ExpressVPN vs Unlocator VPN – kterou si vybrat?

Oba ExpressVPN a Unlocator jsou přední poskytovatelé v polích VPN a Smart DNS. V poslední době Unlocator spustil službu VPN a vzhledem k postavení Unlocatoru na trhu můžeme předpokládat, že v krátké době bude soupeřit s ExpressVPN. Proto potřebujeme odpovědi. Která VPN je lepší? V této recenzi, projdeme atributy každého z těchto dvou obrů a zjistěte, které topy jsou druhé jako služba VPN.


ExpressVPN vs. Unlocator

ExpressVPN vs. Unlocator

ExpressVPN vs Unlocator VPN – rychlé srovnání

Než se pustíte do toho a podrobněji se věnujete specifikacím každé z těchto sítí VPN, poskytl jsem vám komplexní srovnávací tabulku, která v této věci osvětlí.

ExpressVPNUnlocator
Sídlo společnostiBritské Panenské ostrovyDánsko
Simultánní propojení55
Doba vrácení peněz30 dní30 dní
Zásady protokolováníŽádné protokolyŽádné protokoly
Počet serverů200041
Umístění serveru94 zemí36 zemí
Cena12,95 $ / měsíc9,99 $ / měsíc
Inteligentní DNSAnoAno
Zkušební verze zdarmaNeAno
webová stránkaNavštivte ExpressVPNNavštivte Unlocator

Nejedná se o všechny funkce, které jsme v těchto článcích popsali. To je jen rychlejší přístup, pokud chcete posoudit každý z nich. Pokud navštívíte jakýkoli web VPN, najdete tvrzení, že je nejlepší v oboru. Jsme tu proto, abychom dokázali, zda jsou jejich nároky pravdivé nebo ne. Na konci této recenze uvidíte, že náš názor se může naklánět k jednomu poskytovateli, který je tím lepším.

To však neznamená, že ten druhý není tak dobrý. To vše záleží na tom, co uživatel nakonec hledá. Po testování rychlosti, kompatibility Netflix, podpory a dalších služeb, které Unlocator a ExpressVPN nabízejí, jsme přišli s docela slušnou kontrolou. Začněme, můžeme?

Způsob platby & Ceny

Předtím, než zkontrolujete jakékoli funkce, přejdete do cenové sekce a zkontrolujete, zda plány VPN vyhovují vašemu rozpočtu. To není vše, musíte se také ujistit, že podporují způsob platby, který skutečně používáte. Udělal jsem malé srovnání mezi těmito dvěma a tady je to, s čím jsem přišel.

ExpressVPN

ExpressVPNCeny jsou o něco dražší než Unlocator, ale ze zřejmého důvodu. Později v tomto článku zjistíte, že ExpressVPN nabízí mnohem více služeb než Unlocator. ExpressVPN stojí 12,95 $ dolarů za měsíc, 9,99 $ s 6 měsíčním plánem a 8,32 $ s ročním plánem. Roční plán zní jako velmi dobrý nápad, pokud jste ochotni do svých služeb dlouhodobě investovat.

Recenze ExpressVPN - cenové plány

Na omezenou dobu online, exkluzivní sleva ExpressVPN pro každého, kdo se rozhodne přihlásit k odběru ExpressVPN prostřednictvím našeho webu. Nyní můžete ušetřit 49% z vašeho předplatného ExpressVPN pomocí naší exkluzivní slevy. Nejen to, ale dostanete zdarma 3 měsíce navíc.Sleva ExpressVPN

Pokud jde o metody, ExpressVPN vám umožňuje platit za jeho služby prostřednictvím Visa, Mastercard, PayPal, a více. Bitcoiny můžete dokonce použít, pokud máte obavy o vaši bezpečnost.

Recenze ExpressVPN - možnosti platby

Unlocator VPN

Unlocator byl a stále je inteligentní službou DNS, a proto si předplatné ponechal spolu s VPN, pro případ, že by někdo z vás opravdu nechtěl přidané zabezpečení VPN. Můžete se přihlásit k odběru služby Smart DNS za 4,95 $ měsíčně spolu s dalšími plány.

