Porovnání NordVPN vs IPVanish – Která VPN je lepší?

NordVPN vs IPVanish: který poskytovatel služeb VPN byste se měli zaregistrovat do roku 2018? IPVanish a NordVPN jsou obě služby VPN, o nichž je známo, že poskytují zákazníkům služby hvězdné služby zákazníkům, kteří se na ně spolehli při vlastní ochraně VPN, a tato skutečnost sama o sobě ztěžuje výběr mezi těmito dvěma. Pokud se však podíváte pozorně, zjistíte, že existují určité konkrétní rozdíly, které vám mohou pomoci rozhodnout se, na kterou ze dvou služeb se budete spolehnout. V tomto srovnání IPVanish vs NordVPN se pokusíme tyto rozdíly zvýraznit. Doufejme, že v době, kdy to uděláte, budete vědět, která služba pro vás funguje nejlépe.

NordVPN vs. IPVanish Srovnání

NordVPN vs. IPVanish Srovnání

NordVPN vs IPVanish: Ceny

Předtím, než se dostaneme do drsných druhů funkcí, které nabízejí obě služby, si myslíme, že je lepší, když začneme tím, kolik vás bude stát, že se přihlásíte k odběru u jednoho z poskytovatelů. Cenové rozpětí nabízené těmito dvěma službami je velmi podobné, i když IPVanish vychází o něco levnější než NordVPN. NordVPN si za tuto službu účtuje 11,95 $ měsíčně IPVanish požaduje pouze 10 $. NordVPN má šestiměsíční plán, který platí za 7,00 $, zatímco IPVanish účtuje 8,99 $ za tříměsíční plán. Obě služby mají roční balíček, který platí za 5,75 USD a za NordVPN 6,49 USD.

Očekává se, že noví uživatelé VPN, kteří si nejsou příliš jisti některým z těchto dvou poskytovatelů, by je mohli chtít vyzkoušet, a proto nabízejí oba svým zákazníkům záruky vrácení peněz a bezplatné zkušební období. NordVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, zatímco IPVanish umožňuje pouze kratší dobu trvání, s jejich 7denní zárukou vrácení peněz. Bezplatnou zkušební verzi si budete moci vychutnat pouze v případě, že jste uživatelem systému iOS pro IPVanish, ale pokud ne, můžete se obrátit na bezplatnou zkušební verzi VPN VPN společnosti NordVPN, která je otevřená pro všechny uživatele..

Celkově, pokud se tolik zajímáte o cenu, doporučujeme vám jít s NordVPN, ale pouze v případě, že ji plánujete držet na dlouhou vzdálenost. Jeho měsíční tarif 3,29 $ na dva roky vám umožní ušetřit spoustu peněz a stále si užívat služeb spolehlivého poskytovatele VPN.

NordVPN vs IPVanish: Funkce

Druh funkcí, které lze očekávat od služby VPN, bude informovat většinu lidí o jejich rozhodnutí, protože jsou hlavním faktorem určujícím úroveň očekávané služby. Zde jsme zjistili:

  • Software: IPVanish a NordVPN obě mají dobře navržené aplikace, které lze snadno procházet, ale vyskytly se případy, kdy IPVanish má řadu problémů, zejména s aplikací Mac OS.
  • Přepínání serveru: Obě služby by vám měly umožnit přepínání mezi servery, což vám umožní zůstat u své oblíbené služby.
  • Protokoly VPN: V případě NordVPN i IPVanish si užijete šifrování podporované protokoly jako OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec, i když NordVPN má nepatrnou výhodu tím, že nabízí IKEv2 / IPSec a SSTP.
  • Podpora streamování: Streamery budou rádi vědět, že NordVPN odblokuje celou řadu kanálů, včetně streamování kanálů včetně BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu a Netflix. IPVanish na druhé straně také odblokuje velkou většinu online kanálů, ale neodblokuje American Netflix.
  • Přidané funkce: IPVanish nabízí svým uživatelům funkci, kterou se nemohou nikam jinam dostat. Zahrnuje bezplatný NAT firewall pro své uživatele a schopnost blokovat provoz LAN, kdykoli jste online. Společnost NordVPN také prokázala s touto službou mnoho přemýšlení tím, že ji nakonfigurovala tak, aby automaticky aktualizovala svůj software spolu s dvojitým šifrováním a dalším nástrojem nazvaným CyberSec, který chrání před malwarem.

Výkon

Pokud jde o kompatibilitu s jinými zařízeními, společnost NordVPN i IPVanish si dobře vydávají verze svého softwaru, které dobře fungují se všemi populárními platformami na trhu. Mezi tyto operační systémy patří iOS, Mac, Android, Windows, Linux a řada chytrých televizorů.

Oba poskytovatelé mají také velké serverové sítě, přičemž NordVPN má o něco větší síť 1100 serverů v 61 zemích ve srovnání s IPvanish, která má asi 850 serverů. Takové velké serverové sítě umožňují neomezenou šířku pásma a přepínání serverů a zároveň poskytují obrovskou podporu pro streamování a více připojení. IPVanish umožňuje až 10 spojení, zatímco NordVPN 6.

Ti, kteří vědí několik věcí o službách VPN, by si měli být vědomi skutečnosti, že služby VPN „sníží“ rychlost vaší Internetu, ale toto snížení do značné míry závisí na poskytovateli, se kterým se rozhodnete pracovat. V tomto případě se zdá, že IPVanish snášel sebemenší ztrátu rychlosti ve srovnání s NordVPN, ale většina našich výsledků testů byla více či méně nekonzistentní.

Služby zákazníkům

Vždy se budete moci spojit se zástupcem péče o zákazníky prostřednictvím živé chatové služby společnosti NordVPN. Váš e-mail bude rovněž zodpovězen, aby byl okamžitě k dispozici jejich efektivní e-mailová podpora. U IPVanish se budete muset spoléhat pouze na e-mailovou podporu, protože nemají nastavenu live chatovou službu.

Ceny & Bezpečnostní

Úrovně zabezpečení nabízené jak NordVPN, tak IPVanish jsou jednoduše prvotřídní. Oba poskytovatelé nabízejí 256bitové šifrování AES, přepínače internet kill, mechanismy ochrany proti úniku DNS a zásady nulového protokolování. Rovněž se budete moci anonymně střídat prostřednictvím obou odběratelů, i když IPVanish může ohrozit identitu svých uživatelů s laskavým svolením, že mají sídlo v USA, kde platí přísná pravidla pro data. Došli jsme k závěru, že NordVPN má lepší výhodu jednoduše kvůli této skutečnosti, protože sídlí v Panamě, kde taková pravidla neplatí.

NordVPN vs. IPVanish: Závěr

Výsledky jsme to dokázali IPVanish a NordVPN se zajímají o vysokou úroveň kvalitních služeb, takže se jim daří velmi dobře. Můžeme však dojít k závěru, že společnost NordVPN v konečném důsledku tuto cenu považuje za lepší volbu, i když za velmi malou rezervu. Mají více serverů po celém světě a jejich live chat služba znamená, že můžete mluvit s týmem zákaznických služeb v reálném čase a problém vyřešit co nejrychleji. Pokud však hledáte poskytovatele služeb VPN, který chcete s Kodi použít zvláště, doporučujeme IPVanish.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me