Nejlepší VPN pro Usenet 2020 Recenzováno

Pokud jde o sdílení souborů, považujeme Usenet za lepší alternativu k BitTorrent pro lidi, kteří doufají v bezplatný přístup k online obsahu. Ve skutečnosti jsou obě služby zcela odlišné. S Usenet si můžete užít několik velmi dobrých výhod, ale na úkor toho, že za ně budete muset platit. V ten den nebylo Usenet moc známé jako BitTorrent. Proto nebylo tolik úsilí omezit přístup k jejich serverům. Organizace jako RIAA jednoduše nepovažovaly Useneta za viníka. Jejich služba tedy pokračovala bez větších zásahů. Tato situace se změnila. Zatímco šifrování SSL Usenet chrání skutečné stahování souboru, vaše hledání souborů NZB se nezakrývá, pokud nepoužíváte VPN. V této komplexní příručce se podíváme na nejlepší VPN pro Usenet od roku 2020.


Nejlepší recenze Usenet VPN 2017

Nejlepší VPN pro Usenet 2020 Recenzováno

Měl bych používat VPN s Usenet?

Upřímně řečeno, neměli byste se úplně mýlit, když si myslíte, že zabezpečení vašeho připojení pomocí SSL by vašemu připojení přidalo významnou úroveň ochrany a zabezpečení. Při opětovném zařazení do služby VPN je však zajištěno, že vaše internetové zabezpečení je natolik zaručeno, že správce vaší sítě nebude schopen ani vidět, že se připojujete k serveru Usenet. Něco, co by mohli snadno udělat, kdybyste se spoléhali výhradně na SSL pro zajištění vašeho připojení.

Službu Usenet důrazně doporučuje používání VPN, pokud některé z nich dokonce nabízejí jako součást svého balíčku. To by pro vás mělo být velkou výhodou. Zajistíte veškerý internetový provoz tím, že zamezíte škodlivým útokům a odposloucháváním hackerů, spammerů, zlodějů a vládních agentur. Kromě anonymního provádění stahování budete také moci odblokovat servery Usenet, které jsou geograficky omezené. VPN funguje jako řešení proti mechanismům, které mohl váš ISP zavést, aby vám zabránilo stahování ze serverů Usenet.

Nyní, když víte, jaké výhody vám může služba VPN přinést, zde je seznam nejlepších společností VPN, které byste měli zvážit, pokud hledáte kvalitní služby.

Nejlepší VPN pro Usenet

Vybral jsem si nejlepší VPN, které můžete vyzkoušet pro Usenet, a zkontroloval jsem každou z nich. Zkontrolujte je níže.

ExpressVPN

ExpressVPN - nejlepší VPN pro rok 2017

ExpressVPN – nejlepší VPN pro Usenet 2020

V horní části našeho seznamu je ExpressVPN. Pravděpodobně jeden z nejlepších poskytovatelů služeb VPN na světě, díky osvědčeným výsledkům z hlediska kvality a dobrého poskytování služeb. ExpressVPN zajišťuje svým zákazníkům všestrannou zákaznickou podporu, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a dobře uspořádanou síť serverů VPN v přibližně 78 zemích. V případě, že nejste na jejich služby úplně spokojeni, jejich 30denní záruka vrácení peněz vám umožní vyzkoušet je pomocí stahování Usenet a potvrdit, zda by stálo za to, když byste za službu zaplatili 8,32 $ každý měsíc.

BulletVPN

BullletVPN se snaží, aby zajistil přístup k většině serverů Usenet v okolí. To vám umožní provádět stahování souborů Usenet na všech vašich zařízeních. Můžete použít jedno předplatné BulletVPN na 3 zařízeních současně. všechny registrované pod jedním účtem. Můžete se zaregistrovat za pouhých 7,50 $ měsíčně.

IPVanish

Nejlepší VPN pro Kodi

Na třetím místě v našem seznamu nejlepších VPN pro Usenet je IPVanish. Tato oblíbená služba VPN je dalším silným uchazečem pro uživatele, kteří se chtějí při stahování stáhnout z Usenetu. Je to proto, že jejich obrovská kapacita serveru a umístění VPN jsou distribuovány po celém světě. Tím získáte více možností připojení. Rychlejší připojení znamenají, že je méně pravděpodobné, že se jejich serverová síť přetíží. Jedno předplatné také umožňuje uživatelům připojit až 5 zařízení prostřednictvím jednoho účtu. To vše je k dispozici za slušných 6,49 $ měsíčně, pokud se rozhodnete pro celoroční předplatné.

NordVPN

NordVPN VPN aplikace pro iPhone, iPad, Android, PC a Mac jsou možná nejjednodušší a nejpřátelštější, co jsem použil. Jejich nastavení trvá několik minut. Od té doby jednoduše spustíte aplikaci a připojíte se k VPN serveru dle vašeho výběru. Lze s jistotou říci, že při vytváření těchto aplikací bylo vynaloženo velké úsilí. Stejně jako ExpressVPN nabízí i NordVPN a 30denní lhůta na vrácení peněz, více než dost času na úplné otestování jejich VPN serveru.

Pro uživatele, kteří doufají v přenos velkých souborů ze serverů Usenet, NordVPN zaručuje, že vaše připojení nebude přerušeno kvůli závažnosti stahování velkého souboru..

Usenet vysvětlil

Usenet se stal koncem 70. a začátkem 80. let jako služba, kterou byste nazvali službou okamžitých zpráv, která umožnila připojeným hostitelům odesílat a přijímat texty prostřednictvím sítě decentralizovaných serverů. Bylo to opravdu předtím, než nás internet a internet navštívily bouří. Tehdy to byl dobrý systém pro počítače k ​​odesílání a přijímání souborů v síti. Usenet dnes i nadále slouží tomuto účelu; pro snadnější sdílení souborů. Stahování souborů, které byly tehdy hostovány kolegy, jsou nyní hostovány servery Usenet.

Jak je uvedeno výše, servery jsou decentralizované, což znamená, že neexistuje žádný server, který by uchovával všechny soubory dostupné na Usenetu. Pro organizace autorských práv je proto obtížné požadovat jejich odstranění z důvodu porušení, protože nemohou zjistit, kde přesně jsou tyto soubory hostovány..

Může být trochu obtížné obtočit hlavu kolem toho, jak přesně fungovala Usenet. Náročné úkoly, jako je procházení souborů a adresářů, jeden po druhém, při hledání konkrétního mediálního souboru, mohou znít docela neobvykle, protože jsme zvyklí na indexování webů, jako je Google, které vám poskytují to, co hledáte, za méně než druhý. Pro uživatele Usenetu bylo vyhledávání snadnější díky příchodu webů jako Newzbin, které by hrály stejnou roli jako Google pro weby. Celý proces je podobný tomu, jak fungují trackery Bit Torrent. Jakmile stáhnete soubor NZB, odhalí to, kde je soubor hostován.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map