Nejlepší VPN pro TeamSpeak

Mluvit s lidmi na různých místech po celém světě je dnes velmi snadné. Prostřednictvím Internetu vám dlouhý seznam aplikací a služeb umožňuje připojit se k různým jednotlivcům v reálném čase na různých kontinentech. To je skvělé zejména pro pracovní spolupráci nebo pro udržení kontaktu s přáteli. Jedním z řešení, které lidem umožňuje efektivní práci, je TeamSpeak.

Nejlepší VPN pro TeamSpeak

Nejlepší VPN pro TeamSpeak

Jak funguje TeamSpeak?

Prostřednictvím protokolu VoIP (Voice over Internet Protocol) umožňuje Teamspeak různým lidem navzájem komunikovat připojením k různým serverům. TeamSpeak lze také licencovat na servery za poplatek, pokud to společnost nebo skupina, která jej používá, nedělá pro zisk.

TeamSpeak je také velmi populární v online herní komunitě. Tato služba umožňuje hráčům lépe se koordinovat při provádění týmové mise, to vše bez nutnosti sundávat ruce z jejich konzolí. Dodaná kvalita zvuku je prvotřídní a úroveň výkonu je také velmi vysoká ve srovnání s jinými alternativami.

TeamSpeak Regional Restrictions

To je služba, kterou byste chtěli využít k udržení kontaktu se svými kolegy v zahraničí nebo k pokračování v misích vašeho týmu, i když jste v jiné zemi. Problém je, že služba nemá servery po celém světě, ke kterým se můžete připojit. Některé země, jako je Čína, KSA a SAE, navíc blokují většinu služeb VoIP.

To může být obrovskou překážkou zejména pro uživatele, kteří jsou neustále v pohybu. K řešení tohoto problému potřebují řešení, které dokáže skrýt svou skutečnou polohu. To umožní připojit se k jejich příslušným serverům, aniž by došlo k zjištění, že jsou mimo detekovanou zemi. Toho lze účinně dosáhnout pouze pomocí VPN.

Jak odblokovat TeamSpeak v zahraničí – pomocí VPN

Síť VPN nebo virtuální privátní síť umožňuje uživatelům připojení ke vzdáleným serverům po celém světě, aby bylo možné jejich připojení skrýt a zašifrovat. Přístup k TeamSpeak prostřednictvím VPN umožňuje uživatelům získat přístup ke svým konkrétním serverům TeamSpeak skrytím jejich IP adresy. Představte si svoji IP adresu jako online digitální otisk prstu. Poskytuje na web, ke kterému se pokoušíte přístup, základní informace, jako je vaše poloha a někdy i vaše identita.

Prostřednictvím spolehlivé služby VPN si můžete vybrat, zda chcete tyto údaje skrýt, nebo je dokonce manipulovat ve svůj prospěch. Chcete-li se například připojit k serveru TeamSpeak se sídlem v USA, vše, co byste měli udělat, je identifikovat server VPN, který je tam, a jakmile toto připojení vytvoříte, bude to vypadat, jako kdybyste sídlili v USA..

Díky uživatelsky přívětivým aplikacím VPN je celý proces také velmi snadný. Nejprve se však musíte zaregistrovat u poskytovatele VPN.

Nejlepší VPN pro TeamSpeak

Abychom vám pomohli správně se rozhodnout, uvádíme v seznamu 3 nejlepší služby VPN pro přístup k TeamSpeak bez ohledu na vaši polohu. Podívejte se níže:

1. ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z nejvyhledávanějších služeb v oboru díky své prvotřídní úrovni služeb a dobré pověsti. Ve své síti je asi 2000 serverů se sídlem ve více než 90 zemích. Služba získala řadu zákaznických ocenění díky zákaznickému servisu, který lze kontaktovat 24/7 prostřednictvím e-mailu, živých zpráv i sociálních médií. ExpressVPN také používá 256bitové šifrování AES, což ztěžuje přístup k této službě všem špatně zamýšleným uživatelům. Použití ExpressVPN také znamená možnost zvolit si, co má být šifrováno, díky jeho funkci rozdělení tunelování.

