10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

V několika posledních letech se způsob hledání zábavy změnil nebývalým způsobem z mnoha důvodů. Možnosti přístupu k internetu se zvýšily, stejně jako průměrné limity rychlosti přístupu na web, díky nimž byly informace dostupné jediným kliknutím, jako nikdy předtím. Šíření rychlé sítě LTE spojené se vzestupem streamovacích služeb zajistilo snadnou dostupnost mediálního obsahu pro stovky milionů lidí na celém světě..


V dnešní době můžete pomocí řady online streamovacích služeb sledovat filmy a televizní pořady podle vašeho výběru, jako jsou Chappie, Bosch, Transformers, James Bond: Skyfall atd. Můžete si vybrat z bezplatných i placených streamovacích služeb. Netflix je jednou z nejpopulárnějších streamovacích služeb. Můžete si však také vybrat z několika alternativ, které se objevily na obzoru. Přestože existují více populární alternativy Netflixu, jako jsou HBO GO, Hulu, Showtime nebo Amazon Prime, tento článek se týká hlavně méně známých náhradníků Netflixu..

10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Níže jsou uvedeny některé užitečné alternativy Netflixu, které si určitě musíte brzy prohlédnout.

Acorn.tv

Acorn TV - 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Acorn TV – 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Ti, kteří mají zálibu v britských televizních jízdách, jako je „Jeeves a Wooster“ nebo Helen Mirrenová, se Hvězdným podezřelým měli rozhodnout pro Acorn TV. Stojí to jen 5 $ měsíčně. Acorn TV je k dispozici na velkém počtu zařízení, včetně oblíbených zařízení, jako jsou iPady, iPhony, Apple TV krabice, Samsung Smart TV a Roku. Je kompatibilní s prohlížečem Chrome.

MUBI

MUBI - 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

MUBI – 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Jedná se o jedinečnou službu streamování, která vám nabízí 30 filmů za měsíc, jeden se nabízí každý den v měsíci. Po měsíci seznam zmizí. Rozsah filmů uváděných Mubim je opravdu působivý. Některé zapomenuté drahokamy jsou také čas od času zobrazeny, včetně klasických filmů z tiché éry. To také stojí diváky 5 dolarů měsíčně. Nyní je k dispozici pouze v USA a podporuje Mac, PC, mobilní zařízení Apple a Android.

Praskání

Praskání - 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Praskání – 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Praskání existuje už více než deset let. Byl uveden do provozu v roce 2007 jako online knihovna filmů a televizních pořadů Sony. Jde v podstatě o bezplatné, i když reklamně podporované, streamovací služby, které nabízejí jak původní obsah, tak hollywoodské filmy. Můžete sledovat Crackle na PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Fire TV, PS4 a na mnoha dalších platformách pro streamování. Pokud jste to ještě nikdy nezkoušeli, určitě to stojí za vyzkoušení.

Fandor

- 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

– 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Fandor zahájil svou plavbu v aréně streamovacích služeb tím, že uvedl převážně festivaly a kultovní filmy. V průběhu času se však jejich databáze filmů rozšířila – což je celkem chvályhodné. Nyní přes 6 500 filmů a rozsah zahrnuje také známé dokumenty a klasiku. Bude vás to stát 10 $ měsíčně. Můžete také vytvářet seznamy filmů a poté je sdílet s přáteli. Je přístupný na PC, Mac, Apple TV, Roku a Chromecastu.

Crunchyroll

Crunchyroll - 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Crunchyroll – 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Pokud jste fanouškem anime, manga a dalších asijských televizních tarifů, musíte o Crunchyroll.com už slyšet. Existují dvě verze Crunchyroll: Bezplatná verze podporovaná reklamami a jedna, která stojí 7 $ měsíčně. Prémiová verze rozhodně stojí za peníze s přístupem ke všem populárním japonským show včetně Naruto Shippuden a Sailor Moon v HD.

