ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN – srovnávací přehled

Pro mnoho lidí je výběr VPN velmi obtížné rozhodnutí. V tomto článku přezkoumám ExpressVPN vs NordVPN vs VyprVPN. To je pravda, dámy a pánové, je to 3 pro 1! Již jsme srovnávali ExpressVPN s NordVPN a ExpressVPN s VyprVPN, ale mysleli jsme si, že by bylo zajímavé vidět, jak se všichni 3 poskytovatelé vzájemně porovnali. Porovnání založím na cenách, soukromí & zabezpečení, rychlost, síť serveru, podpora zákazníků, kompatibilita zařízení a přístup k American Netflix a další funkce každé VPN. Pokud tedy hledáte VPN a jste uvízli mezi těmito třemi možnostmi, jedná se o kontrolu za vás.

ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN - srovnávací přehled

ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN – srovnávací přehled

ExpressVPN VS NordVPN VS VyperVPN – Přehled

Když jste na trhu pro nového poskytovatele VPN, je důležité vědět, co vám nabízí každá VPN a jak je porovnává s ostatními službami tam venku. Při psaní této recenze se ukázalo, že žádná VPN není dokonalá, vždy existuje něco, co někdo dělá lépe. Jak již bylo řečeno, můžete snadno rozlišovat mezi „dobrými“ poskytovateli a „špatnými“ poskytovateli. Pokud jde o ExpressVPN vs NordVPN vs VyprVPN, můžete jasně říci, že všechny jejich možnosti nabízejí uživatelům spolehlivé a spolehlivé služby. Pokud hledáte hloubkovou analýzu každé z těchto sítí VPN, přečtěte si naše jednotlivé recenze:

  • Recenze ExpressVPN
  • Recenze NordVPN
  • VyprVPN Recenze

Pokud jste uvízli mezi těmito třemi poskytovateli a hledáte způsob, jak se rozhodnout, nezapomeňte, že dobrá VPN musí být schopna udělat to, co chcete. I když toto srovnání ukáže jednu VPN, která je na prvním místě seznamu, měli byste si udělat čas na vyzkoušení poskytovatelů (kteří mají 30denní zásadu vrácení peněz!), Než se rozhodnete sami.

Ceny

První faktor, který lidé obvykle hledají při hledání připojení VPN, je cena. Všechny tři sítě VPN mají v nabídce 3 plány, přičemž cena se snižuje, čím delší je plán. ExpressVPN je nejdražší ze tří, počínaje 12,95 $ pro měsíční plán, 59,94 USD pro 6měsíční plán a 99,84 USD pro roční plán. NordVPN ceny stejné 3 plány na 11,95 $, 54,00 $, respektive 83,88 $. Pokud jde o VyprVPN, ceny jsou 9,99 $, 59,94 $ a 80,04 $.

Pokud jde o stanovení cen, ExpressVPN je nejdražší ze svazku, přestože sdílí stejný 6 měsíční poplatek s VyprVPN. Celkově je VyprVPN levnější možností, pokud hledáte měsíční nebo roční předplatné.

Soukromí & Bezpečnostní

Soukromí a bezpečnost jsou dva hlavní problémy, pokud jde o VPN. ExpressVPN a NordVPN se sídlem na Britských Panenských ostrovech a Panamě, zatímco VyprVPN se sídlem v USA. To znamená, že z těchto tří může být společnost VyprVPN nucena vzdát se informací o svých zákaznících kvůli zákonům Spojených států o uchovávání údajů.

Pokud jde o šifrovací protokoly a protokoly VPN:

  • ExpressVPN používá 256bitové šifrování AES a protokoly OpenVPN, PPTP, SSTP, IPsec a L2TP.
  • NordVPN používá 256bitové šifrování AES a protokoly OpenVPN, PPTP, IPSec, IKEv2 / IPsec a L2TP.
  • VyprVPN používá 128bitové a 256bitové šifrování AES a používá jejich protokol Chameleon, který je považován za první protokol, který prolomil nerozbitný čínský firewall. Používá OpenVPN a 256bitové šifrování.

VyprVPN je také jedinou VPN ze 3, která udržuje záznamy o svých uživatelích po dobu až 30 dnů. Podle poskytovatele se protokoly zabývají fakturací, hodnocením služby a řešením problémů. ExpressVPN a NordVPN mají přísné zásady nulového záznamu, které mohou být pro uživatele přitažlivější.

Rychlost

Náš VPN expert provedl testy rychlosti u všech 3 poskytovatelů. Podal zprávu s vysvětlením, jak jsou všechny 3 VPN považovány za VPN s rychlými internetovými rychlostmi, ale NordVPN přišel jako vítěz s menším snížením rychlosti napříč deskou. NordVPN je těsně následován ExpressVPN a VyprVPN.

Síť serveru

Čím více serverů VPN nabízí, tím snazší je odblokování více webů s omezeným přístupem. VyprVPN je poslední s počtem serverů, přičemž více než 700 serverů bylo nalezeno ve více než 60 zemích. ExpressVPN má více než 2000 serverů ve více než 94 zemích a společnost NordVPN nabízí 4800+ serverů nalezeno v 62 zemích.

