Nejlepší VPN pro Nintendo Switch

Nintendo Switch, který byl uveden na svět v roce 2017, se rozhodně osvědčil jako užitečný nástupce široce populárního Nintendo Wii. Nová konzole přichází s jedním speciálním upgradem; Umožňuje vám připojit jej k televizoru přímo z jeho přepínače Dock, abyste mohli hrát své hry odtud, nebo jej pouze vyjmout z doku a mít Joy-Cons připojené k oběma stranám pro přenosné hry. Konzola také umožňuje místní režim pro více hráčů, se svolením dvou odnímatelných ovladačů Joy-con.


Nejlepší VPN pro Nintendo Switch

Nejlepší VPN pro Nintendo Switch

Nejlepší Nintendo Switch VPN

Abychom vám ušetřili čas a úsilí při čtení celé recenze níže, shrnuli jsme zde nejlepší VPN pro Nintendo Switch:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost

Potřebuji VPN pro Nintendo Switch

Pokud existuje jedna věc, o které Nintendo nechal své hráče spolupracovat, je to jejich online herní služba. Nintendo, které bylo původně naplánováno na spuštění v roce 2017, se rozhodlo odložit věci jen o něco více a rozhodlo se to oficiálně oznámit v září 2018. Pundité spekulují, že důvodem by mohlo být zvýšení očekávání pro opětovné spuštění některých klasických herních titulů od cesta zpět, díky níž se Nintendo stalo tím, čím je dnes. Hráči budou mít přístup ke své online platformě za poplatek za předplatné ve výši 20 $ ročně, což vám určitě nijak nepoškodí kapsu. Zavedení této placené služby také zajistí, že se zbaví aktuální nabídky online her zdarma a pravděpodobně budou muset uživatelé přehodnotit možnosti internetového připojení..

Kvalita vašeho internetového připojení bude hrát velkou roli při určování, zda vaše online zkušenost bude stejně zábavná a bezproblémová, jak by měla být. Chcete-li hrát hry Nintendo Switch online, musíte si nejprve vytvořit účet Nintendo. Umožní vám to uložit váš pokrok v cloudové službě a také umožní hlasový chat s přáteli. Pokud jste veterán, pravděpodobně víte, že existují hry, které jsou k dispozici pouze v určitých oblastech. Pokud se pokusíte hrát tyto hry z omezeného regionu, zobrazí se chybová zpráva, která vás upozorní na to, že jste v nepodporovaném regionu. Nejlepším způsobem, jak tento problém vyřešit, je vytvořit více účtů v různých regionech, ale aby proces vytváření mohl proběhnout, budete muset vypadat, jako byste se skutečně pohybovali v oblasti, ve které se nacházíte. pak to můžeš udělat?

Změna polohy pomocí přepínače VPN pro Nintendo

Připojení k virtuální soukromé síti je jedním ze způsobů, jak můžete změnit svou polohu online, a pokračovat v vytváření více účtů. Podrobnosti, jako je vaše identita a umístění, jsou předávány prostřednictvím vaší adresy IP. Zadaná adresa závisí na používaném serveru. Prostřednictvím sítě VPN se můžete připojit ke vzdálenému serveru a nechat si přečíst vaši IP adresu, že jste na každém místě, kde se vzdálený server nachází. To vám umožní získat britskou, americkou, kanadskou, francouzskou nebo japonskou IP adresu, a proto vám umožní hrát hry, které nebyly ve vaší oblasti zveřejněny..

Další výhodou, kterou VPN poskytuje svým uživatelům, je schopnost chránit vše, co od vašeho poskytovatele služeb Internetu zajímá. Pokud již máte přístup k spolehlivému internetovému připojení, pravděpodobně jej spravují správci sítě nebo služby ISP, kteří nechtějí, aby jejich šířka pásma byla narušena pouze jedním uživatelem, takže nastaví limity nebo bloky pro kohokoli, koho vytvoří, používá jejich připojení. pro činnosti náročné na šířku pásma. Aby to mohli udělat, musí být samozřejmě schopni špehovat vaše připojení, a to je to, čemu může VPN zabránit. Přihlášení k odběru VPN vám umožní skrýt váš internetový provoz před poskytovatelem internetových služeb a zabránit zablokování připojení nebo zablokování přístupu k herním serverům..

Přestože konzola Nintendo nemá nativní podporu pro VPN, stále můžete chránit vaše připojení nastavením VPN připojení na routeru. Můžete si vybrat několik našich pokynů, jak nakonfigurovat VPN ve směrovači, nebo dokonce hledat tu, která již byla předkonfigurována. Můžete se také zaregistrovat u poskytovatele služeb VPN, který nabízí Smart DNS proxy. Inteligentní DNS lze přímo konfigurovat na Nintendo Switch a umožňuje vám odblokovat kanály jako Hulu a Netflix odkudkoli na světě.