Služba sídlí také na Britských Panenských ostrovech, což je skvělé, protože se tento region nepřihlásil k odběru žádných regulačních úřadů pro údaje. Přihlášení k odběru ExpressVPN vám také umožní mít až 3 simultánní připojení. Lze je použít k ochraně zařízení se systémem Android, iOS, Windows nebo Linux před online hrozbami. Existuje také možnost připojení služby k routeru. Díky této alternativě se k vašemu účtu můžete dobře připojit přes 3 zařízení a zajistit, aby byla všechna vaše data dobře chráněna. Chcete-li se dozvědět více o ExpressVPN, podívejte se na naši podrobnější recenzi ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish je další skvělý doplněk k tomuto seznamu, s více než 1500, které udržují jeho předplatitele dobře chráněni bez ohledu na to, kde jsou. Tato služba má své ústředí v USA a také používá 256bitové šifrování AES vojenské třídy k udržení svých uživatelských dat v bezpečí. IPVanish zaručuje, že jeho uživatelé si užijí neomezené využití šířky pásma a neomezené přepínání serverů. To umožňuje snadný přístup k serveru TeamSpeak bez jakýchkoli potíží a snadno přepíná mezi servery VPN pro lepší připojení.

Díky schopnosti pojmout až 10 připojení současně, IPVanish umožňuje uživatelům mít všechny své gadgety dobře zabezpečeny před jakoukoli nebezpečnou online aktivitou. Tato služba má také obrovskou podporu pro uživatele, kteří by chtěli torrent. Důvodem je, že podporuje neomezený přenos souborů peer-to-peer a anonymní torrenting. IPVanish také poskytuje možnost ignorovat svého schopného klienta VPN a hledat jeho lehčí alternativy. Patří k nim rozšíření prohlížeče pro Chrome i Firefox i webový proxy server SOCKS5, což je skvělé pro skrytí vaší polohy. Chcete-li se dozvědět více o tom, co IPVanish nabízí, podívejte se na naši recenzi IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN zaujímá třetí místo v tomto seznamu, protože má také funkce, díky kterým je jednou z nejlepších VPN pro použití s ​​TeamSpeak. Od základny v Panamě poskytuje tato služba až 4000 serverů, ke kterým se uživatelé mohou připojit, ve více než 60 zemích. Známý poskytovatel také umožňuje až 6 vícenásobných připojení a také nabízí 256bitové šifrování AES pro zabezpečení online. NordVPN má také nástroje a funkce, které také zlepšují jeho služby, a jednou z jejich nejlepších nabídek je jejich funkce dvojitého VPN.

Dvojitá funkce VPN znamená, že uživatelé mohou přesměrovat svůj provoz přes dva servery, čímž zdvojnásobí současnou úroveň zabezpečení. Tato služba také umožňuje uživatelům vybrat si, ke kterým serverům se mají připojit, díky jejich rozsáhlé síti. Poskytovatel optimalizoval své servery pro online hraní, torrentování, stahování velkých objemů a streamování HD. Odběratelé také získají plnou podporu protokolu Tor over VPN a vyhrazené adresy IP pro ty, kteří by raději nepřestávali přepínat. Pro lepší představu o tom, co byste měli očekávat, se podívejte na naši dobře sestavenou recenzi NordVPN.

O sítích VPN

Použití VPN má také vlastní řadu dalších výhod. Patří mezi ně skutečně zvýšení úrovně vašeho online soukromí. Služba VPN šifruje vaše data a umožňuje vám připojit se k webovým serverům, aniž byste je nechali s vašimi informacemi. To vám pomůže udržet si anonymitu a také zabránit tomu, aby vás ISP odposlouchával. Rovněž se vyhnete jakýmkoli omezením, které může váš poskytovatel internetových služeb uplatňovat, jako jsou omezení šířky pásma a online cenzura.

Shrnutí o nejlepší VPN pro TeamSpeak

Tři nejlepší poskytovatelé, na které jsme se v této recenzi podívali, jsou při řešení online bezpečnosti více než schopni mít záda. Chcete-li vědět, kterou ze tří vybrat, doporučujeme projít každou jednotlivou recenzi. V případě jakýchkoli dotazů nebo komentářů je neváhejte zanechat v níže uvedené části a rádi se vám ozveme..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me