Nejlepší VPN pro Suddenlink ISP

Suddenlink vyniká jako jeden z mála poskytovatelů internetových služeb, u kterých se ani nepotřebují k podpisu smlouvy. Tento druh předplatného vám umožňuje přepnout na jiného poskytovatele internetových služeb, pokud nejste spokojeni s druhem služby, kterou dostáváte. Ve srovnání s jinými poskytovateli je Suddenlink opravdu před námi, protože za mimosmluvní ujednání nemusíte platit žádný další poplatek. To znamená, že v případě, že se rozhodnete přejít k jinému poskytovateli, budete dost méně.


Nejlepší VPN pro Suddenlink ISP

Nejlepší VPN pro Suddenlink ISP

Ceny a plány Suddenlink

Pokud jde o rychlost, Suddenlink nabízí až 1 Gb plány, ale to se výrazně liší v závislosti na dostupnosti. Rychlosti, které získáte, závisí na tom, s čím dalšími lidmi, se kterými sdílíte připojení, jsou až do. Pokud většina z nich možná streamuje nějakou televizní show online, znamená to, že se používá velká šířka pásma. Proto cokoli, co dokážete udělat, se nějak omezí. To by mohlo být velmi frustrující, zejména pokud potřebujete rychlé připojení, abyste mohli většinu své práce udělat.

Data Caps

Dalším problémem, který je běžný u většiny poskytovatelů internetových služeb a který je také faktorem Suddenlink, jsou datové limity, které umístí na své připojení. Většina plánů má limit až 350 GB dat měsíčně. Je pravda, že se to může zpočátku zdát jako obrovský příspěvek, ale pokud máte na připojení více zařízení, nebude to trvat tak dlouho, než dosáhnete tohoto limitu. Pokud neustále dosahujete této úrovně využití dat, můžete si dokonce všimnout úsilí vašeho poskytovatele o omezení vašeho připojení.

ISP Throttling

Škrcení ISP je běžná událost, která vyžaduje, aby váš poskytovatel omezil druh činnosti, kterou se můžete zapojit online. Mezi různé formy omezení, které mohou být použity pro vaše připojení, patří nastavení limitu šířky pásma nebo dokonce blokování přístupu na konkrétní weby a kanály. Pokud jste náhodou těžkým uživatelem, je to něco, co by vám nenávidělo. Jednou z nejlepších věcí, které můžete zabránit, je registrace s legitimním poskytovatelem VPN.

Proč byste měli používat VPN s Suddenlink

Použití VPN umožňuje skrýt připojení před poskytovatelem služeb Internetu; což jim ztěžuje nalezení přesně toho, co jste online. Díky tomu bude mít váš poskytovatel internetových služeb dost času na to, aby zjistil, jak omezit vaše připojení, protože nebude schopen udržet si přehled o tom, co děláte online. Šifrování připojení prostřednictvím virtuální privátní sítě znamená, že budete chráněni před jakoukoli formou vnějšího rušení a že budete moci používat síť i bez odposlechu vašeho poskytovatele služeb Internetu..

Bypass Location Chyby

Důvěryhodná služba VPN také znamená, že je možné obejít všechny geo-omezující bloky, které mohly stránky a kanály hostované z jiných částí světa dát. To vám umožní získat přístup k celosvětovému obsahu. Jediné, co musíte udělat, je připojit se k serveru, který je umístěn v zemi, kde je váš web nebo kanál hostován, a vy jste změnili svou IP adresu tak, aby se zdála, jako by se nacházíte v této zemi..

Další zabezpečení

Zabezpečení, které získáte při používání sítě VPN, je také na špičkové úrovni. Přihlášení k odběru důvěryhodné služby znamená, že nakupujete online, aniž byste se museli obávat, že se vaše finanční údaje změní. Můžete si také užít spoustu slev, protože mnoho webů skutečně založilo své ceny na místě svého zákazníka. Síť VPN vám umožňuje přihlásit se na stránky, které mají levnější nabídky, což vám umožní využívat zvýhodněné ceny za letenky, hotelové rezervace nebo dokonce obecné produkty.

Chcete-li využívat všechny tyto výhody, musíte se zaregistrovat u služby, která má kapacitu, aby vaše připojení bylo po celou dobu chráněno, a zabránilo jakékoli formě dohledu od vašeho poskytovatele internetových služeb.. 

Nejlepší VPN pro Suddenlink ISP

Existuje mnoho poskytovatelů, kteří vždy slibují, že vás dobře zajistí a chrání, ale jen málo z nich skutečně splní to, co slibují. Abychom vám zajistili kvalitní služby, sestavili jsme krátký seznam služeb, na které se můžete spolehnout. Podívejte se na náš seznam nejlepší VPN pro Suddenlink ISP.

1. ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z nejuznávanějších VPN služeb v oboru. Poskytovatel má ve své síti asi 2000 serverů a se svou základnou na Britských Panenských ostrovech uplatňuje vůči svým předplatitelům přísnou službu nulování protokolování. ExpressVPN také nabízí prémiové 256bitové šifrování AES založené na službě OpenVPN. Umožňuje připojení až 3 současných zařízení ke službě. Použití ExpressVPN je také ideální pro začínající uživatele, protože oceněná služba nabízí skvělý zážitek pro péči o zákazníka.

Tým nápovědy je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a lze jej kontaktovat prostřednictvím živých zpráv, e-mailem nebo dokonce prostřednictvím sociálních médií. Pokud nejste spokojeni s VPN klientem, můžete si také nechat software stáhnout přímo do routeru. Toto dokonce zvyšuje počet současných zařízení, která můžete umístit pod deštník poskytovatele. Jedním z největších výhod používání ExpressVPN je to, že získáte přístup ke skrytým serverům. Jedná se o servery, ke kterým se můžete připojit a skrýt použití VPN, zvláště pokud chcete přistupovat k obsahu v silně cenzurované oblasti. To jsou jen některé z výhod, které získáte, když se přihlásíte k odběru služby ExpressVPN. Chcete-li získat úplnou kopečku, věnujte nějaký čas projít naší recenzi ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish je další seriózní služba, kterou si můžete předplatit. Tato služba se sídlem na Floridě poskytuje až 40 000 IP prostřednictvím sítě více než 1500 serverů. Zabezpečení je vojenské třídy díky 256bitovému šifrování AES. Tato služba je také jednou z mála, která umožňuje až 10 současných připojení, vše pod jedním účtem. Použití protokolu IPVanish také znamená, že nemáte žádná omezení na šířku pásma, ani žádné limity, kolikrát můžete přepínat servery..

Pokud máte tendenci trávit hodně času časováním, pak je IPVanish pro vás tím pravým poskytovatelem. Důvodem je, že služba umožňuje anonymní i neomezený přenos souborů. IPVanish také podporuje OpenVPN, PPTP, SSTP a IKEv2 jako VPN protokoly k použití, stejně jako snadnou navigaci přes VPN klienta. Klient přichází ve verzích, které mohou běžet na různých platformách, jako je Android, Linux, iOS a Windows. Pokud se předplatitel netěší na stažení klienta do svého zařízení, existuje několik dalších lehkých možností, na které se mohou obrátit. Jedním z nich jsou rozšíření prohlížeče.

Pro prohlížeče Chrome a Firefox jsou k dispozici rozšíření prohlížeče, ale pokud je to příliš lehké řešení, mohou se uživatelé obrátit na webový proxy server SOCKS5 IPVanish. Proxy umožňuje uživatelům skrýt své umístění, když jsou online. To jsou jen některé z výhod, které IPVanish nabízí. Chcete-li se dozvědět více o úplném balíčku, podívejte se na naši podrobnou recenzi IPVanish Review.

3. NordVPN

Když skončíme, podívejme se na jednoho dalšího plodného poskytovatele v tomto odvětví; NordVPN. Společnost NordVPN byla založena v roce 2009 a je jedním z mála poskytovatelů, kteří uživatelům umožňují propojit až 6 současných zařízení s její službou. Poskytovatel je schopen zvládnout všechna tato připojení opravdu dobře díky své rozmanité síti více než 4000 serverů. NordVPN také zaručuje úplnou bezpečnost díky 256bitovému šifrování AES, které podporuje protokoly OpenVPN, PPTP, SSTP a IKEv2 jako protokoly OpenVPN..

Díky použití technologie NordVPN získáte ještě více zabezpečené připojení prostřednictvím funkce dvojitého šifrování. To znamená, že jste schopni směrovat připojení přes více než dva servery a získat tak dvojnásobnou úroveň zabezpečení. 

Existují servery vhodné pro online hraní, hromadné stahování, torrentování i streamování v HD a existuje spousta z čeho vybírat. Používání programu NordVPN znamená také prospěch ze softwaru, jako je CyberSec, který udržuje malware a nežádoucí reklamy. Toto je pouze snímek toho, co pravděpodobně získáte, když se přihlásíte k odběru tohoto poskytovatele. Úplný přehled toho, co lze očekávat, najdete v naší recenzi NordVPN.

Shrnutí o nejlepší VPN pro Suddenlink ISP

Nedá se říct, co by váš ISP mohl dělat, aby ovládal vaše připojení, takže zůstaňte na bezpečné straně, je nejlepší se zaregistrovat s důvěryhodnou službou VPN. Tři, které jsme zmínili, jsou dostatečně dobré, aby zaručili optimální ochranu a zabránili jakékoli formě škrtení od vašeho poskytovatele internetových služeb.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me