Nejlepší VPN pro Skype v roce 2020 – Odblokujte služby VoIP

Skype je pravděpodobně nejoblíbenější a nejpoužívanější službou pro zasílání zpráv a VoIP na světě. Jedná se o aplikaci pro videohovory a zasílání zpráv, když jsou dotyční jednotlivci příliš daleko od sebe, nebo když organizace prostě chtějí uspořádat videokonferenční setkání, místo aby se někde fyzicky objevily. Přes jeho popularitu, tam jsou země kde použití Skype není dovoleno, takový jako Brazílie, Spojené arabské emiráty, Čína a Kuba. Chcete-li jej použít v takových zemích, musíte se seznámit s některými poskytovateli Skype VPN, na které se můžete spolehnout. V následující recenzi naleznete další informace o nejlepší síti VPN pro Skype v roce 2020.


Nejlepší VPN pro Skype v roce 2017

Nejlepší VPN pro Skype v roce 2020

Nejlepší VPN pro Skype

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. SurfShark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Skype – nejlepší služba VoIP

Věc o Skype, která ji činí tak populární, může být schopnost mluvit, posílat textové zprávy a provádět videohovory zdarma. Společnost existuje již od prvních dnů, kdy lidé používali telefonické připojení k internetu a viděli vývoj celého světa až k vysokorychlostnímu připojení k internetu..

Většina společností poskytujících mobilní telefony se při oznámení Skype více nežála & zahájila svou službu VoIP. Měli obavy, že jejich ziskové marže klesají kvůli tomu, že lidé pomocí aplikace uskutečňují tolik mezinárodních telefonních hovorů. Domnívali se, že by tato volání stála tolik kvůli vysokému využití šířky pásma, a proto většina poskytovatelů internetu zakázala svým zákazníkům používání Skype. Později se ukázalo, že poskytovatelé internetových služeb je zakázali, aby přesměrovali přenos na své vlastní iniciativy VoIP.

To vše se stalo v době, kdy byl Skype stále novým hráčem na trhu. Od dnešního dne většina zemí umožnila svým občanům používat Skype jako svůj hlavní způsob komunikace. Stále však existují země, které mají Skype stále zákaz, a nemají zájem umožnit svým občanům používat jej jako svou hlavní aplikaci pro zasílání zpráv.

Odblokujte Skype pomocí VPN

Pokud skončíte v takové zemi, měli byste se k odblokování Skype obrátit na alternativu, jako je VPN. Skype VPN bude v zásadě fungovat jako zabezpečený kanál, přes který budou odesílány všechny vaše požadavky. Používání VPN k odblokování Skype vám umožní obejít všechny vládní a ISP dohledy a zachovat vaše online data & Internetová identita bezpečná a anonymní.

Používání Skype se službou VPN vám také umožňuje ušetřit poplatky za telefonní hovory. To lze provést výběrem serveru se sídlem v USA, protože ceny Skype jsou tam výrazně nižší. Rovněž uskutečnění hlasového hovoru namísto videohovoru zlevní věci.

Pokud stále trváte na uskutečnění hlasového hovoru nebo videohovoru, vyhledejte server, který je blíže místu, kde se právě nacházíte. Mezi příklady poskytovatelů, které byste mohli zvážit, patří ExpressVPN, NordVPN, a BulletVPN.

Jak odemknout Skype ve čtyřech snadných krocích

Odblokujte své oblíbené služby pomocí Skype VPN. Zde je návod:

 1. Přihlásit se pro účet ExpressVPN.
 2. Stažení a nainstalujte si VPN aplikace na všechna vaše zařízení.
 3. Připojit na jedno ze 145 umístění VPN serveru ExpressVPN po celém světě.
 4. Používejte Skype bez omezení.

Národy, které zakazují Skype & Další služby VoIP

Jak již bylo uvedeno, mnoho zemí neuznává používání Skype v rámci svých hranic. Většina z nich má své vlastní důvody. Země ve střední & Například v Jižní Americe blokuje Skype, aby se lidé mohli obracet k místním poskytovatelům služeb pro oba telefony & internetové služby. Existují také telekomunikační společnosti, které prosazují, aby byl Skype blokován kvůli službě bezplatných telefonních hovorů. To se obvykle děje tam, kde je telekomunikační společnost tak velká, že má vliv na lobby pro mezinárodní službu, jako je Skype, aby byla zakázána, a nakonec.

Mezi země, které zcela zakázaly Skype, patří Kuvajt, Guyana, Libye, Katar, Sýrie, SAE, Omán a Severní Korea. Mezi země, které zavedly určité zeměpisné omezení, patří Mexiko, Čína, Kuba, Brazílie, Karibik, Pákistán, Myanmar, Sýrie, Tunisko, Venezuela, Panama, Jordánsko a další..

Nejlepší poskytovatelé Skype VPN

Díky rozsáhlému seznamu poskytovatelů VPN, který je k dispozici pro drapáky, může být trochu skličující rozhodnout se. Proto jsem uvedl seznam nejlepších VPN, ze kterých si můžete vybrat v případě, že chcete používat Skype v nejlepším případě. Nezapomeňte, že existují i ​​další prémiové služby. Tito však vynikají na základě jejich specifikací a vlastností. Zde jsou.

