Nejlepší VPN s většinou současných připojení

Skvělý způsob, jak ušetřit slušné množství peněz při jednání s VPN, je přihlásit se k poskytovateli, který vám umožní využívat více než jedno připojení VPN. Váš tablet, notebook a telefon se zaregistrujete v rámci aktuálního předplatného VPN, což zajistí, že veškerá práce, kterou provádíte online, bez ohledu na to, které zařízení používáte, zůstává bezpečné a chráněné. Majitelé podniků, studenti nebo kdokoli, kdo je členem velké domácnosti, by mohli získat mnoho výhod, když se přihlásili k odběru u poskytovatele, který nabízí řadu současných připojení. Jejich sledování je také snazší, protože všechny jsou spravovány pod jedním účtem. Ale které VPN nabízejí uživatelům připojení VPN pro více zařízení?

Nejlepší VPN s většinou současných připojení

Nejlepší VPN s většinou současných připojení

Pro neomezené připojení VPN použijte směrovač VPN

Jednou z věcí, které můžete udělat, abyste obešli limity nastavené pro vaše současná připojení, je nastavení routeru pro práci s VPN. Pokud to uděláte správně, budete distribuovat vaše šifrované internetové připojení do všech zařízení v dosahu routeru. Tento proces však vyžaduje technické znalosti a může být pro nováčky VPN trochu obtížný.

VPN s nejběžnějším připojením

Ti z nás, kteří jsou ve službách VPN zcela noví, možná nemají představu o druhu poskytovatelů, kteří nabízejí simultánní připojení, a proto jsme uvažovali o prověření, abychom je mohli vyzkoušet. Zde jsou 3 nejlepší VPN, které lze použít pro simultánní připojení:

1. NordVPN

Každý, kdo hledá poskytovatele nejvyšší úrovně, který je schopen zvládnout slušné množství připojení, by měl opravdu vyzkoušet NordVPN. S až šesti současnými připojeními jsou snadno nejlepším poskytovatelem kvality na našem seznamu. Druh nástrojů a funkcí, které nabízejí, také přispívá k hodnotě, kterou si každý, kdo je předplatil, musí těšit. Funkce jako automatický přepínač internetového zabíjení, dvojité šifrování a kompatibilita s Torem skutečně oddělují NordVPN mil daleko od ostatních.

Součástí služby je také řada specializovaných aplikací vytvořených tak, aby dobře fungovala na zařízeních založených na počítačích Mac, iOS, Android a Windows, a také návody, které vám pomohou s nastavením všeho nastaveného. Zde je shrnutí toho, co lze očekávat:

Klady

 • 30denní záruka vrácení peněz.
 • Velká síť serverů.
 • Přidány funkce pro zabezpečení.
 • Nulové protokolování.
 • Až 6 současných zařízení.

Nevýhody

 • Pomalé rychlosti díky dvojímu šifrování.

3. IPVanish

Jako jeden z nejpopulárnějších poskytovatelů VPN, IPVanish jsou známé hlavně pro své rychlé rychlosti serveru VPN. Jejich politika bez protokolu znamená, že se můžete anonymně procházet webem. Pokud jste do Kodi, IPVanish je prostě nejlepší VPN k použití. Pokud však chcete sledovat americký Netflix mimo USA, raději byste ho měli používat ExpressVPN namísto.

KLADY

 • Rychlé rychlosti serveru VPN.
 • Neomezený provoz P2P.
 • 5 současných připojení VPN.
 • Optimalizováno pro Kodi.

NEVÝHODY

 • 7denní lhůta na vrácení peněz.
 • Jiné než VPN servery, které jsme testovali, pracovaly s Netflixem.

3. CyberGhostVPN

Jako jeden z mála poskytovatelů, který nabízí spolehlivé bezplatné služby, CyberGhost VPN se pyšní svou rozsáhlou sítí více než 600 serverů, které jsou dobře distribuovány ve více než 30 zemích. Jejich ústředí v Rumunsku jim brání v tom, aby museli udržovat historii prohlížení svých zákazníků, protože v zemi nejsou žádné zákony o uchovávání údajů, které by přinutit je, aby tak učinily.

S ohledem na počet současných připojení, která nabízejí, získáte pouze jedno zařízení navíc, ale jakmile narazí na jejich prémiový plán, počet vyskočí až na pět. Jejich rozsáhlá síť serverů plus možnost připojení dalších pěti zařízení umožňuje přístup k velkému množství obsahu z webových stránek a kanálů po celém světě. Za 10,99 $ měsíčně si budete moci vyzkoušet jejich prémiový plán a sami se přesvědčit, jak dobře jejich služby fungují.

Klady

 • Bezplatná zkušební verze.
 • Velká síť serveru.
 • Až 5 dalších připojení.

Nevýhody

 • Řada problémů s výkonem.

Shrnutí nejlepších VPN pro současná připojení

Většina majitelů malých a středních podniků souhlasí s tím, že snadný přístup k internetu usnadnil rostoucí počet počítačových hrozeb, které se každoročně hlásí. Podniky mají hlad po obchodních údajích svých konkurentů a někteří z nich používají pochybné prostředky k odcizení těchto klíčových informací. Připojení VPN poskytované důvěryhodnými službami, jako je ExpressVPN a NordVPN by měla být schopna zabránit jakékoli formě krádeže dat, aby vše, co je důležité, zůstalo pod zábalem.

Jednou z posledních rad, kterou by naši čtenáři měli vzít v úvahu při jednání s VPN, je to, že je vždy lepší vyzkoušet poskytovatele, který nabízí buď zkušební období zdarma, nebo záruku vrácení peněz, aby nedošlo k utrácení za službu, kterou jste nevím. Zkuste se ujistit, že služba vyhovuje vašim potřebám dostatečně dobře, než se rozhodnete rozdělit se svými těžce vydělanými penězi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me