Nejlepší VPN pro prohlížeče

Co je nejlepší VPN pro prohlížeče? Který poskytovatel služeb VPN nabízí rozšíření prohlížeče VPN pro Google Chrome, Firefox, Safari, Microsoft Edge, Opera nebo UC Browser? Vzhledem k tomu, že důvěryhodná služba VPN je schopna vás plně chránit před celou řadou hrozeb, které existují online, existuje několik věcí, které vás nemusí všechny opravdu potěšit, když se přihlásíte k odběru u poskytovatele. Začněte tím, že služba VPN v plném rozsahu je povinna výrazně snížit rychlost, protože značné množství šířky pásma se utratí za šifrování vašeho provozu. To znamená, že možná budete muset počkat ještě několik sekund, než se vaše HD video uloží do vyrovnávací paměti, nebo až se stáhne váš velký soubor. Mohlo by také existovat několik aplikací, které se nebudou moci dobře integrovat do vaší služby VPN. To znamená, že budete muset vybrat mezi nepoužíváním služby VPN k provedení práce, kterou potřebujete prostřednictvím aplikace, nebo nechat VPN pracovat a hledat jinou alternativu k vaší nekompatibilní aplikaci.


Nejlepší VPN pro prohlížeče

Nejlepší VPN pro prohlížeče – shrnutí

Bez ohledu na to, zda aktuálně používáte Chrome, Firefox, Edge nebo Safari, spolehlivá VPN vás chrání online bez ohledu na to, jaký prohlížeč preferujete. Zde je seznam nejlepší VPN pro prohlížeče v roce 2018:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. BulletVPN
  5. IPVanish
  6. VyprVPN

Rozšíření a prohlížeče VPN – zásadní kombo

Pokud nepožadujete úplnou ochranu, kterou může VPN služba nabídnout, můžete zvážit použití jednodušší alternativy. Existuje mnoho poskytovatelů VPN, kteří nabízejí rozšíření prohlížeče, což zaručuje, že si budete moci užít některé z výhod, které získáte po přihlášení k odběru důvěryhodné služby VPN. Rozšíření prohlížeče zajistí, že máte šifrované připojení, což znamená, že všechny weby, ke kterým chcete přistupovat, nebudou mít žádný záznam o tom, odkud přesně procházíte, natož co děláte. K webům s omezeným přístupem budete mít přístup stejným způsobem, jako byste používali aplikaci VPN, a zůstanete také anonymní pro všechny weby, ke kterým se rozhodnete přistupovat. Použití rozšíření prohlížení VPN znamená, že si můžete užít rychlé rychlosti prohlížení, které váš poskytovatel internetových služeb nabízí, aniž byste museli obětovat zabezpečení online..

Většina připojení prohlížeče, které můžete použít, nabízí poskytovatelé VPN jako lehká alternativa k jejich hlavní nabídce, ale ne tolik poskytovatelů tuto službu nabízí. Pro ty, kteří to dělají, většina z nich nedává jasně najevo, protože stále chtějí, aby se jejich budoucí zákazníci zaměřili na službu VPN, kterou nabízejí.

Nejlepší prohlížeče VPN v roce 2018

Naštěstí jsme se rozběhli a hledali jsme důvěryhodné služby, které mají nejlepší rozšíření prohlížeče VPN, která vám nabízejí, abychom vás ušetřili při vyhledávání sami. Udělali jsme také vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že náš seznam zahrnuje služby, které mají rozšíření prohlížeče, které fungují pro širokou škálu prohlížečů..

