Nejlepší VPN pro New York

New York je velké jablko Spojených států. Zabírá asi 8,5 milionu lidí a oblast metra je domovem pro 20 milionů obyvatel. Nezahrnuli jsme turisty ani cestovatele. Mnoho lidí navštěvuje New York kvůli atrakcím. Pokud ale jedete do města a plánujete používat veřejné WiFi, musíte se nejprve připojit k VPN. Nemůžeme dostatečně zdůraznit důležitost používání VPN v NYC. Pomůže to nejen chránit vaše soukromí, ale také omezení obejít. Podívejme se na náš seznam nejlepších sítí VPN, které lze použít v New Yorku.


Nejlepší VPN pro New York

Nejlepší VPN pro New York

Nejlepší VPN pro New York – shrnutí

Pokud si nepřejete přečíst celou recenzi, zkontrolujte tento seznam:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN

Proč potřebovat VPN v New Yorku?

New York je turistická atrakce. Tam jsou vždy turisté. Aby bylo možné ubytovat a přilákat turisty, kteří jsou potencionálními zákazníky, je mnoho podniků, které nabízejí bezplatné WiFi svým zákazníkům nebo klientům. Možná se budete chtít zamyslet dvakrát před připojením k takovým WiFis, protože tam venku jsou kybernetičtí zločinci, kteří čekají na šanci ukrást své osobní údaje soukromá data. Chcete-li se vyhnout online hrozbám, je nejlepší mít VPN. Připojením k jednomu získáte bezpečné a šifrované připojení k serveru, který si vyberete. Dalším platným důvodem pro použití VPN v New Yorku je pomoc při řešení výpadků a geo-omezení. Pro ty, kteří se nacházejí uvnitř nebo vně určité oblasti, mohou geografická omezení představovat určité problémy. Pokud jste turista nebo cestovatel, který se chce nahlásit do nějakého obsahu rodného města, bude pro poskytovatele služeb VPN velmi důležitá potřeba. Když se připojíte k serveru VPN, přimějete poskytovatele obsahu nebo software, aby si mysleli, že se nacházíte na jiném místě. Tímto způsobem získáte přístup k veškerému obsahu tohoto místa.

Nejlepší VPN pro New York

Většina lidí v NYC upřednostňuje ostatní zabezpečení a soukromí. Z tohoto důvodu se náš seznam sítí VPN zaměřuje na poskytovatele, kteří mají tyto funkce. Při připojování k veřejné síti Wi-Fi nebo procházení Internetu v New Yorku se musíte cítit bezpečně. VPN je nejdůvěryhodnějším nástrojem, který může tuto bezpečnostní pokrývku nabídnout. Zde jsou některé z rychlých a bezpečných sítí VPN, které lze snadno nastavit v počítačích i mobilních zařízeních. Zjistěte, které VPN jsou nejlepší pro New York zde.

ExpressVPN

ExpressVPN má server v New Yorku a nabízí možnost inteligentního DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Tento poskytovatel vám pomůže zabezpečit připojení a odblokovat všechny druhy kanálů a služeb. ExpressVPN provozuje velmi rozsáhlou síť VPN. Jedná se o poskytovatele, který dbá na ochranu soukromí uživatelů. Můžete využít jejich rozsáhlé sítě k ochraně a udržení svého soukromí, porazit cenzuru a streamovat své oblíbené pořady, kanály a služby z New Yorku. Zatímco ExpressVPN je dražší než ostatní služby, jejich hodnota je vysoká vzhledem k velikosti jejich funkcí sítě a služeb. Můžete se připojit k ExpressVPN pomocí všech zařízení a těžit z jejich 30denní záruky vrácení peněz. Chcete-li se dozvědět více o funkcích ExpressVPN, podívejte se na naše Recenze ExpressVPN.

BulletVPN

Pokud jste v New Yorku a chcete bezpečně přistupovat k internetu bez potíží nebo kompromisů, budete potřebovat BulletVPN. Tento dodavatel má 52 serverů ve 30 zemích, včetně New Yorku. Je kompatibilní s téměř všemi zařízeními a nabízí uživatelsky přívětivé aplikace. Tento poskytovatel je jednou z mála sítí VPN, která nabízí možnost předplatného služby Smart DNS. BulletVPN si váží soukromí uživatelů, a proto neuchovává žádné uživatelské záznamy. Jedná se o poskytovatele, který dokáže překonat cenzuru a obejít omezení jakéhokoli druhu bez ohledu na to, kde se nacházíte. BulletVPN využívá špičkové metody šifrování k ochraně soukromí uživatelů a vyhnutí se špionážním praktikám ISP a vládnímu dohledu. Chcete-li se dozvědět více o tom, co BulletVPN nabízí, nezapomeňte se podívat na naše BulletVPN recenze.

NordVPN

NordVPN sídlí v Panamě, kde neexistují žádné zákony o zachování. Tento poskytovatel je silně přítomen v USA a mnoho jeho serverů je rozšířeno po celé zemi. Nabízejí uživatelsky přívětivé aplikace pro zařízení iOS i Android. Společnost NordVPN má v New Yorku řadu serverů. Klient však neukazuje město serveru. Ale laskavě nám poskytli čísla serverů pro NYC. Společnost NordVPN spolehlivě odblokuje obsah z kterékoli části světa. Je to jedna z mála sítí VPN, která s Netflixem pracují. Také se můžete přihlásit k odběru neomezených služeb VPN a SmartDNS. Chcete-li získat lepší přehled o tomto poskytovateli služeb, možná byste se měli podívat na naše Recenze NordVPN.

Nejlepší VPN pro New York

VPN, které jsme vybrali, jsou založeny na následujících faktorech: rychlost, bezpečnost a spolehlivost. Vybrali jsme také poskytovatele, kteří vlastní servery v New Yorku. Takto budete mít nejlepší možné rychlosti. Nezáleží na tom, s kým poskytovatelem se rozhodnete jít, měli byste mít na paměti, že všichni z nich vlastní přijatelné sítě. Rozhodnutí, které uděláte, je založeno na tom, čemu dáváte přednost. Který z nich byste si vybrali v New Yorku? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me