Nejlepší VPN pro NFL Game Pass Blackout Bypass – Recenze 2019/2020

Nejlepší NFL GamePass VPN - recenze 2017/2018


Nejlepší NFL GamePass VPN – recenze 2019/2020

Jak obejít NFL Game Pass Blackouts s VPN

První věc, kterou byste měli mít na paměti, je to, že váš US NFL GamePass vám nepovede moc dobře, a to ani s VPN. Americká verze nemá živé přenosy, proto se musíte přihlásit k odběru mezinárodní NFL GamePass. Ach! A nezapomeňte používat VPN, když to děláte.

Stejně jsem sledoval Dallas Cowboys ze zahraničí, tak vám ukážu lana.

 1. Musíte se přihlásit k odběru služby VPN. Ale ne jen nějaká služba, musí to být seriózní ExpressVPN.
 2. Poté stáhněte a nainstalujte aplikaci do svého zařízení. Super o ExpressVPN je, že je kompatibilní s většinou operačních systémů a zařízení. To zahrnuje PC, Mac, Android a iOS.
 3. Dále, a to je velmi důležité, server, ke kterému se připojujete, musí být v oblasti, kde jsou žádné výpadky NFL. Dělejte, co jsem udělal, a vyberte servery ve velkých evropských zemích.
 4. Poté, co to uděláte, jděte na Mezinárodní NFL GamePass webové stránky a zaregistrujte se.
 5. Nezapomeňte vždy používejte VPN kdykoli chcete sledovat živý fotbalový zápas. Pokud se nepřipojíte k serveru VPN, vše, co uvidíte, je chybové hlášení.

Osobně používám ExpressVPN, abych sledoval nejnovější zápasy NFL, když jsem v zámoří, a musím říci, že jsem docela ohromen. Tato služba prochází výpadky jako nůž přes máslo. Není to však jediný.

Nejlepší NFL Game Pass VPN – hloubková revize

Při výběru služby VPN, která obchází výpadky NFL, musíte v zásadě zajistit, aby služba měla servery VPN v místech, kde se výpadky proudu nepoužívají. Rychlost VPN serveru je další věc, kterou je třeba zvážit. A konečně, a co je nejdůležitější, musí mít vaše služba VPN řádnou podporu živého chatu 24/7, pouze v případě, že potřebujete pomocnou ruku při obcházení výpadků NFL GP. S tím vším, Zde jsou nejlepší NFL GamePass VPN v roce 2019.

ExpressVPN – nejlepší VPN pro NFL GamePass na trhu

ExpressVPN má velmi dobře vyškolený tým profesionálů připravený vám kdykoli pomoci. Díky tomu je jednou z nejlepších značek v oboru zákaznická podpora.

Stačí se podívat na tyto vynikající funkce:

 • Tým zákaznické podpory 24/7.
 • Funkce Live Chat pro okamžitou pomoc.
 • 20minutová doba odezvy e-mailu.

Nevím o vás, ale pokud si chci koupit bundu, rád bych si ji vyzkoušel a uviděl, jak to na mě vypadá jako první. To platí i pro mého poskytovatele VPN. Chtěl bych nechat vyzkoušet nabízené služby dříve, než se plně angažujete?

Pokud ano, budete rádi slyšet. ExpressVPN vám nabízí 30 dní vyzkoušet všechny jeho funkce a vytáhnout je na otočení. Na konci tohoto období, pokud se rozhodnete předplatit si a jít jinam, budete získejte peníze zpět. Pokud máte nespokojenost se službou, můžete získat plnou náhradu. Mají také cool program doporučení kde, pokud přesvědčíte přítele, aby se připojil, získáte jednoho měsíc bezplatného servisu.

A pokud jde o rychlost, ExpressVPN vás odfoukne hořící rychlé servery. To umožňuje streamování filmy, představení, sport nebo jakýkoli program, příjemný zážitek. Užijte si také tolik stažení, kolik chcete, protože existuje bez omezení šířky pásma. 

Nezapomeňte na tři současná spojení můžete provést pomocí jediného účtu. To znamená, že můžete chránit až tři zařízení současně.

S ohledem na toto a další není divu, proč je ExpressVPN na vrcholu mého seznamu doporučení VPN.

BulletVPN

Co teď ‘kulka‘ v BulletVPN stojan, já jsem zázrak? Uhádli jste: je to rychlost. Tento poskytovatel má jednu z nejrychlejších rychlostí v tomto odvětví, což z něj dělá dobrou volbu, pokud jste milovníkem televize, který se dívá sprostě.

