Nejlepší VPN pro SoundCloud

Existuje tolik hudebních aplikací a webů, ze kterých si můžete vybrat, ze kterého chcete hudbu získat nebo streamovat. Jde o to, že většina z nich vás požádá, abyste si předplatili a zaplatili poplatek občas. Soundcloud je však jiný. Je to vlastně spíš platforma sociálních médií, kde umělci a milovníci hudby jsou schopni interagovat, sdílet a prohlížet skladby z celé řady žánrů. Používání webu je také docela snadné. Jakmile zaregistrujete svůj účet, budete moci sledovat další uživatele a budete upozorněni vždy, když přidají nový stream. Tímto způsobem budete moci sledovat každý nový stream od svého oblíbeného interpreta.

Nejlepší VPN pro SoundCloud

Nejlepší VPN pro SoundCloud

Je SoundCloud k dispozici všude?

Od svého založení v roce 2007 tato služba pomohla objevit mnoho talentovaných jednotlivců. Tato stránka je přístupná ve většině částí světa. Přihlášení do Soundcloud je však docela obtížné, pokud jste v zemi, jako je Čína, Turecko a naposledy Kyrgyzstán. Důvody blokování jsou nejlépe známy vládám příslušných zemí, ale ať už jsou cokoli, měli byste hledat způsob, jak bloky blokovat, pokud chcete během svého pobytu streamovat z SoundCloud.. 

Proč byste měli používat VPN se SoundCloud

VPN nebo virtuální privátní síť umožňují uživateli skrýt svou identitu online šifrováním jejich připojení. K této formě šifrování obvykle dochází, když se uživatelé připojí k řadě vzdálených serverů. Chcete-li například přistupovat k Soundcloud například v Číně, stačí se připojit k americkému serveru.

Vaše skutečné umístění zůstává skryto kvůli skutečnosti, že se vaše IP adresa mění, když se připojujete ke vzdálenému serveru. Vaše skutečná adresa bude nahrazena virtuální. V tomto procesu jsou určité podrobnosti, které jsou zprostředkovány, jako je vaše poloha a identita. Síť VPN také zajišťuje, že zůstanete anonymní během celého používání internetu. To vám umožní chodit o vaší firmě s bezpečným vědomím, že nikdo nemůže sledovat vaše spojení.

Používání VPN je také důležité v tom, že uživatelé se vyhnou jakémukoli odposlouchávání, ke kterému by mohlo dojít s laskavým svolením poskytovatele služeb Internetu. Šance jsou velmi vysoké, že váš poskytovatel internetových služeb si může udržovat karty vaší online aktivity. Poskytovatelé internetového připojení dokonce omezují vaše připojení, pokud činnosti, které provádějí online, spotřebovávají velkou šířku pásma. Tím se snižuje rychlost prohlížení.

Nejlepší VPN pro SoundCloud

Existuje tolik sítí VPN. Někteří dokonce distribuují vaše informace třetím stranám. Abychom těmto nešťastným událostem předešli, přišli jsme se seznamem spolehlivých služeb VPN. Podívejte se na náš seznam nejlepších VPN pro SoundCloud.

1. ExpressVPN

ExpressVPN je vysoký jako poskytovatel služeb pro ty, kteří hledají všestrannou ochranu. Služba je umístěna na Britských Panenských ostrovech. Má téměř 2000 serverů. ExpressVPN je také oceněným poskytovatelem. To upevňuje jeho postoj jako jeden z nejschopnějších poskytovatelů v oboru. Služba je dostupná i v zemích, kde je používání VPN zakázáno díky řadě zastaralých serverů.

S povolením až 3 současných připojení vám ExpressVPN umožňuje streamovat hudbu ze Soundcloud až ze 3 zařízení. Předplatné také znamená, že budete moci použít jejich funkci děleného tunelování, kde si můžete vybrat, jaký druh dat bude nebo nebude šifrovat. K dispozici je také přepínač Internet Kill, který se spustí, kdykoli dojde ke kompromitaci vašeho klienta VPN. Ochrana proti úniku DNS, která chrání vaši polohu před všemi weby, ke kterým přistupujete. Chcete-li se dozvědět více o tom, co může ExpressVPN udělat pro vaše připojení, podívejte se na naši recenzi ExpressVPN.

2. IPVanish

Založen v roce 1999, tým za IPVanish jistě získal spoustu zkušeností týkajících se online bezpečnosti a soukromí. Poskytovatel získal pověst jednoho z nejrychleji připojitelných. IPVanish má více než 1500 serverů, ke kterým se můžete připojit. Vlastní je také všechny, takže se nemusíte starat o to, aby jakékoli třetí strany získaly přístup k některým z vašich informací o prohlížení.

IPVanish také dodržuje zásady nulování protokolování, takže se nezaznamenávají žádné informace o prohlížení. Tato služba zajišťuje vaše připojení pomocí 256bitového šifrování AES. Můžete mít také až 10 současných připojení pod jedním účtem; tím zajistíte, že všechna vaše zařízení budou dobře chráněna. Pokud nejste připraveni mít ve svém zařízení spuštěnou plnou verzi klienta VPN, můžete se na něj obrátit pomocí lehkých alternativ, jako jsou rozšíření prohlížeče. Chcete-li získat podrobnější recenzi tohoto poskytovatele, můžete navštívit naši recenzi IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN shrnuje náš seznam nejlepších poskytovatelů VPN pro Soundcloud a dělá skvělou práci pro udržení vašeho připojení v soukromí a vaše proudy anonymní. Poskytovatel má své ústředí v Panamě a na jeho základě bylo učiněno tak, aby se zabránilo jakémukoli rušení ze strany regulačních orgánů pro údaje. Tato služba má rostoucí síť více než 4000 serverů a také vojenské zabezpečení poskytované prostřednictvím jejich 256bitového šifrování AES.

NordVPN je dostatečně velkorysý, aby umožnil až 6 současných připojení, a má celou řadu funkcí, díky nimž mohou zákazníci prohlížet data v bezpečí a bezpečí. Pro začátečníky existuje dvojitá funkce VPN, která namísto jednoho směruje vaše připojení přes 2 servery, což zdvojnásobuje úroveň šifrování. Uživatelé NordVPN budou moci také zvýšit anonymitu prostřednictvím Tor over VPN a využívat tuto službu v zemích, kde jsou VPN omezeny prostřednictvím jejich zastaralých serverů. Chcete-li zjistit, co ještě tato služba nabízí, udělejte si čas na procházení naší komplexnější revizí NordVPN.

Závěr o nejlepší VPN pro SoundCloud

Díky velkému množství kvalitní hudby, kterou najdete od známých i nadcházejících umělců, je Soundcloud jednou z nejkvalitnějších platforem pro zábavu. Pro uživatele, kteří dávají přednost novému poslechu hudby na zemi, musí být přístup na web zaručen bez ohledu na to, v které zemi by mohl být. Jediným způsobem, jak mít neomezený přístup navzdory vaší poloze, je přes VPN služba. Tři, které jsme uvedli v této recenzi, jsou více než schopni zajistit váš přístup k webu a navíc poskytují také zabezpečení pro ochranu vašich dat, kdykoli jste online.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me