Nejlepší VPN pro optimální ISP

Vzhledem k tomu, že OSN uvedla jako základní lidské právo přístup na internet, jsou poskytovatelé internetových služeb po celém světě ještě pod větším tlakem, aby bylo zajištěno, že poskytované služby odpovídají úrovni, a Optimum opravdu není výjimkou. Americký poskytovatel internetových služeb je dceřinou společností společnosti Cablevision, jejíž hlavní službou je kabelová televize. Služba je však docela cílená, protože se nestává, že by byla k dispozici ve všech tolika oblastech, kolik je zavedených poskytovatelů internetových služeb v USA. Uživatelé se sídlem v New Yorku nebo v New Yorku, Connecticutu nebo New Jersey mají lepší pozici, aby si mohli užívat svých služeb díky jejich silnější přítomnosti v síti.


Nejlepší VPN pro optimální ISP

Nejlepší VPN pro optimální ISP

Je optimální ISP dobrý??

Nabízené rychlosti jsou celkem slušné a zdá se, že služba založila svou konkurenční výhodu na počtu podporovaných zařízení s ohledem na vybraný balíček. Jejich nejnižší úroveň s podporou více zařízení je Optimum 20, která podporuje až 4 zařízení. Jejich nejvyšší úroveň je Optimum 400 a připojení funguje skvěle, i když je sdíleno až s 16 zařízeními. Pokud nevíte, který balíček se přihlásit k odběru, jejich web odvede dobrou práci, když ilustruje, co byste měli očekávat na každé úrovni. Rychlosti připojení jsou také dobře rozloženy jako součást názvu balíčku, takže by mělo být zcela zřejmé, že například přihlášení k odběru Optimum 400 znamená, že získáte asi 400 Mbps.

Jedním z největších problémů, které většina uživatelů má s poskytovateli internetových služeb, je rychlost. Většina lidí chce pouze připojení, které je dostatečně rychlé, aby načítalo HD video ve slušném čase a udržovalo stejnou rychlost po celou dobu předplatného. Může být opravdu frustrující, že vaše připojení kolísá mezi stažením videa v relativně krátké době, ale pak trvá déle, než je obvyklé, aby byl živý přenos zachován. Pokud jste někdy měli podezření, že nedosahujete rychlosti, za kterou jste zaplatili, máte pravděpodobně pravdu.

Studie provedená Federální komunikační komisí nazvaná Measuring Broadband America odhalila, že Charta, Comcast a Time Warner Cable dodávaly inzerované rychlosti ve srovnání s většinou ostatních poskytovatelů, takže pokud jednáte s Optimum jako poskytovatelem internetových služeb, alespoň víte, že vaše ISP je spolehlivý. Můžete však zažít bez ohledu na to, ke kterému poskytovateli jste se zaregistrovali, je však snížení rychlosti, zejména pokud máte tendenci provádět mnoho stahování. Děje se tak, aby se odradilo od těžkého používání, ale znovu, pokud jste za to zaplatili, neměla by na vás být nucena žádná forma snižování rychlosti, protože děláte hodně online. Toto je výzva, kterou mnoho uživatelů mlčí, aniž by věděli, co by měli udělat, aby se obešli s omezením na straně svého poskytovatele internetových služeb. Abyste tomu zabránili, doporučujeme vám podívat se na služby, které můžete získat od předplatného důvěryhodného poskytovatele virtuální soukromé sítě.

Jak se vyhnout optimálnímu Thptlingu ISP pomocí VPN

Virtuální privátní síť, jinak známá jako VPN, vás spojí se skupinou serverů, které se nacházejí v různých částech světa, a zajišťuje tak šifrování vašeho připojení. Díky tomu nebude nikdo schopen zjistit, na kterých webech trávíte většinu času, takže nebudou mít důvod k omezení vašeho připojení. Budete mít také zajištěno své soukromí, protože vaše záznamy z prohlížení nebudou zaznamenány, natož aby byly sdíleny s třetími stranami. VPN bude také udržovat vaši polohu v soukromí, a to vám umožní přístup k webům s omezeným přístupem bez problémů. 

