ExpressVPN vs VyprVPN – srovnávací přehled

ExpressVPN vs VyprVPN jsou v odvětví VPN velmi velká jména, přičemž obě mají značnou skupinu věrných předplatitelů. Pro každého, kdo je novým v VPN, může být volba mezi těmito dvěma složkami obtížná, zejména pokud si nejste jisti, co nabízí některá služba, a navíc, že ​​nejste obeznámeni s technickými pojmy souvisejícími s touto jednoduchou technologií. Pokud to zní jako vy, pomůžeme vám prostřednictvím této kontroly porovnat, co lze očekávat od obou služeb, a ukázat vám faktory, na které byste se měli při zvažování služby VPN podívat.

ExpressVPN vs VyprVPN

ExpressVPN vs VyprVPN

Porovnání recenzí ExpressVPN vs VyprVPN

Nezapomeňte, že i když naše zjištění mohou poukazovat na to, že jeden konkrétní poskytovatel je tím lepším, jsme si vědomi, že každý zákazník má svou vlastní potřebu, kterou musí splnit. Neměli byste se tedy dostat pod jakýkoli tlak, pokud dojde k závěru, že konkrétní poskytovatel překonává druhého, přesto by se však nejlépe hodil pro vaše potřeby. Udělejte si čas a vyzkoušejte oba poskytovatele. Jako obecné znalosti využijte informace uvedené v naší recenzi. Další informace naleznete také v naší recenzi ExpressVPN a recenze VyprVPN. Začněme srovnáním ExpressVPN s VyprVPN.

Ceny & Způsob platby

Začneme s faktorem, o kterém si myslíme, že ho mnoho zákazníků zvažuje ještě předtím, než projde to, co každá služba nabízí; cena balíčku. Na jeden měsíc předplatného, ExpressVPN poplatky 12,95 $, zatímco VyprVPN účtuje 9,99 $ za stejné trvání. 6měsíční a jednoleté trvání je účtováno na 59,94 $ a 99,84 USD, respektive ExpressVPN, a na 59,94 a 80,04 $, respektive také VyprVPN. ExpressVPN je jednoznačně dražší volbou, ale pouze pro balíčky za jeden měsíc a celý rok. Jejich šestiměsíční předplatné je stejné pro oba balíčky, takže pokud jste vyzkoušeli 30denní záruku vrácení peněz nabízenou oběma a už jste si vybrali, šestiměsíční možnost udržuje cenový faktor v úvahu.

Soukromí & Bezpečnostní

Jedním z prvků, na který byste se měli důkladně podívat, když zvažujete, jak soukromá je vaše VPN služba, by mělo být to, zda ukládají nebo neukládají vaši historii prohlížení. ExpressVPN má své sídlo na britských Panenských ostrovech, na které se nevztahují žádné zákony o uchovávání údajů, ale společnost VyprVPN by však mohla být nucena se vzdát informací o svých zákaznících, pokud má sídlo v USA. To znamená, že při použití správné technologie by vláda mohla sledovat historii prohlížení konkrétního uživatele a už by je ne anonymizovala. Uživatelé, kteří se přihlásí k poskytovateli VPN výhradně pro vysokou úroveň zabezpečení, by to mohli být vypnuti, takže ExpressVPN má výhodu nad VyprVPN pouze proto, že zaručuje svým zákazníkům úplné soukromí, protože nezaznamenávají ani nezaznamenávají žádnou ze svých historie prohlížení.

Rychlost

Zatímco většina lidí závisí na online testech, aby zjistila, jak rychle je jejich připojení, šla jsem dopředu a hledala jsem software, který by poskytl více informací o druzích rychlostí, se kterými se budu zabývat. Ukázalo se, že ExpressVPN byla lepší volbou mezi těmito dvěma zařízeními při 100% rychlosti ve srovnání s VyprVPN slušných 80%. Přestože VyprVPN plně vlastní všechny své servery, stále nemohly odpovídat kvalitě serverů v síti ExpressVPN. Servery společnosti VyprVPN také zaznamenávají výraznou ztrátu rychlosti, což dává ExpressVPN další známku nad produktem VyprVPN..

