Nejlepší VPN s většinou serverů v USA a Velké Británii

Čím více času trávím na internetu, tím více si uvědomuji, že toho jsem ještě hodně prozkoumal. Se všemi geo-omezení, filtry, cenzura, a monitorovací činnosti, je téměř nemožné skutečně si prohlížet internet bez VPN a jeho serverů. Spravuje VPN velká síť serverů je nezbytný pro ty, kteří si chtějí užít odblokování obsahu z USA a Velké Británie, dobré rychlosti a rychlé služby.


Proč ztrácet čas narážením na geomateriály nebo trpět zpožděním, když byste mohli být přístup ke všemu, co chcete (z USA a Velké Británie), při vysokých rychlostech připojením k jednomu z mnoha serverů VPN? Dostanete se tam, kam jdu? Nyní přejděte dolů a zkontrolujte VPN s většinou serverů, abyste získali nejlepší online zážitek.

Nejlepší VPN s většinou serverů

Nejlepší VPN s většinou serverů

Jak si vybrat VPN?

Uživatelé, kteří se rozhodnou pro VPN, často dělají své konečné rozhodnutí ve srovnání s jinými službami, které jsou schopny nabídnout vyšší úroveň zabezpečení a služeb, jako jsou Síť SmartDNS a Tor. Každý, kdo se rozhodne pracovat s SmartDNS, by měl vědět, že i přes to je skvělá volba pro obcházení omezení online, nebudete moci využívat žádnou formu ochrany online.

Nástroj Smart DNS nepřichází s žádným šifrováním. Tor je naproti tomu skvělý zejména pro uživatele temného webu, ale jeho bezpečnostní protokoly jsou tak složité do té míry, že nakonec zpomalí váš systém.

Nejlepší VPN s většinou serverů Recenze

Podívejme se na řadu poskytovatelů a uvidíme, jak dobře jejich služby porovnávají s počtem serverů, které mají v jejich síti.

1. ExpressVPN

ExpressVPN kvalitní aplikace a spolehlivý zákaznický servis usnadnit seznámení s jejich službami i jako první uživatel VPN. Mají blízko 500 serverů v 87 zemích, a to umožní účastníkům obejít většinu geograficky omezujících webů.

Každý, kdo doufá, že udělá spoustu HD streamování nebo online hraní, se může spolehnout na svou službu, pokud jde o efektivní stahování P2P sdílení. Jejich 30denní záruka vrácení peněz vám dává šanci vyzkoušet si službu, aniž byste se museli obávat ztráty peněz.

2. NordVPN

NordVPN‘S jeho popularita neustále roste jedinečné vlastnosti a stabilní výkony. Skutečnost, že sídlí v Panamě, dává uživatelům klid, pokud jde o jejich soukromí a bezpečnost online. neexistence zákonů o zachování je opravdu uklidňující pro uživatele, kteří si uvědomují soukromí. Za předplatné můžete také platit různými způsoby.

Tyto způsoby také zahrnují anonymní možnosti, což zvyšuje úroveň soukromí VPN. Jedna ze společností jedinečnou vlastností je dvojitá VPN a Tor over VPN. Díky tomu zůstanete v bezpečí online, aniž byste se museli bát přístupu třetích stran k vašim datům. To také umožňuje až šest současných připojení s jedním účtem, který uživatelé považují za velmi efektivní.

3. IPVanish

Pokud hledáte poskytovatele, který dokáže snadno odblokujte svůj obsah kdekoli byste mohli být pod vrstvami ochrany online, IPVanish je VPN, kterou hledáte. Je dobře známo, že IPVanish funguje se Safari dobře a certifikovaný poskytovatel úrovně 1 běží více než tisíc serverů ve více než 60 zemích.

Kdybyste někdy potřebovali pomoc, zákaznická podpora je vždy k dispozici a připraven vás vést. Tato služba také nabízí konzistentní výkony při vysokých rychlostech. IPVanish’s roční plán je plán, který lze porazit za nabízené ceny, proti kterému nelze konkurovat.

4. VyprVPN

VyprVPN provozuje rozsáhlou síť serverů složenou z 700 serverů ve více než 50 zemích, a nezklame, když přijde na to spolehlivost a konzistentní konektivita. Žádný jiný poskytovatel služeb nenabízí Úložiště cloudových služeb 50 GB, NAT firewall, směrování tunelů podle aplikací, nebo a zabít spínač za pouhých 6,25 $ měsíčně.

Tento poskytovatel bohužel umožňuje pouze 2 současná připojení. Mějte na paměti, že existuje bezplatná zkušební verze, které můžete využít, pokud stále váháte s přijetím závazku vůči tomuto poskytovateli.

4. HideMyAss

Síť 900 serverů a více je docela působivý a říká hodně o VPN. HideMyAssPlán zřejmě funguje. Společnost udržuje základnu svých předplatitelů, aniž by to ovlivnilo kvalitu služeb poskytovatele. Na marketingovou strategii, která se zaměřuje, bylo vynaloženo velké úsilí lákavá pro mládež. Společnost dokonce balíčky a ceny na míru uspokojit tuto demografickou skupinu.

Míra odezvy společnosti se musí zlepšit, zejména při řešení problémů klientů. Dlouhá odpověď může poškodit pověst poskytovatele a v konečném důsledku povede k odhlášení.

Co je třeba zvážit

V případě, že jste se rozhodli, že se budete spolehnout VPN pro vaši ochranu, před spácháním je třeba zvážit řadu věcí. První věc, kterou musíte zvážit, je počet serverů, které má služba VPN ve své síti.

Čím větší je počet serverů v podnikové síti, tím větší je kolekce webů, ke kterým budete mít přístup. To znamená pracovat kolem více omezení zatímco roste úroveň anonymity uživatelů.

VPN s většinou amerických serverů

Vsadím se, že většina z vás souhlasí s tím, že velká část populárního obsahu, ke kterému má přístup většina uživatelů, je americký obsah. Z tohoto důvodu najdete velký počet poskytovatelů, kteří mají slušný počet serverů v této zemi.

To se také provádí snížit objem provozu na jednom konkrétním serveru, aby všichni mohli Užijte si vysokorychlostní připojení zvláště když děláte věci, které vyžadují velkou šířku pásma, jako je streamování nebo stahování.

Shrnutí nejlepších VPN služeb s nejvíce servery

Při výběru služby VPN, kterou byste se měli rozhodnout, musíte být obzvláště opatrní a zajistit kvalitu služby, kterou využíváte. Kvalitní VPN je určována nejen velkým počtem serverů, které vlastní, ale také kvalitou samotného připojení. Nemá smysl přihlásit se k odběru služby u mnoha serverů, které poskytují špatná připojení.

Abyste tomu zabránili, vyzkoušejte bezplatné zkušební nabídky nebo záruky vrácení peněz inzerované Vámi vybranými poskytovateli. Budeš schopen ušetřit spoustu peněz testováním poskytovatelů bez dalších nákladů. Která VPN se po přečtení kvalifikuje jako nejlepší? Sdílejte své myšlenky v komentářích níže. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me