Nejlepší VPN pro Optimum

Podívejme se na některé z nejlepších poskytovatelů VPN, na které se můžete obrátit v případě, že jako poskytovatele internetových služeb používáte Optimum:

1. ExpressVPN

ExpressVPN rozhodně zvyšuje latku toho, co byste měli očekávat od svého poskytovatele VPN. Poskytovatel na britském Virgin Islandu má ve svém rozsahu asi 2000 serverů, což je dost na zabezpečení vašeho připojení bez ohledu na to, kde se nachází navštívený web. Poskytovatel nabízí neomezenou šířku pásma, neomezené přepínání serverů a 99,99% dostupnosti. Uživatelé si mohou vychutnat 256bitové šifrování AES a také protokoly OpenVPN, L2TP-IPSec, SSTP a PPTP jako VPN protokoly, ze kterých si můžete vybrat.

Tato služba neuchovává žádné protokoly o činnosti, které používáte, a má aplikaci VPN, která se nastaví tak, aby vyhovovala vašemu využití. Tato aplikace také podporuje zařízení běžící na Windows, iOS, Linux a iOS a také přichází ve verzi, kterou lze přímo nainstalovat na router. Tato služba umožňuje až 3 současná připojení a nabízí přepínač zabíjení pro případ, že by se vaší síti VPN mohla stát ochrana. K dispozici je také služba DNS s nulovými znalostmi, která zabraňuje sledování polohy, a rozdělení tunelování pro správu toho, co je chráněno. Další informace, které může tento poskytovatel nabídnout, najdete v naší recenzi ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN je jedním z mála poskytovatelů, kteří nabízejí spolehlivé služby, aniž by příliš poškodili váš rozpočet. Tato služba má sídlo v Estonsku a má slušnou přítomnost v přibližně 24 zemích. Jeho servery jsou úrovně 1, což znamená, že jsou velmi vhodné k tomu, aby nabídly nejlepší rychlost procházení, ať už potřebujete streamovat hudbu, stahovat filmy nebo torrent. Služba také podporuje až 3 souběžná zařízení a má velmi rychlý tým péče o zákazníky.

BulletVPN zajišťuje vaše připojení prostřednictvím jejich 256bitového šifrování AES. Ačkoli to funguje nejlépe s protokolem OpenVPN, služba stále nabízí protokoly L2TP / IPsec, IKEv2 a PPTP jako protokoly, ze kterých si můžete vybrat. Součástí služby je také služba Smart DNS, kterou mohou předplatitelé použít k obcházení geografických omezení, a nabízí také zásadu nulových protokolů, která je dobře dodržována. Aplikace BulletVPN se snadno naviguje a díky výhodám, jako je neomezená šířka pásma, neomezená rychlost a neomezené přepínání serverů, přihlášení k odběru jejich služeb znamená, že máte zájem o kvalitní služby. Podívejte se na naši recenzi BulletVPN, pokud se jedná o poskytovatele, o kterém byste se chtěli dozvědět více.

3. NordVPN

NordVPN uzavírá náš seznam jako službu s nejrozšířenější kolekcí serverů. 4000 serverů není průměrný výkon, takže každý, kdo doufá, že se přihlásí k odběru služby, by měl mít jistotu přístupu a ochrany bez ohledu na to, kde se nachází. NordVPN také myslí na bezpečnost, kterou nabízí svým uživatelům, a to prostřednictvím 256bitového šifrování AES ve spojení s protokoly VPN, jako je OpenVPN, PPTP a L2TP / IPSec. Tato služba umožňuje až 6 současných připojení, ale můžete je zvýšit, pokud máte službu VPN staženou přímo do routeru.

Tato služba obsahuje mnoho nástrojů určených k zabezpečení vašeho připojení, přičemž jejich nejvýznamnější z nich je služba dvojité VPN. To vám umožní směrovat provoz přes dva servery namísto jednoho, čímž se zdvojnásobí vaše zabezpečení. K dispozici je také podpora Tor over VPN, která zvyšuje vaši anonymitu, a řada zastaralých serverů, které skrývají vaše použití VPN v zemích, kde je vysoká cenzura. Projděte si naši recenzi NordVPN a zjistěte, co dalšího můžete získat od předplatného služby.

Nejlepší VPN pro optimální – závěr

Právě jsme se podívali na 3 důvěryhodné poskytovatele, na které se můžete spolehnout při řešení jakýchkoli omezení uložených poskytovatelem služeb Internetu. Jedná se o služby, které byly v odvětví VPN již nějakou dobu, takže byste si měli být jisti špičkovou službou. Pokud si jako svého poskytovatele vyberete některého ze tří, rádi bychom se o vaší zkušenosti dozvěděli; jen zanechte své myšlenky v sekci komentářů níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map