Crunchyroll je k dispozici na většině streamovacích zařízení. To zahrnuje Android, iPhone, iPad, Xbox, PS4, PS3, Nintendo, Apple TV, Roku a Chromecast.

Sundance TEĎ

SundanceNow - 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

SundanceNow – 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Tato služba je zaměřena na americké nezávislé a dokumentární filmy. Rozsah však roste i na jiné typy filmů. Existují měsíční a roční předplatné balíčky. SundanceNow můžete sledovat na svém počítači PC, Mac, iOS, Android, Roku nebo Chromecast.

Zachvění

Shudder - 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Shudder – 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Pravděpodobně jste to už uhádli. Otřes, jak je z názvu zřejmé, uspokojuje potřeby milovníků hororu. Zde si můžete nechat dávku téhle páteře chlazené řezačky páteře. Znovu získáte roční nebo měsíční předplatné. Můžete hledat vinobraní hororové pohyby a jejich nedávné předělávky také. Je k dispozici na některých zařízeních iOS a Android. V hororu můžete také hledat subžánry, jako jsou filmy založené na zombie nebo upírech.

Le Cinéma Club

Le Cinema Club - 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Le Cinema Club – 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Pokud byste si přáli bezplatný přenos filmů a žádné potíže, to je to, co potřebujete. Zde máte každou neděli jeden film a pak si jej můžete pro ten týden prohlédnout. Le Cinema Club vysílá celou řadu filmů po celý rok. Cena je nulová a vy se budete dívat na dokumenty a krátké filmy.

FilmStruck

FilmStruck - 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

FilmStruck – 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Criterion Collection a Turner Classic Movies spojily ruce a vytvořily streamovací službu s názvem FilmStruck. Dostanete pěknou kombinaci klasického umění a současných filmů. Představuje filmy stovek jako Akira Kurosawa a Ingmar Bergman. Nyní nabízí podporu pro Android, Fire TV a iOS, ale podporované platformy se postupem času budou zvyšovat. Spolu s ročním tarifem jsou dva měsíční předplatné.

Tubi TV

Tubi TV - 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Tubi TV – 10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli

Je dodáván v bezplatné i placené verzi. Bezplatná služba založená na reklamě má databázi obsahující 40 000 filmů. Tubi TV běží na PC nebo Mac, Amazon Fire TV, Roku a Android mobilních zařízeních. Placené plány začínají na 10 $ / měsíc. Volba je na tobě!

10 alternativ Netflix, o kterých jste nevěděli – použijte VPN

Většina výše uvedených streamovacích služeb je bohužel k dispozici pouze v USA. Pokud jste v minulosti navštívili American Netflix v zahraničí, pravděpodobně již víte, že pro odblokování amerických kanálů ve Velké Británii, Kanadě, Austrálii nebo kdekoli jinde na světě musíte maskovat vaši IP adresu a získat IP adresu v USA..

Pokud si chcete vyzkoušet některého z našich 10 Netflix Alternativ v zahraničí, zaregistrujte se nejprve u jednoho z nejlepších poskytovatelů VPN z níže uvedené tabulky..

10 alternativ Netflix – shrnutí

Jedná se v zásadě o služby streamování filmů, které se zabývají konkrétními výklenky, spíše než rozdrtávají obrovskou sbírku filmů zaměřených na masy (ekvalizér až po Moneyball). Od hororu a akčních filmů po dokumenty, každý žánr má službu. Většina z nich není zdarma, ale můžete si vybrat ze svých plánů.

Mnoho z nich vám umožní vyzkoušet balíčky zdarma po omezenou dobu, což je dobré. Před zaplacením předplatného některé z těchto služeb musíte samozřejmě zkontrolovat kompatibilitu platformy a zařízení. Můžete také projít recenze těchto služeb, než začnete nula, na to, co se vám líbí. Stejně jako výběr fantastické čínské restaurace!

Znáte nějaké alternativy Netflixu, o kterých si myslíte, že by náš seznam měly? Zanechte komentář a dejte nám vědět.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map