Nejlepší VPN pro Švýcarsko

Švýcarsko naštěstí není součástí Evropské unie, což znamená, že neodpovídá směrnici EU o uchovávání údajů. Ve skutečnosti je Švýcarsko ve svém indexu World Press Freedom 2017 na sedmém místě ze 180 zemí. Ale svoboda přichází s cenou. Švýcarsko má svůj vlastní soubor zákonů týkajících se uchovávání a dohledu nad daty a do značné míry to není tak příjemné. Kromě nutení poskytovatelů internetových služeb ve Švýcarsku, jako jsou Cablecom a Green Provides, jsou data a informace uživatelů ukládány až po dobu 6 měsíců. Kdo ví? I ta nejvolnější internetová země mají určitá omezení, a proto je VPN vždy dobrým hovorem. S VPN na jakémkoli počítači PC, Mac, Android, iOS, iPhone a iPad ochrání obyvatele Švýcarska soukromí a poskytne jim bezpečí, které jim chybí. Která švýcarská VPN je nejlepší? Přečtěte si recenzi níže a zjistěte to.


Nejlepší švýcarská VPN

Nejlepší VPN pro Švýcarsko

Nejlepší VPN pro Švýcarsko – rychlý přehled

V případě, že již víte, co je VPN a jak to funguje, pravděpodobně si nemusíte přečíst hloubkovou analýzu níže. Abychom vám ušetřili čas, shrnuli jsme zde nejlepší švýcarské poskytovatele služeb VPN:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. CyberGhost
 4. VyprVPN

Proč získat VPN ve Švýcarsku?

Přestože má Švýcarsko jednu z nejpoužívanějších internetových infrastruktur, důrazně se doporučuje používat virtuální privátní síť (VPN). Tunel VPN umožní blokovat weby, kanály a služby s omezeným přístupem. Občané Švýcarska mohou sledovat filmy a seriály, které si přejí, jednoduše připojením k jednomu ze serverů VPN umístěných mimo Švýcarsko. Trochu ochrany také nebude bolet. Pokud se na Švýcarsko nevztahuje směrnice o zákonech o zadržení, neznamená to, že by jeho občané měli nechat soukromí ven z okna. Soukromí by mělo být prioritou, protože kdo ví, kdy by švýcarská vláda nařídila zvýšení protokolování a vedení záznamů. VPN umožňuje uživatelům bezpečný přístup do soukromé sítě a sdílení dat na dálku prostřednictvím veřejných sítí. Vaše data tak budou v bezpečí před pokusy o hackerství a monitorováním.

Nejlepší švýcarská recenze VPN

Se vším, co bylo řečeno, můžete vidět, proč mít VPN je nutné i prospěšné. Pro ochranu vašeho soukromí je nutné mít tunel VPN. Pokud se jen těžko snažíte vymyslet, jaké VPN byste si měli vybrat, jsme tu, abychom vám pomohli. Podívejte se na VPN, které považujeme za nejlepší pro Švýcarsko.

ExpressVPN

Pokud hledáte nějaké soukromí a úroveň zabezpečení ve Švýcarsku, ExpressVPN má záda. Jejich ultrarychlé servery VPN ve 94 zemích vám umožňují odblokovat weby a aplikace, které máte rádi, během několika minut. Můžete streamovat nebo stahovat cokoli z jakéhokoli ze svých serverů se skrytou IP adresou.

BulletVPN

Toto je další nejlepší poskytovatel služeb VPN, který můžete ve Švýcarsku použít k bezpečné procházení webu. BulletVPN nabídněte uživatelům 30denní záruku vrácení peněz. Aplikaci BulletVPN můžete nainstalovat do počítače PC, Mac, Android, iPhone, iPad nebo FireStick. Funkce Smart DNS proxy je k dispozici také v případě, že chcete streamovat geoblokovaný obsah na zařízeních, která nativně nepodporují VPN.

CyberGhost

Cenzurovaný a geograficky omezený obsah nemůže stát v cestě CyberGhost servery. Připojením k jednomu z jejich serverů získáte přístup k obsahu z celého světa z vaší švýcarské domácnosti. Ujišťujeme vás, že veškerá vaše online aktivita bude šifrována bitovou technologií 256-AES, což znamená, že vaše data jsou v zásadě nezachytitelná.

VyprVPN

Tento poskytovatel služeb je mimořádně zvláštní tím, že sídlí ve Švýcarsku. Umožňuje vám změnit vaši IP adresu připojením k jejím 70+ světovým serverům. Neomezené stahování / streamování je důležité pro ty, kteří chtějí obejít bloky založené na poloze a sledovat své oblíbené televizní pořady nebo filmy. Soukromí je také zvýšeno při použití VyprVPN zatímco streamování.

SoukroméVPN

Je skvělým poskytovatelem služeb, který by určitě uspokojil uživatele Švýcarska. Je to rychlé, efektivní, snadno použitelné a mimořádně spolehlivé. Se servery ve více než 50 zemích má určitě vysoké rychlosti pro své služby streamování. Bezpečnost SoukroméVPN poskytuje také ujišťuje uživatele, že jeho data jsou zcela chráněna.

Jak se připojit k švýcarskému VPN serveru?

Navázání švýcarského připojení VPN nemohlo být snazší. Chcete-li získat švýcarskou IP adresu mimo Švýcarsko, postupujte podle níže uvedených kroků.

 1. Nejprve se zaregistrujte u jednoho z poskytovatelů služeb VPN, který jsme navrhli výše.
 2. Poté si stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do počítače PC, Mac, Android, iPhone nebo iPad.
 3. Spusťte aplikaci VPN, přihlaste se a připojte se k švýcarskému serveru VPN.
 4. Počkejte, až bude navázáno připojení VPN.
 5. Procházejte web volně bez omezení.

Nejlepší VPN pro Švýcarsko – Verdikt

Iniciativy švýcarské vlády v oblasti dohledu skutečně postavily klapku na celou věc „Svobodné“ země. Obyvatelé Švýcarska již mají co slavit, ale přihlášení k poskytovateli služeb VPN by jim zajistilo mnoho příležitostí k radosti. Nemají opravdu co ztratit, jen dobré časy, kvalitní služby a vynikající nabídky k získání. Komentář v sekci komentářů, pod níž se VPN kvalifikuje jako nejlepší ochránce soukromí ve Švýcarsku?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map