ExpressVPN vs Soukromý přístup k internetu

Při výběru poskytovatele služeb VPN je třeba zvážit řadu faktorů: bezpečnost, soukromí, software / funkce a rychlost. Dvě skvělé možnosti, které tyto základní vlastnosti obsahují, jsou ExpressVPN a soukromý přístup k internetu. Jedná se o dva populární poskytovatele služeb VPN, zejména mezi uživateli BitTorrentu. Slouží jako dobří poskytovatelé pro skrytí vaší IP adresy torrentu a šifrování vašich stahování torrentů. I když je bezpečnost PIA vynikající, software ExpressVPN má zemřít, každý poskytovatel má své vlastní vlastnosti a vlastnosti, které jej odlišují od ostatních. V tomto článku vám poskytneme podrobné srovnání PIA a Express VPN. To vám pomůže rozhodnout se, ke kterému poskytovateli služeb byste se měli přihlásit.


ExpressVPN vs PIA

ExpressVPN vs PIA

Srovnávací tabulka – ExpressVPN vs. PIA

Zde je stručné shrnutí toho, jak se tito dva poskytovatelé VPN vzájemně porovnávají.

ExpressVPNPIA
Sídlo společnostiBritské Panenské ostrovySpojené státy
Simultánní propojení35
Doba vrácení peněz30 dní7 dní
Zásady protokolováníŽádné protokolyŽádné protokoly
Split TunnelingAnoNe
Počet serverů20003100
Umístění serveru94 zemí28 zemí
Ztráta rychlosti7%12%
Cena6,67 $ / měsíc3,33 $ / měsíc
webová stránka

ExpressVPN vs PIA – funkce

Zatímco oba poskytovatelé nabízejí vynikající způsoby, jak chránit vaše online aktivity a přístup k omezenému obsahu, jeden poskytovatel se musí postavit nad druhého. S ohledem na to se podívejme, jak se tito dva poskytovatelé liší v následujících kategoriích.

Cena

Pokud jde o náklady, předplatné PIA je mnohem levnější. Samotná cena však vše neodhalí. I když musíte zaplatit více než dvojnásobek za předplatné ExpressVPN, získáte také spoustu dalších funkcí a umístění VPN za to, za co platíte. Pokud jde o hodnotu za peníze, tak ExpressVPN vyjde nahoře zde.

Zásady vrácení peněz

V případě, že se rozhodnete pro registraci pomocí ExpressVPN, můžete získat plnou náhradu do 30 dnů od původního data předplatného. NordVPN a BulletVPN nabízejí podobné zásady pro vrácení peněz. Na druhou stranu PrivateInternetAccess nabízí pouze 7denní záruku vrácení peněz. Je to podobné zásadám vrácení peněz společnosti IPVanish. Pokud se zaregistrujete pomocí služby PIA, musíte se rychle rozhodnout, zda tento poskytovatel služeb VPN splňuje všechny vaše požadavky na ochranu soukromí.

Bezpečnostní

Oba poskytovatelé používají šifrování OpenVPN nebo L2TP / IPSEC s 256bitovými klíči relace. Využívají stejnou politiku šifrování, jakou používá americká armáda a vláda pro vysoce zabezpečenou komunikaci. PIA však získává navrch, protože má nastavitelná nastavení šifrování (šifrování můžete dokonce zcela zakázat pro použití VPN s nízkým zabezpečením, jako je geodblokování webů pro streamování videa). PIA také používá 4096bitové šifrování handshake, což je mnohem silnější než 2048bitové šifrování používané většinou VPN.

Soukromí

ExpressVPN se nachází na Britských Panenských ostrovech (BVI), kde neexistují žádné zákony o uchovávání dat. Poskytovatel neuchovává žádné uživatelské záznamy žádného druhu. Soukromý přístup k internetu se naproti tomu nachází ve Spojených státech, což není pro jeho uživatele velmi uklidňující. Společnost však tvrdí, že neuchovává protokoly jakéhokoli typu v souvislosti s online aktivitami svých uživatelů.

Software

Zvláštností PIA jsou přizpůsobitelné možnosti šifrování zabudované do jeho softwaru a trojitá ochrana proti úniku IP. ExpressVPN má však tolik jedinečných funkcí, díky kterým je používání jejich softwaru příjemným zážitkem. S ExpressVPN získáte přístup ke všem 5 jejich VPN protokolům (zatímco software PIA umožňuje pouze OpenVPN TCP nebo UDP). Výběr serveru PIA není tak dobrý. Pokud budou přidávat umístění serveru, budou brzy potřebovat nové rozhraní pro výběr serveru.

Rychlost

Ačkoli tam nebyl tak velký rozdíl, ExpressVPN testoval, že je rychlejší než PIA. Nakonec, dobré šifrování přichází s cenou a ExpressVPN je o něco více konzistentní s rychlostmi napříč deskou. Pokud je pro vás rychlost stahování důležitá, služba ExpressVPN by vám měla dobře sloužit.

Servery

PIA má více serverů, zatímco ExpressVPN má více serverových umístění. ExpressVPN poskytuje přes 1500 serverů rozložených v 94 zemích po celém světě. Vynikající globální pokrytí serverem poskytovatele znamená, že budete mít spoustu možností, pokud jde o přístup k blokovanému obsahu. Soukromý přístup k internetu však nabízí 3 272 serverů ve pouhých 25 zemích. Zatímco PIA má servery ve velkých zemích po celém světě, jako jsou Spojené státy, Velká Británie, Francie a další, možná nebudete mít tolik přístupu k blokovanému obsahu, jako byste měli s ExpressVPN..

Služby zákazníkům

ExpressVPN má lepší zákaznický servis, protože nabízí formulář pro podání problémových lístků, live textový chat, e-mailovou podporu a snadno vyhledávatelnou knihovnu podpory. Možnosti podpory soukromého přístupu k internetu zahrnují online formulář pro podání potíží a vyhledávanou znalostní databázi bez chatu s živou podporou.

ExpressVPN vs PIA – Verdikt

Oba tito poskytovatelé služeb nabízejí anonymitu a zabezpečení. I přes atributy a charakteristické rysy PIA zůstává ExpressVPN naším největším výběrem. Poloha společnosti, rychlost a distribuce serverů považují tohoto poskytovatele služeb za lepšího podle našeho názoru. Co myslíš? Kterého poskytovatele služeb byste si předplatili? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže. Nezapomeňte se podívat na naše Recenze ExpressVPN a PIA přezkoumávají hlubší vhled.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map