Nejlepší VPN pro Netgear Router

Použití sítě VPN je jednou z nejúčinnějších věcí, které byste mohli udělat, abyste zajistili, že vaše práce online zůstane soukromá a důvěrná. Vzhledem k mnoha hrozbám, jimž uživatelé internetu v online režimu čelí, je důležité, aby si mohli skrýt svůj provoz pomocí VPN, a zajistit, aby byli chráněni před poškozením, jako je například odcizení jejich informací. Chcete-li zajistit, aby všechna zařízení ve vaší domácnosti nebo v kanceláři získala požadovanou ochranu, je nejlepší nainstalovat VPN přímo do routeru. V této konkrétní recenzi se podíváme na to, které VPN byste měli nainstalovat, pokud vlastníte router Netgear.

Nejlepší VPN pro Netgear Router

Nejlepší VPN pro Netgear Router

Seznam VPN kompatibilních s Netgear Router

Do směrovače Netgear můžete nainstalovat některou z následujících sítí VPN:

 • ExpressVPN
 • BulletVPN
 • CyberGhost
 • IPVanish
 • NordVPN
 • VyprVPN
 • PureVPN
 • HMA VPN
 • PIA VPN

Jak fungují VPN

VPN v plném rozsahu znamená virtuální privátní síť a týká se skupiny serverů patřících jednomu poskytovateli, které jsou dobře rozloženy na různých místech po celém světě. Připojení k těmto serverům umožňuje přidat vrstvu zabezpečení navíc k vašemu připojení pomocí šifrování. Díky tomu budete mít úplnou ochranu bez ohledu na to, ke kterým webům se připojujete.

VPN vám také udělí přístup k webům s omezeným přístupem, ke kterým byste normálně neměli přístup na základě vaší polohy, a to je možné, protože VPN vám také pomůže skrýt váš internetový protokol nebo IP adresu. Toto je adresa, kterou používají weby a kanály k určení věcí týkajících se vaší historie prohlížení, protože obsahuje informace, jako je vaše identita a poloha. Chcete-li získat přístup k webům a kanálům s omezeným přístupem, VPN vám umožňuje skrýt vaši IP adresu, a tím skrýt podrobnosti o vaší poloze. Můžete se také rozhodnout, odkud přesně chcete procházet. To je možné, pokud poskytovatel, u kterého jste se přihlásili, má širokou síť serverů. Připojení ke službě VPN vám také zajistí úplnou bezpečnost, zejména při nakupování online nebo při zpracování některých bankovních transakcí. Tím se má zabránit tomu, aby někdo ukradl informace o vašem účtu nebo hesla a v budoucnu vás vydíral.

Použití sítě VPN také zajistí, že budete schopni obejít jakoukoli formu omezení, která vám mohla být uložena poskytovatelem služeb Internetu. Poskytovatel internetových služeb může na vaše připojení omezit některá omezení, zejména pokud máte tendenci provádět mnoho streamování nebo těžkých stahování. Dělají to proto, aby omezili a také vás odradili od používání příliš velké šířky pásma, aby nepohodlili ostatní uživatele, kteří jsou také ve stejné síti..

Výběr VPN je správnou VPN pro váš router Netgear

Při výběru vhodné sítě VPN pro směrovač NetGear se musíte nejprve ujistit, že daná služba obsahuje verzi, kterou lze přímo stáhnout do směrovače. Jednou z největších výhod tohoto je to, že budete moci připojit mnohem více současných zařízení, než může váš poskytovatel specifikovat, takže vám umožní chránit ještě více svých zařízení.

Nejlepší VPN pro směrovače NetGear

Výběr nejlepší VPN pro konkrétní práci na routeru není snadné. Naštěstí pro vás máme řadu návrhů, které vám určitě nedají žádné problémy.

1. ExpressVPN

Počínaje naším seznamem máme poskytovatele, který již získal více ocenění s laskavým svolením spolehlivé služby, což znamená, že nemáte důvod nedůvěřovat. Služba je umístěna na Britských Panenských ostrovech, což je daleko od vlivu jakýchkoli regulátorů omezujících data. Služba zajišťuje, že uživatelé mohou procházet bez jakéhokoli důvodu poplachu, protože jim zajišťuje, že díky jejich zásadě nulování protokolování nebudou vedeny žádné záznamy o jejich historii.