Cena inteligentního DNS Unlocatoru

Pokud jde o předplatné VPN, je to o něco dražší, než nabízí Unlocator. Je mi líto, nechci být zaujatý, pouze posuzujeme ty dva. Můžete si koupit Předplatné Unlocatoru za 9,99 $ měsíčně, 8,17 $ za 6 měsíců a 6,58 $ za rok.Náklady na unlocator VPN

Nyní má Unlocator pro platební metody méně možností než ExpressVPN. Zaprvé, nedostatek možnosti bitcoinů, což je docela důležité pro ty, kteří si pečují o svou internetovou bezpečnost. Můžete se přihlásit k odběru Unlocator VPN pomocí Visa, MasterCard, Amex, Discover, Google Pay a Apple Pay.Platební metody Unlocatoru

Výrok: ExpressVPN vyhrává v obou doménách „Ceny“ a „Platební metody“. Ačkoli je to dražší než Unlocator VPN, ExpressVPN vám ve skutečnosti dá to, za co platíte. Podle mého názoru Unlocator poplatky příliš mnoho a dává příliš málo.

Zabezpečení a soukromí

Poskytovatelé VPN existují především proto, aby zajistili vaši bezpečnost a soukromí, a můžete se ujistit, že ExpressVPN i Unlocator berou své bezpečnostní standardy velmi vážně. Oba tito poskytovatelé VPN podporují několik bezpečnostních protokolů z čeho vybírat, ještě jeden lepší než druhý.

Jediný problém s Unlocatorem je, že ne všechny protokoly jsou podporovány, když používáte jejich aplikaci. Pokud chcete tyto protokoly využít, musíte na zařízení ručně nastavit připojení. Mezi dvěma protokoly, které lze přepínat mezi protokoly, jsou pouze Windows a iOS. Na světlé straně, ExpressVPN i Unlocator používají nejnovější vojenské šifrování AES-256.

Pokud jde o soukromí, nebyly vzneseny žádné stížnosti na ExpressVPN. Je známo, že tento poskytovatel dodržuje to, co tvrdí na svých webových stránkách. Unlocator, na druhé straně, mě trochu vyděsil, když jsem si všiml úniku DNS při provozu na jednom z jejich serverů. Podpora mě informovala, že se zdá, že to tak díky jejich Hybridní technologie, kde používají své inteligentní servery DNS současně. ISP tedy nic neuvidí, protože se zdá, že vaše data unikají přes jejich vlastní servery. Trochu se to týká zvážení toho, co uvedli na svých webových stránkách.

“Naše snadno použitelné aplikace VPN pro Mac, Windows, IOS a Android vás udrží v bezpečí a ochrání vaše soukromí před zvědavými očima a padouchy.”

Nejsem si ale jistý částí zvědavých očí. Ale hej, dejte jim prozatím výhodu pochybností.

Výrok: ExpressVPN je v této doméně také topem Unlocator VPN.

Síť serveru

Slyšeli jste někdy o „čím veselější“? Přesně to je třeba hledat v síti VPN, pokud jde o jejich serverovou síť. Čím více serverů VPN má, tím větší je šance na odblokování omezených kanálů po celém světě. V této části, ve skutečnosti mezi nimi není srovnání. Unlocator je stále mladý a kope VPN s obrovskými ambicemi, ale je stále velmi malé konkurovat obřímu typu ExpressVPN..

Můžete porovnat síť 2000+ serverů se sítí, která má pouze 41? Samozřejmě, že ne, a bylo by to ztráta času. Nezapomeňte však, že Unlocator VPN funguje na svých inteligentních serverech DNS, takže můžete říci, že jsou stále schopni odblokovat obrovské množství kanálů s omezeným geografickým umístěním bez ohledu na to, kolik serverů VPN mají.

Unlocator VPN pokrývá 41 zemí, což bledne ve srovnání se serverovou distribucí ExpressVPN. Přední poskytovatel rozptyluje kolem 145 umístění serveru kolem světa. To zahrnuje 94 zemí.

