Nejlepší VPN pro Minecraft v roce 2020

Co je nejlepší VPN pro Minecraft od roku 2020? Proč bych vůbec potřeboval VPN pro Minecraft? Minecrafty jsou snadno jednou z nejvíce návykových her, se kterými se na internetu pravděpodobně setkáte. Je to druh hry, který vám umožní vybudovat cokoli bez požadované sady pokynů nebo herních cílů, které by měly být splněny, abyste skočili na další úroveň. To znamená, že máte svobodu dělat, co chcete, a budovat, co si chcete, prostřednictvím své fantazie. Hraní hry v režimu pro více hráčů je ještě více vzrušující, protože se spojíte s přítelem a pustíte se do mise podle vašeho výběru. Přepnutí na volbu pro více hráčů však vyžaduje připojení k internetu.


Nejlepší VPN pro Minecraft v roce 2018

Nejlepší VPN pro Minecraft v roce 2020

Proč je Minecraft blokován

Vzhledem k návykové povaze této jednoduché hry se většina uživatelů ocitá při hraní ve škole nebo v práci místo toho, aby se soustředila na to, co musí dělat, a to opravdu snižuje jejich úroveň produktivity. Za tímto účelem většina institucí zavedla bloky, které mají omezit přístup ke hře a pomáhat lidem soustředit se více na práci, kterou potřebují k provedení.

Zajímavé je, že Minecraft bylo shledáno nesmírně užitečným zejména jako vzdělávací nástroj, protože ho stále více institucí používá k výuce širokého spektra předmětů. Používá se také k rozvoji kreativity mezi dětmi a k ​​povzbuzení, aby byli více zvědaví na své okolí.

Pokud chcete hru hrát, ale nemůžete to kvůli blokům zavedeným institucí, ve které se nacházíte, musíte se přihlásit k odběru důvěryhodné služby VPN. Použití VPN vám umožní obejít všechna omezení a získat přístup k jakémukoli webu nebo kanálu, který chcete navštívit.

Hraní Minecraft v režimu pro více hráčů vyžaduje, abyste měli svůj vlastní server. Jedním rizikem, které je spojeno s touto podmínkou, je, že pak budete otevřenější vůči útokům DDoS od třetích stran a útoky budou fungovat zaplavením serveru požadavky na připojení a následným selháním..

Mnoho poskytovatelů VPN na současném trhu poskytuje ochranu před útoky DDoS, takže po přihlášení k jednomu z nich byste se neměli tolik obávat.

Další věcí, které bude většina hráčů pravděpodobně čelit, je zákaz adres IP. Jedná se o typ omezení, která jsou vydána správci serveru, a obvykle jsou vydávána jako trest za nepřijatelné chování..

Protože služba VPN umožňuje změnit vaši IP adresu, měli byste být schopni obejít tyto druhy omezení, protože vše, co musíte udělat, je připojit se k jinému serveru s jinou IP adresou.

Odblokování Minecraft

Nyní, když znáte několik důvodů, které by mohly ztížit přístup k Minecraft, prozkoumáme, jak přesně funguje služba VPN k odblokování hry.

Požadavek uživatele na připojení k internetu obvykle splňují poskytovatelé internetových služeb na serveru a jejich provoz přes něj také prochází. Jakmile máte nastaveno připojení VPN, budete moci řídit, ke kterému serveru se připojíte, a také nechat projít tento server. Kromě toho použití VPN umožňuje šifrování vašeho provozu.

To každému ztěžuje dešifrování typu webů nebo kanálů, ke kterým přistupujete. Ani váš ISP na vás nebude moci špehovat. Nebudou tedy vědět, zda hrajete Minecraft. 

Nejlepší VPN pro Minecraft v roce 2020

Jak již bylo zmíněno, trh VPN je v dnešní době velmi přeplněný a poskytovatelé nabízejí širokou škálu služeb, z nichž si mohou vybírat. Existují dokonce i služby, které vám za službu VPN neúčtují žádné poplatky.

Doporučujeme vám, abyste se od toho vyhýbali, protože budete bombardováni mnoha reklamami a provoz bude také prodáván třetím stranám. Je to vážná invaze do vašeho soukromí a vy opravdu nechcete, aby lidé, o kterých ani nevěděli, měli ponětí o vašich online aktivitách.

S ohledem na to vše jsme se pokusili předložit seznam služeb VPN, u kterých je jistota, že váš provoz je skrytý, a vaše online aktivity jsou dobře chráněny. Zde jsou naše nejlepší doporučení VPN pro Minecraft.

1. ExpressVPN

ExpressVPN je známo, že je jedním z nejlepších poskytovatelů VPN v oboru, což je způsobeno hlavně vysokou kvalitou služeb a jejich pohotovým a dobře vyškoleným zákaznickým servisem.

Tato služba má silnou přítomnost ve více než 94 zemích, přičemž síť serverů je již přes 1500 serverů. Podobně jako ostatní přední poskytovatelé služeb VPN, ExpressVPN nabízí silná bezpečnostní opatření, například šifrování AES-256 bitů a podporu všech hlavních protokolů VPN, jako jsou OpenVPN a PPTP..

Tato služba obsahuje aplikace, které vám umožní spustit ji na vašem zařízení Apple, Mac, Android nebo Linux. Hlavní výhodou je, že byla vytvořena s ohledem na první uživatele. ExpressVPN má také 30denní záruku vrácení peněz.

2. NordVPN

NordVPN jsou další zavedenou službou VPN oblíbenou mezi online hráči. Mezi vlastnosti, které jsou pro poskytovatele jedinečné, patří jeho služba dvojitého šifrování, kde vaše připojení podléhá dvěma vrstvám ochrany, a také jeho kapacita pro podporu až 6 současných připojení. Jeho dvojitá funkce VPN zajišťuje, že se obejdete veškerá omezení, která vám brání v hraní Minecraftu. Zabezpečení je také vojenské třídy se službou nabízející šifrování AES-256 bitů. NordVPN aslo nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

3. VyprVPN

Uzavření našeho seznamu je VyprVPN, služba, která je v popředí pokroku v technologii. Jejich funkce Chameleon například zakóduje metadata paketů OpenVPN, aby bylo zajištěno, že nebude možné rozpoznat pomocí kontroly hlubokých paketů. To znamená, že produkt VyprVPN je jednou z nejspolehlivějších služeb, na kterou se můžete přihlásit, pokud plánujete obejít omezení v zemích, jako je Sýrie, Čína, Rusko, Thajsko a Írán. Tato služba má více než 700 serverů roztroušených po 64+ zemích a aplikaci, která podporuje vaše zařízení, ať už používáte Android, Linux, Mac nebo iOS. Tato služba také nabízí 30denní záruku vrácení peněz, která vám umožní vzorkovat službu a rozhodnout, zda se chcete nebo nechcete přihlásit..

Závěr o nejlepším Minecraft VPN pro rok 2020

Tři výše uvedené služby VPN, které jsme uvedli výše, zajišťují, že budete hrát Minecraft bez jakýchkoli starostí o bezpečnost. Pro nejlepší službu je ExpressVPN jedna VPN, kterou byste měli alespoň vyzkoušet. Jejich tým zákaznických služeb je velmi spolehlivý a má členy, kteří jsou více než ochotni vám pomoci v případě, že uvíznete v jakékoli záležitosti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me