Nejlepší VPN pro TCL Smart TV

Přestože jsou TCL Smart TV na trhu inteligentní televize, přicházejí s velkou silou. Prodejci televizí TCL spojili své televizory se společností Roku kvůli jejich chytrým funkcím. Všechny inteligentní televizory TCL používají Roku TV, protože je intuitivní a má všechny aplikace, které většina lidí chce. Tyto televizory jsou zdaleka nejlevnější cenou značky Smart TV, protože většina z nich se nachází pod 500 USD. Chcete-li, aby bylo sledování tohoto televizoru o něco zajímavější, měli byste zvážit přidání VPN. S VPN na vašem TCL TV můžete odblokovat webové stránky, získat aplikace, které nejsou dostupné ve vaší zemi, obejít omezení a přístup ke všem druhům streamovacích služeb. Budete však muset pokračovat ve čtení, abyste to zjistili které VPN jsou považovány za nejlepší pro TCL Smart TV.


Nejlepší VPN pro TCL Smart TV

Nejlepší VPN pro TCL Smart TV

Shrnuto nejlepší TCL Smart TV VPN

Poté, co jsme provedli několik testů, jsme pro vaši TCL Smart TV našli 3 nejlepší VPN:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost VPN
 6. VyprVPN

Jak změnit TCL Smart TV Region?

Vzhledem k tomu, že většina TCL Smart TV je založena na Roku, musíte pro změnu oblasti Roku postupovat podle stejných kroků, abyste mohli na TCL Smart TV získat přístup ke streamovaným kanálům s geografickým omezením..

Nejlepší VPN pro TCL Smart TV

Televizory TCL nabízejí skvělé funkce a dobrou kvalitu obrazu za nízkou cenu. Většina televizorů v tomto cenovém bodě však vykazuje ve srovnání s drahými modely pokles výkonu. Bez ohledu na to jsou televizory TCL těžké porazit, pokud jde o levné televizory, což jim dává výhodu. Aby se zvýšila použitelnost vaší TCL Smart TV, měli by její uživatelé na ni nainstalovat VPN. Takže bez dalšího ado, zde jsou některé z nejlepších VPN pro TCL Smart TV:

ExpressVPN

ExpressVPN účtuje 12,9 $ za měsíc výměnou za vynikající služby. Jejich široká škála funkcí znamená, že jejich služby jsou určeny pro všechny druhy lidí. Tento poskytovatel služeb nabízí 30denní záruku vrácení peněz a nepřetržitý přátelský zákaznický servis připravený odpovědět na všechny vaše dotazy a dotazy prostřednictvím živého chatu. Nejpůsobivějším aspektem ExpressVPN je jeho intuitivní uživatelské rozhraní. Můžete se chránit před hackováním a sledováním pomocí 256bitového šifrování AES, ochrany proti úniku DNS / IPv6, zabíjení přepínače a děleného tunelování. Nemluvě o jeho štědré možnosti inteligentního DNS, která se objevuje po přihlášení k odběru. Můžete připojit až tři zařízení současně a odblokuje téměř cokoli, včetně Netflixu. Chcete-li se dozvědět více o všech funkcích, které ExpressVPN nabízí, nezapomeňte se podívat na naši recenzi ExpressVPN.

BulletVPN

BulletVPN stojí 10,9 $ za měsíc a je jedním z mála poskytovatelů služeb, kteří nabízejí bezplatné předplatné služby Smart DNS. Pokud jste streamer a torrenter, BulletVPN je pro vás dobrou volbou. Tento poskytovatel služeb umožňuje až 3 současná připojení a nabízí 30denní záruku vrácení peněz. BulletVPN jsou velmi hrdí na svou kapacitu streamování, protože tento poskytovatel má schopnost obejít geobloky pro American Netflix, Amazon Prime, CBS, HBO GO a HBO Now, Hulu, Pandora a mnoho dalších amerických a evropských kanálů. BulletVPN nabízí vysoké rychlosti a hostitelské servery v zemích úrovně 1. To znamená, že s připojením nezažijete rychlost. Všechny tyto funkce považují BulletVPN za skvělou volbu pro váš TCL Smart TV. Další informace o tomto poskytovateli služeb najdete v našem BulletVPN recenze.

NordVPN

Nord VPN stojí 11,95 $ měsíčně. Pokud se však přihlásíte k odběru delšího časového období, získáte prémiovou ochranu a ročně zaplatíte pouze 5,75 $. S NordVPN můžete zabezpečit své soukromí online na všech svých zařízeních, protože umožňuje až 6 současných připojení. Kromě toho můžete svůj internetový provoz na cestách chránit pomocí uživatelsky přívětivých mobilních aplikací NordVPN dostupných na zařízeních Android a iOS. S technologií NordVPN posuňte svůj zážitek ze vysílání TCL Smart TV na zcela jinou úroveň. Díky tomu získáte přístup k vašim oblíbeným webům a službám bez ohledu na to, kde se nacházíte. Využívají dvojí šifrování, což znamená, že NordVPN šifruje váš provoz dvakrát. není to bezpečnější než tohle. takže můžete zapomenout na geografická omezení a omezení šířky pásma. Další informace o tomto poskytovateli služeb najdete v našem Recenze NordVPN.

Jak nainstalovat VPN na TCL Smart TV?

Chytré televizory TCL nativně nepodporují sítě VPN, proto jsme tu proto, abychom vám v tomto směru nabídli způsoby:

 • Nainstalujte VPN do routeru: Nainstalováním VPN do routeru získají všechna zařízení připojená k WiFi připojení VPN. Samozřejmě budete muset použít router kompatibilní s VPN, jinak to nebude fungovat. V této příručce se dozvíte více o instalaci VPN do internetového routeru.
 • Sdílejte vaše PC nebo Mac síťové připojení s vaší Smart TV: Síť můžete také sdílet z počítače PC nebo Mac s připojením VPN. Zde je průvodce, který vysvětluje, jak sdílet připojení v systému Windows.
 • Použijte inteligentní proxy DNS: Pokud vše ostatní selže, můžete se uchýlit k inteligentnímu serveru proxy DNS, který je nabízen výše uvedeným poskytovatelům služeb. Inteligentní DNS však není nic jako VPN, pokud jde o zabezpečení a použitelnost. Skvělá věc, která se týká inteligentního DNS, je, že jej lze přímo nakonfigurovat do vaší chytré televize.

Nejlepší VPN pro TCL Smart TV – závěrečné myšlenky

Všichni víme, že televizory jsou v domácnosti přitažlivé. Pro své uživatele představují skvělý zdroj zábavy. Inteligentní televize TCL již odvádí skvělou práci při udržování společnosti a udržování práce s tím, co nabízí. Jen si představte nekonečné možnosti, které přicházejí s VPN na TCL Smart TV. Neinstalujte pouze žádnou síť VPN. Ujistěte se, že jste vybrali jednu z výše uvedených sítí VPN, abyste zajistili bezproblémový provoz a vynikající streamování.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map