Společnost nemusí být tak slavná jako některá jiná jména na seznamu, ale stále dělá svou práci. Mluvím o obcházení online omezení samozřejmě. Se servery v USA, Velká Británie, Kanada, Německo, Austrálie, a ještě mnohem více můžete své oblíbené streamovací kanály odblokovat odkudkoli.

BulletVPN má dokonce kompatibilní aplikace s FireStick, jedna z mála sítí VPN, která takovou funkci nabízejí. Přidat 30denní záruka vrácení peněz a máte v rukou docela dobré služby.

IPVanish

Pokud chcete shrnout IPVanish do jedné věty by to byly dobré služby za dostupnou cenu. Takže pokud hledáte známá, rychlá a bezpečná VPN, tento poskytovatel je váš cíl cesty. Jednou nevýhodou však je, že to nebude opravdu fungovat s produkty Apple.

Uživatelé IPVanish si mohou užít neomezená šířka pásma, kromě pěti současných připojení pomocí jediného účtu. Ale bohužel, pokud narazíte na potíže a chcete požádat o pomoc, existuje žádná funkce živého chatu. Budete se muset vyrovnat e-maily pro jakoukoli otázku, kterou byste mohli mít.

Společnost vám navíc umožňuje vyzkoušet své služby pouze týden, což je dostatek času na to, abyste si to rozmysleli, ale ve srovnání s jinými poskytovateli to nestačí. Během tohoto období můžete požadovat vrácení peněz pokud se vám služby nelíbí.

HideMyAss

HideMyAss je další možnost, kterou můžete zvážit, ale pouze pokud výše uvedené značky nefungují, což by bylo velmi podivné.

Problém s tímto poskytovatelem je v tom, že rychlost není jednou z jeho nejlepších funkcí. Nejen to, ale někdy budete ztratit spojení úplně, což dělá živé vysílání opravdu frustrujícím.

A nenechte mě začít se zákaznickou podporou. Pokud se chcete spojit s pracovníky technické podpory, musíte čekat na dlouhou dobu. To zahrnuje živé chatovací kanály a e-maily.

Celkově je lepší, pokud se budete držet ostatních poskytovatelů v tomto seznamu, abyste obešli výpadky NFL GP a nechali HideMyAss jako poslední řešení pro příkop.

Inteligentní servery DNS – alternativa VPN k obejití výpadků NFL GamePass

Omezení výpadku můžete také obejít pomocí inteligentního proxy serveru DNS.

Mějte však na paměti, že tyto servery proxy nepoužívají šifrování ani nezakrývají vaši IP adresu. Pokud se tedy obáváte o své soukromí online, vyhněte se jim.

 • Pokud stále chcete procházet inteligentním DNS pro přístup k NFL GamePass, musíte vybrat a dobrá služba jako Unlocator První.
 • Službu můžete nastavit na jakémkoli zařízení pro streamování. To zahrnuje PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Smart TV, Xbox, PS4, PS3 a Wii.
 • Po instalaci do zařízení budete mít přístup k NFL GamePass a mnoha dalším omezeným kanálům, jako je MLB.tv, NHL.TV, a NBA League Pass.
 • Inteligentní servery DNS nelze odblokovat žádný kanál ty chceš. Každá služba má seznam webů, ke kterým má přístup, takže vše závisí na službě, kterou používáte.
 • A pokud váš poskytovatel internetových služeb používá transparentní proxy nebo únos DNS, protože tito proxy nefungují dobře, pokud ano. Jednou se mi stalo jednou a chyběl mi velmi důležitý zápas, proto jsem přešel na VPN.
 • Inteligentní servery DNS vám umožňují zvolit si nové virtuální umístění.

Unlocator je jedna z mála služeb, která podporuje NFL GamePass, což znamená, že ji můžete použít k obcházení omezení výpadku. Nabízí a bezplatné 7denní zkušební období bez nutnosti použití kreditních karet. S Unlocator, můžete odblokovat přibližně 220 různých kanálů z celého světa.

Nejlepší VPN pro NFL Game Pass – Wrap Up

Takže tady máte lidi. Nejlepší poskytovatelé služeb VPN, na které se můžete obrátit, abyste obešli výpadky NFL GamePass, jsou uvedeny výše. Využili jste některou z těchto služeb a byli jste spokojeni s tím, co měli nabídnout? Podělte se o své zkušenosti níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me