Nejlepší VPN pro Portoriko

Plánujete se brzy přestěhovat do Portorika? Už existuje a potřebujete způsob bezpečného přístupu k internetu? Nehledejte dále než tento článek. Portoriko je neregistrované karibské území USA, které je pro mnohé známé svým nádherným pobřežím a malebnými výhledy. Proč bych tedy měl napsat článek pro nejlepší VPN, která se použije v Portoriku? Jednoduchý. Jako území USA spadá Portoriko do jurisdikce USA, pokud jde o zákony týkající se internetové cenzury a neutrality sítě. Jinými slovy, americká vláda může špehovat vaše připojení k internetu, pokud se tak rozhodnou. VPN je snadný a bezpečný způsob, jak obejít tento dohled pro bezpečný, soukromý a anonymní internet.


Nejlepší VPN pro Portoriko

Vlajka Portorika

Proč byste potřebovali VPN v Portoriku?

Jak jsem zmínil výše, Portoriko je území USA. Přestože není začleněna do USA a nemá stejná práva jako normální americký stát, Puerto Rico stále spadá pod jurisdikci USA, pokud jde o internetovou cenzuru.

Je známo, že USA mají relativně bezplatný internet. Tím mám na mysli to, že občané USA mají omezená omezení, pokud jde o webové stránky, aplikace a média online. Užívají si také svobodu projevu online bez nutnosti omezení, která si sami uloží. Americká vláda je však známá tím, že sleduje své občany a návštěvníky a špionuje jejich komunikaci. Portoriko není výjimkou. Potřebujete VPN, abyste se ujistili, že vaše informace jsou vždy soukromé a aby byly zmařeny všechny pokusy o špehování provedené třetími stranami.

Portoričané si ani nemohou užívat stejného obsahu, jaký mají obyvatelé USA. Na rozdíl od států budete na území čelit mnoha regionálně omezenému obsahu, čímž je schopnost VPN přistupovat k geoblokovaným webům velmi důležitá.

Nejlepší VPN pro Portoriko – přehled

Nyní, když víte, proč potřebujete VPN v Portoriku, pojďme mluvit o tom, co potřebujete hledat v VPN. Protože zabezpečení je obrovským aspektem toho, co VPN dělá, musíte se podívat na to, jak poskytovatel VPN nakládá s vašimi daty. Potřebujete poskytovatele VPN, který má přísné zásady nulového záznamu, kterým můžete důvěřovat, abyste zaručili, že žádné z vašich dat nebude sdíleno s třetími stranami. Potřebujete také síť VPN, která vám může poskytnout slušné / rychlé rychlosti internetu, aniž byste příliš zpomalili připojení. A konečně zkontrolujte VPN, které mají tým zákaznické podpory, se kterým se můžete kdykoli spojit. Stejně jako u jakékoli služby se někdy s VPN může něco pokazit. Pokud nabízejí tým zákaznické podpory 24/7, který ví, co dělají, není důvod se obávat. Dobrý tým podpory přímo překládá dobré zkušenosti se službami ve světě VPN.

S ohledem na tato kritéria jsme přišli se seznamem úžasných špičkových sítí VPN, které nejlépe fungují pro Portoriko:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Nejlepší VPN pro Portoriko

Na základě výše uvedených kritérií jsme zjistili, že tito tři poskytovatelé jsou nejlepšími VPN, které můžete v Portoriku použít. Diskutuji o každém poskytovateli samostatně a poskytnu vám přehled toho, co nabízejí. Nemusíte se tím zabývat mým slovem, každý poskytovatel má 30denní zásadu vrácení peněz „bez dotazů“, kterou můžete použít k vyzkoušení služby dříve, než se skutečně zavazujete.

ExpressVPN

Náš návrh číslo 1 pro Puerto Rican VPN je ExpressVPN. ExpressVPN je všeobecně považován za absolutně nejlepšího poskytovatele VPN na trhu. Nabízejí všechny funkce potřebné pro VPN, včetně bezplatné funkce Inteligentní DNS, a dodávají jejich funkce s bezvadnou službou. S ExpressVPN získáte:

 • Šifrování vojenské úrovně a nejnovější protokoly VPN
 • 2000+ serverů ve více než 94 zemích
 • Killswitch
 • Servery optimalizované pro rychlost
 • Podpora nepřetržitého live chatu s týmem podpory pětihvězdičkových zákazníků
 • 30denní záruka vrácení peněz.

Přečtěte si celou recenzi ExpressVPN zde.

BulletVPN

Další skvělou volbou VPN pro Portoriko je BulletVPN. BulletVPN je známo, že poskytuje jednu z nejrychlejších rychlostí internetu ve světě VPN. S BulletVPN získáte také:

 • Šifrování vojenské třídy
 • 5 protokolů VPN včetně OpenVPN
 • Killswitch
 • Servery optimalizované P2P
 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7
 • 30denní politika vrácení peněz

Přečtěte si celou recenzi BulletVPN zde.

NordVPN

Nakonec NordVPN zalomí naše 3 nejlepší VPN pro Portoriko. NordVPN je známý jako poskytovatel VPN s „vlastnostmi těžkými“, což znamená, že kromě základních funkcí VPN nabízí mnoho přidaných funkcí. S NordVPN získáte:

 • 2048bitové šifrování SSL
 • Dvojitá VPN
 • Split Tunneling
 • Zdarma inteligentní funkce DNS
 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7
 • 30denní politika vrácení peněz

Přečtěte si celou recenzi společnosti NordVPN zde.

Nejlepší portorikánská VPN – závěrečné myšlenky

Když si užíváte pobyt v Portoriku, není důvod se obávat soukromí na internetu. Ať už jste turista, expat nebo občan, VPN je skvělý nástroj. Chrání nejen vaše informace online, ale také vám pomáhá snadný přístup ke geo-omezenému obsahu. VPN se pomalu, ale jistě stává jedním z nejdůležitějších softwarů, které můžete mít v dnešní době, a není žádným šokem. Neriskujte svá data, získejte předplatné VPN a připojte se k tisícům lidí, kteří začali vážně používat připojení k internetu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map