Nejlepší VPN pro Mikrotik Router

Co je nejlepší VPN použít na routeru Mikrotik? Je to otázka, na kterou se na VPN Guru hodně ptáme. Mikrotik je renomovaná společnost, která se specializuje na síťový software a vybavení. Společnost existuje od roku 1996 a byla založena v Rize, hlavním městě Lotyšska. Od svého založení se společnost MikroTik dokázala vyvinout v slušnou značku, na kterou se miliony lidí spoléhají na potřeby svých sítí. Mezi mnoha síťovými systémy, které společnost vyrábí, jsou dobře známy svými směrovači, které se náhodou řadí mezi nejvýkonnější značky na světě. 

Nejlepší VPN pro Mikrotik Router

Nejlepší VPN pro Mikrotik Router

Proč byste měli používat VPN na vašem routeru

Použití VPN na směrovači vám umožňuje provádět řadu věcí, které by právě s nainstalováním v počítači nebo notebooku byly. Mezi skutečné výhody patří:

Nebudete obtěžovat zapnutí / vypnutí VPN

První zřejmou výhodou je, že opravdu nemusíte občas zapínat a vypínat VPN. Tímto způsobem budete proces automatizovat a nebudete se muset přihlašovat ke svému účtu VPN při každém připojení k internetu. To vám také umožní jednou provždy nastavit vaše bezpečnostní opatření na internetu bez nutnosti dalších zásahů.

Síť VPN budete používat na široké škále zařízení

Nastavení služby VPN znamená, že ji budete moci používat na celé řadě zařízení, aniž byste museli přímo nastavovat nebo připravovat jednotlivá zařízení pro VPN. Je to úplně jiná úroveň automatizace. To vám umožní dělat věci, jako je sledování obsahu s omezeným přístupem na televizi, a pokazit svou identitu, kdykoli se na zařízení připojíte online. Tím také zajistíte, že limit počtu zařízení, které můžete zabezpečit, stanoví pouze směrovač, nikoli vaše služba VPN.

Připojení zařízení prostřednictvím sítě VPN bude snazší

Jakmile na svém routeru nakonfigurujete síť VPN, bude každé zařízení, které je k němu připojeno, automaticky chráněno. To vám ušetří potíže s registrací každého zařízení jeden po druhém u vašeho poskytovatele VPN.

Nejlepší VPN pro MikroTik Router

Existuje spousta poskytovatelů VPN. Ne všichni však oficiálně podporují směrovače MikroTik. Zde je náš seznam nejlépe doporučené VPN, které můžete použít na routeru Mikrotik:

ExpressVPN – naše nejlepší doporučení

ExpressVPN stojí nad hlavou a rameny nad většinou ostatních poskytovatelů na trhu a také z velmi dobrých důvodů. Je známo, že tato služba nabízí nejlepší služby v oblasti zákaznické podpory, což z ní činí jednu z nejspolehlivějších služeb, zejména pro první uživatele VPN. Tito zákazníci mají také o své potřeby dobře postaráno, pokud jde o aplikaci ExpressVPN.

Díky podpoře platforem běžících na Windows, Android, Linux a iOS kladou jejich aplikace velký důraz na snadné použití a umožňují snadnou navigaci všemi jeho funkcemi. Z hlediska bezpečnosti nabízí služba 256bitové šifrování AES vojenské třídy všem svým předplatitelům napříč všemi svými 1000+ servery se sídlem ve více než 90 zemích. Uživatelé by měli očekávat, že budou moci používat všechny populární protokoly VPN a platit anonymně prostřednictvím služeb, jako jsou Paypal, Bitcoin a další platební brány třetích stran. ExpressVPN nabízí záruku vrácení peněz na 30 dní, takže každý, kdo uvažuje o přihlášení ke službě, má dostatek času na vyzkoušení výkonu poskytovatele.

NordVPN

Tato služba se sídlem v Panamě slibuje, že vám poskytne vše, co potřebujete od služby VPN a některé další. Jeho rozsáhlá síť 3000+ serverů je více než dost, aby vás ujistila o silném připojení bez ohledu na to, kde jsou umístěny servery, ke kterým se chcete připojit. Servery 3000+ velmi pomáhají při usnadňování jejich dvojité služby VPN, kde uživatelé mohou nechat svůj přenos přenášet prostřednictvím dvou serverů, aby prakticky zdvojnásobili úroveň šifrování..

Další zahrnutou funkcí je automatický přepínač zabíjení Internetu, kde uživatelé využívají vylepšenou ochranu, protože kdykoli dojde k narušení připojení VPN, dojde k přerušení připojení k Internetu. Konečně, NordVPN je také schopen optimalizovat druh služeb, které od nich dostáváte, tím, že má vyhrazené servery, které jsou přiděleny poskytovatelům na základě povahy jejich práce online. Služba má vyhrazené servery pro torrenting, streamování videa a dokonce i online hraní. Každý, kdo doufá, že ochutná zážitek NordVPN, je vítán vyzkoušet si službu na 3 dny, zdarma.

IPVanish

IPVanish je jedním z mála poskytovatelů, který se pyšní tím, že vlastní veškerý hardware, což znamená, že se snadno dokážou dostat na dno věcí pro případ, že by jejich servery z nějakého důvodu přestaly fungovat úplně. To se liší od mnoha jiných poskytovatelů, kteří si pronajímají servery a může mít hodně co vypořádat, pokud jejich síť klesne.

Aplikace je snadno kompatibilní s platformami, jako jsou iOS, Windows, Mac a Android, stejně jako Fire TV a podobně. Na více než 1 000 serverech ve více než 60 zemích má společnost IPVanish po celém světě působivou působnost, takže byste se neměli obávat, že konkrétní web nebo kanál je mimo dosah. Služba nabízí uživatelům krátkou sedmidenní záruku vrácení peněz, aby si ji mohli vyzkoušet, a rozhodnout se, zda vyhovuje jejich preferencím nebo ne..

Závěr o nejlepší VPN pro MikroTik Router

Tyto tři služby, které jsme přezkoumali, jsou dnes snadno nejvyhledávanějšími poskytovateli VPN na současném trhu, a to díky jejich závazku ke kvalitní službě a jejich neochvějnému odhodlání zůstat svým zákazníkům vždy spolehliví.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me