Na rozdíl od ostatních dvou však VyprVPN vlastní a spravuje své vlastní servery úplně. Ve všech ohledech mají všechny 3 sítě VPN chvályhodný počet serverů rozložených do velkého počtu zemí. To znamená, že všechny 3 VPN nabízejí dobrý výběr serverů pro odblokování vysokého potenciálu geografických omezení. ExpressVPN může mít výhodu oproti jiným 2 poskytovatelům, protože jeho serverová základna se rozšiřuje o větší počet zemí.

Kompatibilita zařízení

Nemělo by být příliš překvapivé konstatovat, že všechny 3 služby nabízejí aplikace VPN, které podporují všechny populární platformy zařízení: Mac, iOS, Android, Windows, Linus. NordVPN je jedinou VPN ze 3, která nabízí aplikaci zaměřenou na uživatele ostružin. Všechny 3 služby lze také nakonfigurovat do různých zařízení, včetně PlayStation a Xbox.

Navrhuji, bez ohledu na to, který poskytovatel služeb si vyzvednete, nakonfigurovat vaši VPN na routeru. Zaručuje ochranu všech zařízení připojených k vašemu internetu. Nevýhodou je, že i s pomocí většiny průvodců nalezených online, možná budete muset být trochu spokojeni s technologickými instalacemi, abyste toho dosáhli..

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je velmi důležitá funkce, kterou je třeba hledat v síti VPN. Chcete tým podpory, který má znalosti o produktu a problémech, se kterými se může setkat. Chcete také mluvit s přátelským agentem, který dokáže vysvětlit, co je třeba udělat klidně. Týmy podpory, zejména pro VPN, by měly být dostupné také pro uživatele v časovém rámci 24/7.

Skvělá věc u všech 3 poskytovatelů služeb je, že všichni poskytují možnost nepřetržitého live chatu s informovanými a přátelskými agenty.

Přístup k American Netflix

Dovolte mi vysvětlit, proč je schopnost VPN odblokovat Netflix USA důležitým bodem srovnání. Před několika lety byli téměř všichni poskytovatelé VPN schopni odblokovat americký Netflix. Poté začal Netflix cílit na sdílené IP adresy VPN a pomalu blokoval téměř všechny poskytovatele VPN.

Zákaz VPN společnosti Netflix byl považován za vážný, že někteří poskytovatelé přestali nabízet tuto funkci v rámci svých služeb. To je důvod, proč přicházet přes VPN, které může odblokovat US Netflix, je vzácné a je důvodem k oslavě.

ExpressVPN, NordVPN a VyprVPN všichni způsobem svým způsobem odblokují US Netflix. Tady je však problém, ExpressVPN a NordVPN jsou mnohem konzistentnější ve své schopnosti odblokovat americký seznam obsahu proudícího obra. VyprVPN občas odblokuje Netflix, ale častěji než ne se budete potýkat se zprávou Netflix „Zdá se, že používáte odblokovač nebo proxy“.

Extra funkce

Nakonec se podívejme na další funkce nabízené ExpressVPN, NordVPN a VyprVPN. Všichni 3 poskytovatelé služeb nabízejí standardní funkce, které by se daly očekávat od VPN. Zdá se, že některé z těchto „zvláštností“ se nacházejí ve více než jednom z poskytovatelů VPN, ale u každého z nich vyniká:

  • ExpressVPN umožňuje uložit IP vašeho oblíbeného serveru.
  • NordVPN nabízí 2048bitové šifrování SSL.
  • VyprVPN má protokol Chameleon, což byl protokol, který se podařilo prorazit ve Velké čínské bráně firewall.

ExpressVPN VS NordVPN VS VyprVPN – Verdikt

Po porovnání ExpressVPN s NordVPN a VyprVPN můžete vidět, že ExpressVPN je na prvním místě. I když tento poskytovatel stojí o něco více než ostatní dva, stále naráží hřebík na hlavu v každém oddělení. Není překvapení, že ExpressVPN je dnes považován za nejlepšího poskytovatele na trhu.

NordVPN přichází v těsné vteřině a nabízí pozoruhodné rysy, které někdy zatínají ExpressVPN (například rychlost). Důvodem, proč NordVPN vychází na druhém místě, je to, že ExpressVPN neustále poskytuje vysoce kvalitní služby, o nichž je známo. Nakonec VyprVPN seznam navazuje na poslední místo, zejména proto, že je to jediná VPN ze 3, která udržuje záznamy uživatelů.

I přes toto srovnání jsou však ExpressVPN, NordVPN a VyprVPN všichni poskytovatelé služeb VPN, kteří stojí za vyzkoušení. Všichni mají 30denní zásadu vrácení peněz, takže navrhuji dát každému poskytovateli víru, než se rozhodnete. Jako vždy, dejte mi vědět, co si myslíte v sekci komentářů. Opravdu bych také rád věděl, jak vaše VPN zkušenosti byly dosud.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me