Koncoví uživatelé Kodi jsou další nároky FACT

FACT, britská federace proti krádeži autorských práv, tvrdí, že uživatelé Kodi, kteří využívají neoficiální doplňky Kodi pro streamování pirátských filmů, televizních pořadů a přímých přenosů, budou brzy upozorněni na oznámení o porušení autorských práv. V posledních měsících byli prodejci TV Android Box i vývojáři doplňků Kodi od třetích stran zacíleni na soudní spory. Zdá se, že dalším krokem ve válce proti doplňkům třetích stran je příležitostné používání Kodi uživatelů.


Koncoví uživatelé Kodi jsou další nároky FACT

Koncoví uživatelé Kodi jsou další nároky FACT

Uživatelé společnosti Kodi zakročili proti neoficiálním doplňkům

I když je aplikace Kodi sama o sobě zcela legální, můžete se potýkat s používáním neoficiálních doplňků, jako jsou Exodus, SALTS, britské seznamy Turk a další. Kieron Sharp, generální ředitel společnosti FACT, řekl Independent, že úřady se mohou brzy zaměřit na běžné uživatele Kodi, a nejen na prodejce a vývojáře doplňkových krabic.

“To, na co jsme se dívali ve spojení s mnoha našimi klienty a členy, jsou různé úrovně spáchané trestné činnosti,” řekl Sharp pro Independent. 

“K dispozici je výroba a dovoz zařízení a jejich distribuce a prodej.” Zabýváme se také lidmi, kteří poskytují aplikace a doplňky, vývojáři.

A v určitém okamžiku se také podíváme na koncového uživatele. Důvodem pro to, aby koncoví uživatelé došli, je to, že se dopouštějí trestných činů. “

Sharp pokračoval říkáním, že si nemyslí, že uživatelé Kodi „se nemají čeho bát ze skutečnosti, že se odsouzení snížilo z dvou let na 10 let, protože na této úrovni, pokud se lidé dostanou do potíží se zákonem, budou stále řešeno na základě úrovně trestného činu, kterého se dopouštějí. A to by stále bylo na spodním konci trestní stupnice. “

To, zda FACT a další skupiny na ochranu autorských práv skutečně budou sledovat jejich hrozbu, či nikoliv, zatím není vidět. Domníváme se však, že by se tyto připomínky měly brát vážně.

Měli by se uživatelé Kodi obávat?

Zkrátka ano. Pokud sledujete filmy, televizní pořady nebo živé přenosy pirátskými prostředky, ať už v Kodi nebo jiných aplikacích, měli byste udělat krok zpět a znovu zvážit své alternativy. Za prvé, vaše soukromí online je ohroženo. Aby bylo možné provádět drastická opatření k potrestání lidí, kteří přistupují k nezákonným proudům, musí skupiny porušující autorská práva a autorská práva vždy sledovat vaši online aktivitu. To znamená, že vše, co děláte online, ať už legální nebo ne, bude pod kontrolou.

Co můžu dělat?

Nelegální nebo pirátské živé přenosy na Kodi získaly v posledních měsících hodně publicity. Trollové hry o autorských právech ve Velké Británii, USA, Kanadě a Austrálii na takových proudech tvrdě zasahují. Vždy se doporučuje šifrovat provoz a skrýt vaši IP adresu, kdykoli budete online. Pomocí virtuální soukromé sítě můžete procházet web anonymně. Musíte pouze stáhnout a nainstalovat aplikaci VPN a poté se připojit k serveru VPN. Jakmile je hotovo, vaše IP adresa je skrytá a můžete využít následující funkce.

 • Odblokování doplňků Kodi s omezením Geo: Existuje mnoho doplňků Kodi, které můžete použít pouze v určitých oblastech. S VPN můžete obejít regionální omezení.
 • Bypass ISP Throttling: Všimli jste si někdy, že vaše rychlost internetu je slušná, pokud prohlížíte webové stránky, ale náhle klesá, když sledujete videa online? Pokud tomu tak je, váš ISP pravděpodobně omezuje rychlost internetu. Použití VPN v podstatě umožňuje, aby se tomu zabránilo.
 • Ultimate Privacy: Přidejte do všech svých online aktivit další vrstvu ochrany soukromí a zabezpečení.
 • Aplikace VPN: Díky uživatelsky přívětivým aplikacím VPN v počítačích PC, Mac, Android, iOS a FireStick nemusíte být tech-freak, abyste nastavili připojení VPN..

Z osobní zkušenosti, IPVanish je nejlepší VPN služba, kterou můžete použít s Kodi. Optimalizovali své VPN aplikace tak, aby lépe spolupracovaly s doplňky Kodi a mají zásady no-logs. Podívejte se na náš recenzovaný seznam nejlepších Kodi VPN v roce 2017 níže.

RankVPN ProviderLink
hodnostposkytovatel předplatnéhofunkcenávštěva
2poskytovatel předplatnéhonávštěva
3poskytovatel předplatnéhonávštěva
4poskytovatel předplatnéhonávštěva

Nepřijímejte zbytečná rizika – použijte VPN

Ať už sledujete nelegální toky nebo ne, nejlepší způsob, jak se o svých online obchodech dozvědět, je nejprve se připojit k serveru VPN. Myšlenka, že bude neustále sledována, je strašidelná. Bohužel jediný způsob, jak zabránit ohrožení vašeho soukromí a zabezpečení online, je použití dalších opatření, jako je VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map