Při řešení rychlosti serveru je také důležitá konzistence a zdá se, že ExpressVPN tuto skutečnost pochopil velmi dobře. Všechna jejich umístění na serveru nabízejí konstantní rychlost připojení s téměř nulovými výpadky. VyprVPN také nemá žádné výpadky, ačkoli služba nemůže porovnat se sníženou úrovní rychlostních poklesů nabízených ExpressVPN.

Síť serveru

Čím více serverů má služba VPN, tím delší je seznam geo-omezujících kanálů a webů, ke kterým lze prostřednictvím této sítě přistupovat.. ExpressVPN udělala mnoho pro to, aby jejich servery byly dobře distribuovány mezi zeměmi po celém světě, a to se snažilo přilákat velké zákazníky. Na druhou stranu je také velmi působivá skutečnost, že společnost VyprVPN soukromě vlastní všechny své servery, protože mají plnou kontrolu nad tím, jak řídit provoz svých zákazníků. Jejich umístění ve více než 50 zemích a počítání je také obrovská výhoda

Celkově má ​​ExpressVPN větší serverovou síť, což znamená, že máte přístup k obsahu z více zemí, než byste mohli mít v síti VyprVPN.

Zákaznická podpora

Je důležité, aby tým péče o zákazníky jakéhokoli poskytovatele služeb byl neustále k dispozici, aby v případě potřeby poskytoval pomoc a zajistil, aby byly všechny problémy jeho zákazníků vyřešeny, kdykoli k nim dojde. V tomto ohledu ExpressVPN i VyprVPN udělaly mnoho pro to, aby zajistily rychlé vyřešení problémů se zákazníky a aby týmy sestávaly z dobře vyškolených jednotlivců, kteří jsou připraveni vypořádat se s čímkoli, co by se na ně mohlo hodit. Obě služby poskytly svým zákazníkům live chat a dokonce reagují na přímé e-maily. Mohli bychom dojít k závěru, že jak ExpressVPN, tak VyprVPN jsou na stejné úrovni, pokud jde o dobrý zákaznický servis.

Kompatibilita zařízení

Stále více služeb VPN usilovně pracuje na zajištění bezproblémového fungování veškerého softwaru na jakémkoli zařízení, které by jejich zákazníci chtěli zašifrovat. ExpressVPN a VyprVPN nejsou výjimkou, protože oba poskytovatelé zajistili, aby jejich aplikace fungovaly na vašich zařízeních Windows, Android, iOS, PlayStation a Linux, a zajistily tak online ochranu bez ohledu na to, jaké zařízení se rozhodnete použít.

Pokud byste raději nechali všechna zařízení používat připojení VPN, aniž byste museli nastavovat každé z nich, pak by chytrým způsobem, jak toho dosáhnout, bylo nejprve nastavit router s VPN, pak by mělo být připojení k internetu distribuováno v celé vaší síti. doma nebo v kanceláři prostřednictvím WiFi. Tímto způsobem budou chráněna všechna vaše zařízení a žádné z nich vás nevystaví jakýmkoli bezpečnostním hrozbám online.

Extra funkce

Technologie se dnes vyvíjí velmi rychlým tempem, a proto jsou společnosti VPN pověřeny povinností nabízet nejnovější a nejvýznamnější nástroje a funkce, pokud jim vůbec záleží na tom, že zůstanou první volbou svého zákazníka. ExpressVPN a VyprVPN jsou zde téměř krk a krk, přičemž VyprVPN je odstrčen stranou jedna konkrétní vlastnost, kterou ExpressVPN má, a nemají. To by byla volba pro uložení IP vašeho oblíbeného serveru. V opačném případě oba poskytovatelé nabízejí funkce, jako je přepínač zabíjení, uživatelsky přívětivá rozhraní, tajný režim a torrent přátelská nastavení.

Závěr: ExpressVPN vs. VyprVPN

Pokud jste si udržovali skóre, ExpressVPN vychází jako lepší VPN obou, ale ve skutečnosti VyprVPN nijak výrazně nepřekoná. Pokud hledáte kapesní volbu, která neohrozí hodnotu, pak VyprVPN by měl být váš výběr, ale celkově ExpressVPN udržuje vysoký standard a úroveň služeb, což odůvodňuje jeho poměrně drahou cenu za předplatné.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me