Hodnost
Poskytovatel VPN
Odkaz

hodnost

poskytovatel předplatného

 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Neomezená šířka pásma
 • Aplikace pro všechna vaše zařízení
 • Živá podpora 24/7

Navštivte ExpressVPN

hodnost

poskytovatel předplatného

Navštivte BulletVPN

hodnost

poskytovatel předplatného

Navštivte NordVPN

4

poskytovatel předplatného

Navštivte Surfshark

Nejlepší VPN pro Nintendo Switch

V každém případě víme, že budete potřebovat určitou představu o tom, kdo jsou nejlepší poskytovatelé VPN pro hraní online, a co získáte, jakmile se odhlásíte. Právě proto jsme pro Nintendo Switch připravili stručný přehled nejlepších VPN.

1. ExpressVPN

ExpressVPN je jedním z nejlepších poskytovatelů, který je třeba zvážit, protože nabízí špičkovou péči o zákazníky a také super rychlé servery pro vysokorychlostní hraní. Služba je založena na Britských Panenských ostrovech a má ve své síti nalezeno více než 2000 schopných serverů. Pro uživatele, kteří by se chtěli připojit k oblastem, kde je používání VPN zakázáno, má ExpressVPN záda ze svých tajných serverů. Tyto servery ztěžují detekci použití VPN. Tato služba také umožňuje neomezené přepínání serverů v případě, že byste chtěli přepínat oblasti, a má kapacitu pro 3 přidaná simultánní připojení, která vám umožní zabezpečit vaše další zařízení. Kromě toho můžete používat funkci Smart DNS ExpressVPN na svém Nintendo Switch bez dalších nákladů.

Zabezpečení, které nabízí ExpressVPN, je také vojenské třídy, a to díky 256bitovému šifrování AES. To se spoléhá na protokol OpenVPN, který je považován za nejbezpečnější ve srovnání s L2TP, PPTP a IKEv2, které jsou také nabízeny. ExpressVPN ujišťuje zákazníky, že jejich data nebudou zaznamenávána pomocí zásady nulových protokolů, a má také plnou podporu uživatelů, kteří by chtěli torrent. Služba je také mezi malými, které nabízejí odměnu uživatelům, kteří doporučují jiné zákazníky, protože úspěšné doporučení vydělává jak současnému uživateli, tak rozhodčímu, volný měsíc přidaný k jejich předplatnému. Chcete-li se dozvědět více o tom, co nabízí ExpressVPN, podívejte se na naši recenzi ExpressVPN.

2. BulletVPN

Společnost BulletVPN si v odvětví VPN vytvořila pevné jméno jako služba, která se zajímá o rychlost jejich uživatelů, stejně jako o jejich bezpečnost. Díky tomu je poskytovatel v Estonsku vynikající volbou zejména pro uživatele, kteří chtějí hrát tolik online her, kolik chtějí, aniž by se museli bát, že jim bude jejich poskytovatel internetových služeb bránit. Služba nabízí zdravou škálu protokolů VPN, protože zajišťuje podporu pro uživatele, kteří by chtěli používat OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 nebo PPTP.

Stejně jako ExpressVPN, tato služba také umožňuje 3 současná připojení, inteligentní DNS a neomezené přepínání serverů. Uživatelské rozhraní poskytované jeho aplikací je také velmi uživatelsky přívětivé a aplikace je k dispozici ve verzích, které mohou běžet na MacOS, Windows, iOS a Android, budete jej moci používat na široké škále zařízení. Je také možná instalace směrovače, což by také mělo rozšířit počet zařízení, která chcete pomocí služby chránit. BulletVPN má také mnohem více v nabídce a všechny podrobnosti o něm naleznete v našem BulletVPN Review.

3. NordVPN

Společnost NordVPN je skutečně poskytovatelem, o který se zajímáte, pokud hledáte pokročilou ochranu šitou na míru vašemu použití. Jeho úroveň zabezpečení závisí na 256bitovém šifrování AES, které služba nabízí v rozsáhlé síti více než 4000 serverů. Toto široké pokrytí umožňuje uživatelům nabídnout výběr, ke kterým serverům se mají připojit, na základě toho, co dělají online. K dispozici jsou a optimalizované servery pro online hraní, streamování HD i torrentování.

NordVPN je také velkorysý v podpoře vícenásobných připojení, což umožňuje uživatelům současně připojit až 6 zařízení. Tato služba také nabízí podporované protokoly VPN OpenVPN, PPTP a L2TP a také tvrdí, že uživatelská data zůstávají anonymní implementací přísné zásady nulových protokolů. Tato služba má také podporu pro Tor over VPN a CyberSec jako software, který vás chrání před nebezpečnými weby a škodlivými reklamami. NordVPN také umožňuje jak neomezené přepínání serverů a neomezenou šířku pásma, tak spoustu dalších funkcí, o kterých se můžete dozvědět více, když se podíváte na naši recenzi NordVPN.

Zabalte nejlepší VPN pro Nintendo Switch

Pokud jste vášnivým fanouškem Nintendo, raději se připravte na online spuštění Nintendo Switch a ujistěte se, že nebudete mít problémy s připojením k internetu. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je použití důvěryhodné služby VPN a ochrana vašeho připojení před vnějším rušením nebo odposloucháváním. V případě jakýchkoli dotazů, obav nebo komentářů k naší recenzi je nezapomeňte nechat v sekci komentářů a rádi se vám ozveme..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map