ExpressVPN vs CyberGhost: Která VPN je nejlepší?

Pokoušíme se rozhodnout, kterou VPN (ExpressVPN nebo CyberGhost) je lepší může být záhadná situace. Jeden má v sobě slovo, které musí znamenat je to super rychlé. Druhý však obsahuje slovo duch, což musí znamenat online neviditelnost.

Ale který z nich je kombinací obou? Abychom zmatek ukončili, vytvořili jsme to srovnávací přezkum a rozhodl o vítězi. Můžete hádat? 

ExpressVPN vs CyberGhost

ExpressVPN vs CyberGhost

ExpressVPN vs CyberGhost – funkce a služby

S cílem pokrýt většinu základů VPN jsem zkontroloval ExpressVPN i CyberGhost na základě Ceny, zákaznický servis, rychlost, podpora zařízení, ochrana proti úniku DNS, a Soukromí.

Ceny

Pojďme si prohlédnout cenové plány každého ExpressVPN a CyberGhost. Je docela známo, že ExpressVPN je jedním z dražší služby venku, zatímco CyberGhost patří mezi levnější varianta. Obě VPN nabízejí 3 balíčky, kde ceny klesají s tím, jak dlouho se přihlašujete.

CyberGhost na druhé straně nabízí následující:

 • 11,99 $ za měsíc (měsíční tarif)
 • 4,99 $ za měsíc (roční plán – účtováno na 59,88 $)
 • 2,74 $ za měsíc (tříletý plán – účtováno za 99 $)

Je zřejmé, že CyberGhost má lepší možnosti z finančního hlediska 3-leté předplatné s CyberGhost stojí 0,95 $ méně než roční předplatné u ExpressVPN. Obě sítě VPN mají 30denní zásadu vrácení peněz. CyberGhost přijímá kreditní karty (Visa / Mastercard) a PayPal, zatímco ExpressVPN přijímá bitcoiny, PayPal, kreditní karty (Visa / Mastercard / American Express / Discover / atd…) a další.

Verdikt cen ExpressVPN vs CyberGhost: CyberGhost

Služby zákazníkům

Zákaznický servis je velmi důležitý, když se díváte na VPN. Jako produkt založený na službách by VPN měly mít vyhrazenou a dobře informovaný tým zákaznické podpory aby bylo zajištěno, že potřeby zákazníků jsou tříděny co nejdříve. CyberGhost i ExpressVPN mají možnost nepřetržitého live chatu pro své zákazníky. Obě VPN mají také sekce FAQ na příslušných webových stránkách a průvodcích, které pomáhají vysvětlit, jak používat služby VPN.

Výrok zákaznického servisu ExpressVPN vs CyberGhost: Kravata

Rychlost

VPN přirozeně ovlivňují rychlost vašeho internetu díky provádění šifrovacích procesů. Výsledkem je pomalejší rychlost internetu. To vysvětluje, proč byste se měli rozhodnout pro VPN, která vlastní rychlé servery, nabízí konzistentní rychlost stahování a podporuje sdílení P2P. Po testování rychlosti ExpressVPN a CyberVPN jsme zjistili následující:

ExpressVPN: rychlost klesla o 11% pro americký server a 11,9% pro britský server, zatímco rychlost uploadu klesla o 13,8% pro americký server a 19,9% pro britský server.

CyberGhost: rychlost připojení klesla o 71,1% pro americký server a 12% pro britský server, zatímco rychlost uploadu klesla o 30,7% pro americký server a 10,5% pro britský server.

Pro nás byl velký nesoulad s různými servery CyberGhost. ExpressVPN udržoval relativní průměrnou ztrátu na serverech, které jsme testovali.

ExpressVPN vs CyberGhost test rychlosti verdikt: ExpressVPN

Podpora zařízení

Porovnali jsme podporovaná zařízení pro Express VPN i CyberGhost, abychom zjistili, která VPN nabízí více různých zařízení.

ExpressVPN:

 • Okna
 • iOS
 • Linux
 • Android
 • Směrovače
 • Mac

CyberGhost:

 • Okna
 • Mac
 • Linux
 • Android
 • iOS

Verdikt podpory zařízení ExpressVPN vs CyberGhost: ExpressVPN

Servery

Jak ExpressVPN, tak CyberGhost jsou známy svými velké množství serverů po celém světě. ExpressVPN stojí na více než 2000 serverů ve více než 94 zemích, zatímco CyberGhost má více než 2000 serverů ve více než 60 zemích. Je zřejmé, že ExpressVPN má širší globální pokrytí než CyberGhost.

Verdikt serveru ExpressVPN vs CyberGhost: ExpressVPN.

Test těsnosti DNS

Jednou z funkcí, které nabízí většina sítí VPN, je Ochrana proti úniku DNS. Existuje řada webů, které testují úniky DNS, a doporučil bych každému uživateli VPN, aby neprodleně zkontroloval úniky. Pokud jde o ExpressVPN a CyberGhost, obě VPN pozitivně testovaly funkci ochrany proti úniku DNS.

ExpressVPN vs CyberGhost DNS test úniku verdikt: Kravata

Soukromí

Když se podíváte na měření soukromí VPN, zkontrolujete, jaké typy VPN protokolů používají, jaké šifrování jsou implementovány a zda mají nebo nemají politika nulového záznamu. Seznam našich zjištění je následující:

ExpressVPN:

 • Protokoly VPN: OpenVPN s TCP / UDP – SSTP – L2TP / IPsec – PPTP
 • Šifrování: 256bitové šifrování AES, AES-256-CBC, schéma symetrického šifrování datových kanálů a šifrování vpřed.
 • Zásada Zero-Log: ExpressVPN uvádí, že mají přísné zásady bez protokolu a naštěstí pro nás existují důkazy, které to podporují.

CyberGhost:

 • Protokoly VPN: OpenVPN – L2TP / IPsec – PPTP
 • Šifrování: 256bitové šifrování AES s 2048bitovým klíčem a MD5 pro ověřování HMAC.
 • Zásada nulového protokolu: CyberGhost slibuje přísnou zásadu nulového protokolu. Na stránce Smluvní podmínky bohužel existují důkazy, které dokazují opak.

Výrok zásad ExpressVPN vs CyberGhost Zero-Log: ExpressVPN

ExpressVPN vs CyberGhost – Verdikt

Po otestování každé VPN samostatně jsme dospěli k závěru, že ExpressVPN je lepší VPN. CyberGhost je slušný a cenově dostupnější, ale ExpressVPN si z dobrého důvodu dokázalo udržet silnou pověst.

Také možné problémy se zásadami ochrany osobních údajů společnosti CyberGhost se pro poskytovatele VPN zdají být trochu kontraintuitivní. Pokud jste uvízli mezi CyberGhost a ExpressVPN, neváhejte a jděte na první. I když je ExpressVPN drahý, vykonává práci dobře. Souhlasíte s naším vítězem? Dejte nám vědět, proč v obou směrech níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me