Výrok: Pokud chcete zaručit dobrý zážitek ze streamingu při odblokování geo-omezeného obsahu z celého světa, síť serverů ExpressVPN vám to pomůže snadno.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – rychlost výkonu

To je část, na kterou jste všichni čekali. Všichni víme, že šifrování VPN sníží vaši rychlost internetu. Otázkou však je, jak je vaše spojení ovlivněno? Tato odpověď spočívá v tom, zda jsou servery VPN rychlé nebo ne. V tomto face-off, ExpressVPN vyhraje znovu, jak to klesne jen 7% když se připojíte k VPN serveru.

Rychlostní test ExpressVPN

Můžete vidět výsledky mého testu rychlosti, když jsem používal ExpressVPN:

 • Nejprve jsem zaznamenal výkon svého zařízení bez připojení k serveru VPN.
  Test rychlosti bez ExpressVPN
 • Dále jsem spustil ExpressVPN a připojil se k serveru blízko mého pobytu. Tímto způsobem zajišťujeme nejrychlejší rychlosti. Tady je to, co jsem dostal:
 • Když jsem se připojil k vzdálenému serveru, spojení přestalo být o něco více. Rychlost nahrávání se však zvýšila.

Unlocator VPN Speed ​​Test

Jak jsem již řekl, ExpressVPN vyhraje tenhle, protože Unlocator drasticky narušil mé spojení. Dovolte mi, abych vás provedl tím, co jsem udělal:

 • Znovu jsem zaznamenal výkon mého zařízení bez připojení VPN, aby bylo možné později porovnat.Výsledky bez Unlocatoru
 • Dále jsem se připojil k serveru v Londýně, což bylo docela špatné. Chci říct pokles rychlosti stahování a odesílání.London Unlocator Server
 • Poté jsem se připojil k jinému serveru, abych zjistil, jestli to byl právě ten. Ne, ukázalo se, že je to stejné.Další Unlocator VPN

Výrok: ExpressVPN vyhraje toto kolo, pokud jde o rychlost vašeho zařízení.

Zákaznická podpora

Pokud máte dobrou zákaznickou podporu, jste na cestě k tomu, abyste se stali jednou z nejlepších společností v oboru. Naštěstí toto je zápas mezi nimi. Oba nabízejí skvělou zákaznickou podporu a existuje také možnost live chatu.

Agenti podpory zákazníků ExpressVPN jsou při řešení vašich problémů velmi efektivní a profesionální. Na druhou stranu, Unlocatorova podpora odpověděla na mou otázku během několika sekund. To bylo docela v pohodě, protože většina špičkových sítí VPN vyžaduje několik minut, než na vás odpoví.

Oba weby VPN obsahují průvodce, který vám pomůže snadno nastavit zařízení. Nezáleží na tom, zda se jedná o VPN nebo inteligentní DNS, existují konfigurační návody pro vše, co potřebujete vědět na webových stránkách.

Výrok: Obě sítě VPN mají skvělé podpůrné služby. Je to remíza.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – kompatibilita zařízení & Aplikace

Většinou všichni poskytovatelé VPN podporují stejné množství platforem. Klienty ExpressVPN a Unlocator najdete na hlavních operačních systémech, jako je Windows, Mac, Android, iOS a Amazon Fire TV.

Nebudete moci nastavit připojení VPN na herní konzole, jako jsou PlayStation a Xbox, protože nejsou nativně kompatibilní s klienty VPN. Pokud chcete sdílet připojení s takovými platformami, musíte do routeru nainstalovat VPN a ano, můžete tak učinit.

Jedna věc, kterou ExpressVPN předává Unlocatoru, je to, že nabízí rozšíření prohlížeče. V této kategorii byli si rovni, ale ExpressVPN opět vyniká.

ExpressVPN má elegantní design a snadné rozhraní pro práci. Aplikace Unlocator VPN je nad rámec jednoduché, přesto velmi jednoduché. Pokud dostatečně procházíte aplikací, můžete vidět, že na ní nebylo vykonáno mnoho práce.

Aplikace ExpressVPN je jednoduchá, ale velmi účinná. Sekce jejich nastavení nabízí tolik, ze kterých si můžete vybrat a použít, zatímco Unlocator nabízí pouze, pokud se chcete připojit automaticky nebo zapnout Kill Switch. A je to. Co je dobré a mezi těmito dvěma je však běžné snadné připojení. Stačí si vybrat server a stisknout tlačítko připojení. Je to tak jednoduché.