ExpressVPN

Abychom to mohli začít, začneme s jednou z nejlepších služeb na světě, ExpressVPN. Tento poskytovatel VPN si jistě zachovává svou pověst, když odkrývá, kolik ocenění získal od svého debutu na trhu. Nejen to, můžete říci, že produkt má své limity. No, tento stále dominuje průmyslu s tím, co nabízí. Nejprve si pojďme promluvit o jeho serverové síti. Tato VPN nabízí více než 2000 serverů ve více než 90 zemích po celém světě. To znamená, že můžete přistupovat ke stovkám streamovacích kanálů stiskem tlačítka připojení na serveru, ke kterému se chcete připojit. Více než 200 000 IP adres je připraveno k získání. Počkejte, je toho víc.

ExpressVPN umožňuje až tři připojení na jeden účet. Pokud na svém routeru nastavíte VPN, budete moci sdílet připojení VPN s bezpočtem zařízení. Nyní pojďme hovořit o tom, co VPN existuje, aby se zlepšilo vaše zabezpečení. Tento poskytovatel VPN spoléhá na 256bitové šifrování AES, aby byla uživatelská data chráněna, a také přijímá přísné zásady nulování protokolování. Můžete si vybrat protokoly podle vašich potřeb, včetně OpenVPN, PPTP, SSTP a IKEv1 / v2. OpenVPN je vždy ta správná volba, a proto ji ExpressVPN nastavuje jako výchozí možnost. Podívejte se na naše Recenze ExpressVPN pro více informací o tom, jak může tato VPN přinést výhody online.

NordVPN

NordVPN je na druhém místě v našem seznamu. To však neznamená, že je na druhém místě u jakéhokoli jiného softwaru VPN. Na základě statistik má tato VPN největší ze všech serverových sítí. Mám na mysli více než 5 000 serverů ve 62 zemích, na které je třeba pamatovat. NordVPN vám poskytuje bezpečnostní služby, které neumí mnoho jiných služeb. Jednou z takových je jeho dvojitá VPN služba. Tato funkce směruje vaše připojení přes dva servery místo jednoho, což znamená, že budete moci zdvojnásobit ochranu vašeho internetového provozu. Je smutné, že vaše rychlost připojení bude také snížena.

K dispozici je také funkce CyberSec, která udržuje reklamy a malware od zařízení. Jeho funkce SmartPlay navíc uživatelům poskytuje přístup k webům a službám s omezeným geografickým přístupem, což je vlastní Nord Nord Smart DNS Proxy, pokud vás to zajímá. Chcete-li se dozvědět více o tomto robustním poskytovateli VPN, věnujte nějaký čas a projděte si naše Recenze NordVPN.

BulletVPN

BulletVPN více se zaměřuje na zabezpečení a soukromí uživatelů. Zmínil jsem se o tom, protože v jeho síti nenajdete tolik serverů. Pokrývá 30 zemí, což je o málo méně, než nabízejí ostatní VPN. Podporuje však protokoly VPN, například OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec a IKEv1 / v2. Jsou to naprosto zásadní, pokud si vážíte bezpečnost online.

Poskytovatel je schopen zajistit svým zákazníkům přísnou politiku nulování protokolování. Ať už jste kdekoli, váš poskytovatel internetových služeb nebo vláda nemohou získat informace o prohlížení. Jak získají vaše data, pokud nemají co získat?

Nezapomeňme na skutečnost, že BulletVPN už dlouho není. Je však schopen udělat mnohem více než jiné VPN, takže stojí za váš čas. Podívejte se na naše BulletVPN Recenze a přijít s vlastním rozsudkem.

SurfShark

Konečně jsme SurfShark, nová VPN na trhu. Přestože je VPN zcela nová, slibuje poskytování nejlepších služeb zákazníkům. Pokud chcete, aby vás něco upoutal, první věcí, kterou uvidíte, je to, že nabízí neomezené současné připojení. Nejen to, ale SurfShark má také širokou škálu serverů ve více než 50 zemích. Server obsahuje více než 800 serverů, což je více než dost pro odblokování stovek kanálů po celém světě.

SurfShark navíc používá CleanWeb, což je funkce, která udržuje reklamy a reklamy mimo dosah, kdykoli procházíte internet. Chcete-li zjistit, co ještě má služba rukávy, podívejte se na naše Recenze SurfShark.

Nejlepší VPN pro Skype – Zabalte

Kromě služby VPN opravdu neexistuje žádná jiná metoda, která by byla dostatečně účinná na odblokování Skype v zemi, kde je jeho používání zakázáno. Síť VPN pro Skype vám umožní zašifrovat vaše data a skrýt vaše osobní údaje tak, aby nikdo nemohl zjistit, že používáte Skype, nebo se vloupat do zpráv, které posíláte.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map