jakmile se přihlásí k odběru, stačí se připojit k serveru se sídlem ve Velké Británii a ke streamovací platformě, zdá se, že sídlí v Británii. To se netýká pouze všech 4, protože uživatelé také získají přístup k jiným webům s omezeným přístupem, které jsou hostovány kdekoli na světě, pokud se připojí k serveru v jakékoli zemi, na které je hostitel, ke kterému mají přístup..

Používání VPN také přináší řadu dalších výhod, jako je šifrování vašeho online přenosu a skrytí vaší identity před jakýmkoli webem, který se rozhodnete navštívit. Síť VPN také umožňuje skrýt vaši aktivitu před poskytovatelem služeb Internetu. Tím se obchází jakákoli forma škrticí klapky, kterou by mohli použít. Použití VPN také umožňuje chránit vaše data před hackery a podvodníky.

Nejlepší VPN pro kanál 4

Abyste mohli všechny tyto výhody plně využívat, musíte si předplatit důvěryhodnou službu VPN. Už jsme identifikovali několik, o nichž jsme si jisti, že budou poskytovat vynikající služby. Podívejte se na náš seznam nejlepších sítí VPN pro všechny 4.

1. ExpressVPN

ExpressVPN je určitě jedním poskytovatelem, který má v odvětví VPN mnoho vlivů, a to podle počtu obdržených cen a podle počtu účastníků, kteří mají u poskytovatele účet. Služba je umístěna na Britských Panenských ostrovech. ExpressVPN má asi 2000 serverů roztroušených po celém světě. Pokud máte dostatek z nich ve Velké Británii, neměli byste mít problém najít konkrétní, který by se mohl připojit ke všem zařízením a streamovat je ze všech 4. Po spuštění v roce 2009 služba prošla dlouhou cestu v optimalizaci své služby pro své předplatitele. Z tohoto důvodu je na prvním místě našeho seznamu jako služba číslo jedna pro streamování kanálu 4 mimo Spojené království.

Poskytovatel je schopen podporovat až 3 simultánní zařízení. Díky 256bitovému šifrování AES je vaše zabezpečení zajištěno na všech vašich zařízeních. ExpressVPN také dodržuje přísnou politiku protokolování nuly a nabízí OpenVPN, UDP, SSTP. L2TP / IPSec a PPTP jako protokoly, ze kterých si můžete vybrat. Součástí služby je také služba DNS s nulovými znalostmi, která zajišťuje, že všechna vaše připojení jsou rychlejší a bezpečnější. Chcete-li zjistit, co dalšího můžete od poskytovatele získat, podívejte se na naši mnohem podrobnější recenzi ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN je další poskytovatel, který nezklame. Jak asi můžete říct, je zde kladen důraz na poskytování co nejlepších rychlostí prohlížení, aniž by byla ohrožena vaše identita a bezpečnost. To je skvělá nabídka, protože poskytovatel je schopen do určité míry čelit tomu, jak pomalé může být vaše připojení kvůli šifrování. BulletVPN také umožňuje uživatelům připojit 3 zařízení současně k jejich VPN serverům.

BulletVPN má přítomnost ve více než 20 zemích, včetně Velké Británie. Tato služba je jednou z nejspolehlivějších, zejména pokud si chcete užít plynulé streamování bez nutnosti ukládat videa do vyrovnávací paměti. BulletVPN má také spolehlivou službu SmartDNS. Hodí se, pokud chcete přistupovat k webům s omezeným přístupem bez VPN. Z hlediska zabezpečení služba zajišťuje, že vaše procházení zůstane nezjištěno pomocí 256bitového šifrování AES. Používání BulletVPN vám také zajistí bezproblémové připojení a díky volbám, jako jsou OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 a PPTP, budete mít na výběr širokou škálu možností. Chcete-li zjistit, co pro vás může BulletVPN udělat více, podívejte se na naši recenzi BulletVPN.

3. NordVPN

Další spolehlivou alternativou je NordVPN. Společnost NordVPN byla založena v roce 2008 a je jedním z poskytovatelů, kteří mají tolik funkcí přizpůsobených k zajištění vaší bezpečnosti, takže pokud se online přihlásíte k odběru, neměli byste se bát online. Tato služba nabízí až 4000 serverů ve více než 60 zemích a zaručuje ochranu prostřednictvím svého průmyslového standardního 256bitového šifrování AES.

Tato služba má k dispozici širokou škálu funkcí, z nichž některé pravděpodobně nenajdete nabízené jiným poskytovatelem. Jednou takovou funkcí je její dvojitá VPN. Směruje váš provoz přes dva servery místo jednoho, čímž zdvojnásobuje vaši bezpečnost. Tato služba také umožňuje až 6 současných připojení a má síť serverů, ze kterých si můžete vybrat ty, ke kterým se chcete připojit, podle toho, co byste chtěli dělat. Existují servery optimalizované pro streamování, hraní her, torrentování nebo dokonce velké stahování. Máte tedy na výběr širokou škálu možností. Další podrobnosti o tom, co lze očekávat, najdete v naší recenzi NordVPN.

Závěr o nejlepší VPN pro všechny 4

Jako dobře známý streamingový kanál mají všichni 4 poměrně rozsáhlou základnu diváka. Někteří z jeho diváků pravděpodobně cestují mimo Spojené království hodně, takže použití VPN by bylo docela užitečné. Tři výše uvedené služby jsou více než schopny postarat se o vaše bezpečnostní potřeby. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map