1. ExpressVPN

ExpressVPN otevírá naše odpočítávání jako nejlepší VPN službu na světě a univerzální rozšíření prohlížeče, které by mělo být možné spustit ve vašem prohlížeči Firefox, Safari nebo Chrome. Jejich rozšíření prohlížeče zajišťuje připojení k jejich síti více než 2000 serverů a 30 000 IP adres, které jsou přítomny v 94 zemích. Služba má také spolehlivý mechanismus spoofingu lokací, který se spoléhá na geolokační technologii HTML5. Zásady ochrany osobních údajů nabízené touto službou zaručují, že žádné z vašich údajů nebudou zaznamenány, a pokud bude mít služba ústředí na Britských Panenských ostrovech, uživatelé nebudou mít žádné riziko, že budou jejich záznamy o prohlížení zpřístupněny vládě. Jediné, o čem jsme se dozvěděli, s čím se budete muset při používání ExpressVPN potýkat, je to, že budete muset stáhnout jejich aplikaci, abyste mohli použít jejich rozšíření prohlížeče. Služba také nenabízí bezplatnou zkušební dobu, což znamená, že se budete muset přihlásit k 30denní nabídce záruky vrácení peněz, abyste si mohli vyzkoušet svou službu.

2. NordVPN

Pro většinu poskytovatelů je obtížné konkurovat síti více než 4000 poskytovatelů NordVPN, kteří jsou všichni dobře distribuováni po celém světě. To znamená, že uživatelé by ve skutečnosti neměli mít problém s připojením na jakýkoli web po celém světě. Jejich rozsáhlá síť umožňuje uživatelům připojit se k cizím webům, aniž by se museli bát geobloku. Rozšíření prohlížeče NordVPN také umožňuje uživatelům dělat to samé a podporuje uživatele v prohlížečích Chrome i Firefox. Služba má v nabídce některé jedinečné funkce, například funkci CyberSec, která zabraňuje infekcím reklam a malwaru. Uživatelé NordVPN také získají optimalizaci služby tím, že specifikují, co přesně chtějí dělat online, protože služba nabízí servery, které jsou nejlepší pro streamování filmů, online hry a velké stahování souborů. NordVPN ujišťuje své zákazníky, že jejich prohlížení zůstane v bezpečí, protože jejich základna je daleko od jurisdikcí, kde by mohli být nuceni vzdát se dat prohlížeče uživatelů. Společnost NordVPN nabízí bezplatné zkušební období, ale trvá přibližně 3 dny. Mají také 30denní záruku vrácení peněz, kde nespokojení uživatelé mohou i nadále provádět své testy.

3. CyberGhost VPN

CyberGhost VPN je jednou z mnoha služeb, které mají slušnou síť serverů dobře rozloženou po celém světě. Služba jich má asi 1200 a nacházejí se ve více než 60 zemích. Tato služba nabízí spolehlivé rozšíření prohlížeče, které můžete použít při procházení Firefoxem. Tato služba se sídlem v Rumunsku má spolehlivé zásady ochrany osobních údajů a zásady bez protokolování, o kterých si můžete být jisti, že jsou v celé společnosti dobře dodržovány. Samotná služba umožňuje připojení až 7 zařízení k její službě, což znamená, že budete mít možnost zabezpečit všechna vaše zařízení a několik svých kolegů. Nezáleží na tom, zda jsou zařízení provozována na různých platformách, jako jsou podporovaná zařízení se systémem Windows, Linux, Android a iOS. Odběratelé sítě CyberGhost VPN se také vyhýbají jakýmkoli nežádoucím reklamám a implementují 256bitové šifrování AES, aby byli všichni v jejich síti zabezpečeni. Existuje bezplatná verze služby, kterou si uživatelé mohou vyzkoušet, ale stále budou muset upgradovat na prémiovou službu, aby mohli využívat celý rozsah služeb, které je poskytovatel schopen nabídnout..

Shrňte nejlepší VPN prohlížeče

ExpressVPN, NordVPN a CyberGhost VPN jsou naše nejlepší tipy pro každého, kdo hledá lehkou alternativu pro online ochranu. Přihlaste se k odběru některého z těchto tří poskytovatelů a budete mít nastaveno, že budete surfovat po síti bez jakéhokoli důvodu poplachu kvůli vaší bezpečnosti. V případě, že v současné době používáte prohlížeč Chrome, podívejte se na recenzi našich nejlepších rozšíření VPN pro Chrome.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me