Výrok: Vzhledem k nedostatku rozšíření a možností Unlocatoru v jejich vyhrazené aplikaci, ExpressVPN triumfuje.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – streamovací služby

Za prvé, oba poskytovatelé VPN jsou schopni odblokovat přední streamovací platformu US Netflix. Netflix je schopen blokovat přístup k VPN a dělá tak již nějakou dobu. Dokonce i jedna z nejlepších VPN, jako je IPVanish se nemůže připojit k americké knihovně kanálu. Unlocator, prostřednictvím, může navzdory tomu, že je nový v odvětví VPN.

Je známo, že ExpressVPN obešel pokusy o blokování služeb VPN blokování VPN. Můžete se na to spolehnout. Oba pracovali velmi dobře na obcházení všech druhů geo-omezení uvalených na Netflix a to je důležitý faktor, který je třeba zvážit.

ExpressVPN má servery v 94 zemích, což znamená, že během používání této služby můžete odemknout stovky kanálů. Nemluvě o jeho inteligentní funkci DNS. Unlocator na druhé straně pracuje na svých inteligentních serverech DNS. Při použití jediného serveru VPN můžete doslova přistupovat ke všem kanálům podporovaným touto službou. Na jejich webových stránkách zjistěte, které kanály 230+ jsou Unlocatorem podporovány.

Budete moci odblokovat líbí:

 • Hulu
 • ITV
 • NBC Sports
 • Nyní televize
 • Spotify
 • Starz
 • být ve sportu
 • Canal Play
 • FuboTV
 • Epix
 • ESPN
 • Fox Sports
 • Netflix USA
 • AMC
 • A&E
 • BBC iPlayer
 • BlinkBox
 • Prime Video
 • Síť WWE
 • Kanál 4
 • CW
 • CBC
 • BT Sport
 • CTV

Výrok: Oba mohou odblokovat US Netflix a stovky kanálů po celém světě. Tato kategorie se týká jak ExpressVPN, tak Unlocator VPN.

Unlocator VPN vs ExpressVPN – konečné rozhodnutí

Unlocator i ExpressVPN jsou vynikající poskytovatelé VPN. Nabízejí širokou škálu funkcí, jsou uživatelsky přívětivé bez ohledu na to, jaký typ uživatele jste, a jsou velmi spolehliví, pokud jde o odblokování geo-omezeného obsahu. Po tomto osvíceném přezkumu se tedy podívejme lépe na to, co každá z těchto sítí VPN vyniká a co by jim mohla chybět..

ExpressVPN

Klady

 • 2000+ serverů.
 • Inteligentní DNS MediaStreamer.
 • Spolehlivá podpora 24/7 v chatu
 • Neomezené přepínání serveru.
 • Zabijte spínač.
 • Pět souběžných připojení.
 • Zásady nulového záznamu.
 • Odblokuje US Netflix.
 • Split Tunneling.

Nevýhody

 • Drahé plány.

Unlocator

Klady

 • 30denní záruka vrácení peněz.
 • Zkušební verze zdarma.
 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7
 • Neomezená šířka pásma.
 • Zabijte spínač.
 • 5 současných připojení.
 • Inteligentní DNS.
 • Pracuje s Netflixem

Nevýhody

 • Trochu drahý.
 • Síť malého serveru.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – závěrečné myšlenky

Kdybychom měli vydat konečný rozsudek, ExpressVPN vychází jako lepší VPN obou. Nechceme eliminovat skutečnost, že Unlocator je stále nový a musí projít hodně, aby se dostal na vrchol. Alespoň toto může odblokovat Netflix tam, kde jen málo z těch nejlepších nemůže. Podívejte se, co jsem v této recenzi řekl, a vyberte, která VPN je lepší. Kdo vyjde jako vítěz v tomto sporu ExpressVPN vs. Unlocator. Pokud se chcete o těchto dvou věcech dozvědět více, podívejte se na toto Recenze ExpressVPN nebo Unlocator VPN review.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map