ExpressVPN nabízí spolehlivé zabezpečení díky své 256bitové šifrovací službě AES a díky protokolům VPN, jako jsou OpenVPN, PPTP, SSTP a IKEv2, si uživatelé mohou vybrat podle svých preferencí. ExpressVPN má v rámci své služby asi 2000 serverů, což znamená, že budete mít přístup k široké škále kanálů a webů z celého světa. ExpressVPN nabízí také funkci rozděleného tunelování, která umožňuje zvolit, jaký provoz chcete šifrovat. K dispozici je také software, který podporuje přímou instalaci do routeru, takže se nemusíte obávat. Chcete-li se dozvědět více o tomto poskytovateli, podívejte se na naši recenzi ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN je další poskytovatel, který je schopen vás udržet v bezpečí a připojit se, zejména pokud si přesto přejete navázat spojení se službou VPN, přesto chcete zachovat vysokou rychlost prohlížení. Tato služba se sídlem v Estonsku má záruku, že nebudou uchovávány žádné záznamy o vaší historii, a protože její sídlo se nachází na území bez 14 očí, neexistuje žádná regulační služba, která by mohla vyžadovat informace o prohlížení uživatelů. BulletVPN také nabízí protokoly OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec a IKEv2 VPN..

Služba je přítomna v přibližně 20 zemích a rychlost je poměrně rychlejší, než nabízejí ostatní poskytovatelé. BulletVPN také nabízí službu SmartDNS, pomocí které se můžete připojit k webům s omezeným geografickým umístěním bez odhalení vaší polohy. BulletVPN umožňuje až 3 současná připojení, ale toto číslo můžete zvýšit stažením verze softwaru, který je kompatibilní s vaším routerem NetGear. Chcete-li se dozvědět více o této službě, podívejte se na naši BulletVPN recenzi.

3. NordVPN

Společnost NordVPN uzavírá náš seznam nejlepších VPN pro router NetGear a je také jedinou důvěryhodnou službou, která svým zákazníkům umožňuje připojení až 4000 serverů. Poskytovatel má ústředí v Panamě a má přísnou politiku protokolování nuly, která umožňuje uchovávat všechny záznamy o činnosti procházení. Přihlášení k odběru služby NordVPN znamená, že se nemusíte starat o bezpečnost, protože kromě 256bitového šifrování AES nabízí poskytovatel také funkci dvojitého šifrování, kdy je váš provoz směrován přes dva servery namísto jednoho.

S ohledem na svou rozsáhlou síť serverů společnost NordVPN umožňuje svým uživatelům zvolit si, ke kterým serverům se připojit, v závislosti na druhu práce, kterou by chtěli provádět online. Tato služba také nabízí dedikované servery těm, které by upřednostňovaly více individualizované pozornosti, a má také software CyberSec, který zabraňuje špatným reklamám a malwaru z vašeho připojení. NordVPN má také funkci SmartPlay, která vám umožňuje skrýt vaši IP adresu a umístění, takže máte přístup k webovým serverům a kanálům s omezeným geografickým omezením. Chcete-li zjistit, co více služba nabízí, podívejte se na naši recenzi NordVPN.

Nejoblíbenější NetGear routery

Zde je seznam modelů routerů NetGear, které lidé obvykle kupují s úmyslem na nich nastavit VPN:

 • Netgear R7500-200NAS Nighthawk X4
 • Netgear Nighthawk R7000 Dual-Band
 • Netgear Nighthawk X10
 • Netgear Nighthawk AC1750
 • Netgear Nighthawk Pro
 • Netgear Nighthawk X4S
 • Netgear Orbi

Závěr o nejlepší VPN pro směrovače NetGear

Právě jsme zkontrolovali tři poskytovatele, kteří jsme si jisti, že jsou velmi dobře schopni zajistit veškerý provoz, který prochází vaším routerem NetGear. Než budete pokračovat a přihlaste se k odběru kterékoli z nich, doporučujeme projít každou z podrobnějších recenzí, abyste mohli učinit informované rozhodnutí.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me