Nejlepší VPN s Kill Switch

Pokud hledáte poskytovatele VPN, existuje řada pokročilých funkcí, které byste měli chtít zajistit, aby měl poskytovatel ještě předtím, než se s nimi zaregistrujete. Jednou z nich by měla být možnost okamžitě zastavit připojení k internetu, jakmile dojde k ohrožení služby VPN. Přepínač zabíjení na internetu je důležitý, protože vám brání v tom, abyste se vystavili riziku procházením Internetu bez jakékoli formy online ochrany v kterémkoli daném okamžiku. Toto je skvělé bezpečnostní opatření, protože poskytovatelé internetových služeb nebo weby omezující geo, které můžete navštěvovat, potřebují k zachycení vaší IP adresy a uzamčení mimo vaši stránku jen pár sekund..


Nejlepší VPN s Kill Switch

Nejlepší VPN s Kill Switch

Nejlepší VPN s přepínačem zabití – úvod

Pokud váš poskytovatel nabízí jako jednu ze svých funkcí přepínač zabíjení na internetu, je pravděpodobné, že má také zásadu no-log. Nabízení těchto dvou funkcí znamená, že váš poskytovatel má v úmyslu zajistit, aby vaše zabezpečení online bylo vždy dodržováno, a že váš prohlížecí provoz zůstává soukromý a důvěrný pouze pro vás.

Nejlepší VPN s Kill Switch Review

V této recenzi se podíváme na některé z poskytovatelů, kteří nabízejí tyto dvě služby, a také se zabýváme druhem služeb, které byste od nich měli očekávat..

1. ExpressVPN Přepínač Internet Kill pro Windows

Na prvním místě na našem seznamu je ExpressVPN, jeden z mála poskytovatelů VPN, který můžeme označit za jednoho z nejlepších na světě. Tito kluci se vážně zabývají ochranou soukromí online a vidíte to prostřednictvím kvality poskytovaných služeb. Nepokoušejí se protokolovat historii prohlížení svých uživatelů a zavádějí silné formy šifrování, které zajistí, že žádné třetí strany nebudou schopny infiltrovat připojení svých zákazníků..

Služba označuje mechanismus přepínání zabíjení Internetu jako síťový zámek a lze ji aktivovat na kartě Obecné v okně Možnosti. Služba je ve výchozím nastavení povolena, takže opravdu nemusíte nic nastavovat, pokud nejste zcela obeznámeni s VPN a nastaveními, která je třeba zavést, aby fungovala. Těsně pod zaškrtávacím políčkem „povolit“ uvidíte krátké vysvětlení, co lze očekávat, jakmile službu zapnete: „Zajistí, aby váš internetový provoz procházel zabezpečeným tunelem ExpressVPN a zastaví veškerý provoz, pokud se ExpressVPN neočekávaně odpojí“. Po vyzkoušení služby můžeme potvrdit, že funguje a že se na ni můžete plně spolehnout.

2. IPVanish – Internet Kill Switch pro Mac & Okna

Úroveň závazku k ochraně osobních údajů uživatelů, kterou společnost IPVanish prokázala ve svých službách, je jedním z důvodů, proč má legii uživatelů, kteří se ve skutečnosti nikdy nepokoušejí přejít na jiného poskytovatele. Ujišťují své zákazníky, že nikdo nebude mít přístup k záznamu o své historii prohlížení a že nikdo nebude schopen zachytit připojení uživatelů v případě, že jejich služba VPN přestane náhle fungovat..

Jejich možnosti přepínače zabíjení VPN jsou ve skutečnosti dostupné pro uživatele Mac OS X i Windows, což z nich dělá jednoho z mála poskytovatelů, kteří přemýšleli o svých uživatelích zařízení Apple. Mezi seznamem možností, které uvidíte při aktivaci přepínače kill, je možnost periodicky měnit vaši IP adresu. Tím zajistíte, že nikdo nebude schopen sledovat vaši virtuální VPN a bude také pracovat na zvýšení bezpečnosti.

3. NordVPN – VPN Kill Switch pro Windows

Třetí příčka na našem seznamu je NordVPN, služba, která neustále roste mílovými kroky, protože kontroluje všechna políčka u věcí, které by většina jejích poskytovatelů chtěla mít od poskytovatele. NordVPN se sídlem v Panamě byla založena v roce 2012 a během tříletého působení se již etabloval jako jeden z nejlepších poskytovatelů dostupných na trhu. Jednou z funkcí, která ji učinila velmi populární, je technologie zabíjení.

NordVPN má automatický přepínač zabíjení Internetu, který funguje tak, že se spustí, kdykoli dojde k přerušení jeho služby VPN z jednoho nebo druhého důvodu. Přitom se všechny aplikace, které se mohou pokoušet špehovat vaši práci online, vypnou, jakmile se odpojíte od Internetu. Díky tomu budete vy i vaše data v bezpečí před jakýmikoli třetími stranami, které by mohly chtít použít vaše informace k vydírání nebo zneužití. Zaregistrujte se dnes s NordVPN za 8,00 $ měsíčně a získáte bezkonkurenční úroveň zákaznických služeb spojenou s jednou z nejlepších úrovní šifrování, která je dnes na trhu k dispozici..

4. PIA – Windows / Mac Internet Kill Switch

Mezi první poskytovatele, kteří zavedli přepínače VPN kill, byl soukromý přístup k internetu. Tato služba, známá svým odhodláním k ochraně osobních údajů uživatelů, nabízí svým uživatelům systému Windows i Mac funkci přepínání internetového zabíjení. Tato funkce aktivuje ochranu před odpojením VPN, kde jakmile dojde k přerušení vašeho připojení k jejich VPN službám, váš přístup k internetu bude ukončen. Normální přístup lze znovu získat, jakmile deaktivujete přepínač kill nebo ukončíte aplikaci. Pro uživatele, kteří mají současně spuštěna 2 připojení, by měli být upozorněni, že bude zastaveno pouze 1 aktivní připojení.

Další z funkcí PIA jsou jejich zásady bez protokolování, které zabraňují ukládání vašich informací o prohlížení. Tato funkce udržuje kohokoli, kdo doufá, že se dozví o vaší historii procházení, a umožní vám bezpečně provádět citlivou práci s vědomím, že nikdo nebude odposlouchávat vaše připojení. V jejich nastavení „Šifrování“ budete moci nastavit cokoli s ověřováním dat & šifrování, díky čemuž máte přímou kontrolu nad online ochranou.

Závěr o nejlepších VPN s přepínačem Internet Kill Switch

Se čtyřmi službami, které jsme uvedli výše, se po neočekávaném ukončení vaší služby VPN nebudete téměř nikdy zranitelní. Přepínač zabíjení VPN vás a všechna vaše data chrání a vaše zabezpečení bude udržováno v cokoli, dokud bude přepínač zabíjení zapnutý. Máte nějaké připomínky nebo zpětnou vazbu? Nechte je v sekci níže & určitě odpovíme.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map