Nejlepší alternativy pro DramaFever

DramaFever byl odstaven od 16. října a já jsem stejně zklamaný stejně jako vy všichni. Místo pláče nad rozlitým mlékem jsem však našel několik alternativ k DramaFever, které by nám poskytly denní dávku korejského dramatu, které potřebujeme.

Nejlepší alternativy pro DramaFever

Nejlepší alternativy pro DramaFever

Nejlepší alternativy DramaFever – všechny shrnuty

Zde je rychlý přehled našich oblíbených 6 streamovacích kanálů pro korejské drama a K-Pop.

 1. Viki
 2. AsianCrush
 3. Viu
 4. Kocowa
 5. Meloun TV
 6. Naver TV

Proč vypnul DramaFever?

DramaFever, služba streamování videa, která se specializuje na korejská dramata a další asijské programování, byla z různých obchodních důvodů zastavena. Ve skutečnosti rozhodnutí za uzavření DramaFever přichází po AT&T je akvizice Time Warner a vytvoření WarnerMedia. Zdroj blízký společnosti DramaFever uvedl, že licenční náklady na distribuci v USA, které požadují špičková dramata K, se v posledních letech drasticky zvýšily, což činí podnik neudržitelným. Pokud navštívíte oficiální web DramaFever, zobrazí se vám následující zpráva o rozloučení:

“Děkuji za devět skvělých let.”

Od 16. října byla DramaFever uzavřena.

Devět let nabízí DramaFever místo pro streamování nejlepších korejských, čínských a japonských dramat na vyžádání přímo do vašeho zařízení. Vážíme si vášně našich fanoušků a bylo nám ctí vám tento obsah doručit.

I když je toto rozhodnutí obtížné, k tomuto závěru vedly různé obchodní důvody. Vážíme si každého z našich fanoušků a jejich nadšení pro obsah, který společnost DramaFever dokázala přinést do vašich životů.

Rádi bychom využili této doby a poděkovali vám a vděčnost vám, našim věrným odběratelům. Vrácená platba bude vydána podle potřeby a odběratelé od nás obdrží e-mail s podrobnostmi v následujících dnech.

S pozdravem,

Tým DramaFever “

Nejlepší alternativy DramaFever

Zatímco DramaFever poskytoval nejlepší korejský obsah, existují i ​​další služby, které v tomto ohledu mohou DramaFever oprávněně nahradit. Podívejte se na některé z nejlepších alternativ. V tomto článku naleznete další informace o tom, jak sledovat korejskou televizi v zahraničí.

1. Viki

Viki je směs dvou slov: videa a wiki. Je to globální televizní web, který přitahuje miliony lidí, aby sledovali a objevovali globální primitivní pořady a filmy ve více než 200 jazycích.

2. Asian Crush

Sledujte nejlepší asijské & online televize! Službu najdete na iOS, Android, Roku, AppleTV & více. Sledujte své oblíbené korejské drama, filmy bojových umění, asijské horory, korejské thrillery, asijské akční filmy a anime.

3. Viu

Viu je špičková video služba provozovaná společností PCCW Media, dceřinou společností PCCW. Společnost Viu byla spuštěna v Hongkongu a nabízí asijská dramata, pestré programy, anime a zábavné zprávy.

4. Kocowa

Kocowa je webová stránka pro online streamování videa, která nabízí korejské televizní programy mimo Jižní Koreu. Aplikaci Kocowa najdete na platformách Android, iPhone, iPad a Chromecast.

5. Meloun TV

Melon TV je jihokorejský internetový obchod s hudbou a služba streamování hudby. Jedná se o největší předplacenou službu v Jižní Koreji s více než 28 miliony předplatitelů. Uživatelé mohou streamovat a stahovat hudební a hudební videa a vytvářet vlastní vyzváněcí tóny. Televize Melon je k dispozici pouze v Jižní Koreji

6. Naver TV

Naver TV je jihokorejská online platforma, která se může pochlubit mnoha dobrým obsahem, jako je Ruby Love, Idol Fever a Three Color Fantasy. Hudba nabízená touto službou má ráda BTS, GOT7 a Wanna One. Podobně jako u Melon TV nemůžete získat přístup k Naver TV v zahraničí, pokud nepoužíváte VPN.

Jak sledovat alternativy DramaFever pomocí VPN

Bez umístění v zemích, kde jsou tyto služby založeny, k nim nemáte přístup. Abyste mohli streamovat nejlepší alternativy DramaFever, potřebujete korejskou IP adresu a potřebujete VPN. Virtuální privátní síť je bezpečný způsob odesílání a přijímání zpráv přes internet. Připojí vaše zařízení k jednomu z jeho serverů a udělí vám IP adresu tohoto serveru. V důsledku toho získáte nárok na přístup k obsahu nacházejícímu se v zemi, kde je server, ke kterému jste se připojili. Takto můžete sledovat nejlepší alternativy DramaFever pomocí VPN:

 1. Zaregistrujte se u poskytovatele služeb VPN
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do počítače PC, Mac, Android, iOS.
 3. Spusťte aplikaci VPN a přihlaste se pomocí účtu VPN.
 4. Nyní se připojte k korejskému serveru.
 5. Nakonec navštivte webové stránky služeb.
 6. Streamujte obsah v Koreji podle libosti.

Chcete-li streamovat alternativy DramaFever, budete potřebovat spolehlivého poskytovatele služeb, jako je ExpressVPN. Je to jedno z nejlepších, které si můžete vybrat, slibuje zabezpečená připojení a poskytuje vynikající výkony. Kromě toho ExpressVPN používá přísné šifrovací protokoly k udržení a ochraně soukromí a bezpečnosti uživatelů. Další informace o dalších poskytovatelích služeb naleznete v níže uvedené tabulce.

O společnosti DramaFever

DramaFever nabídl prémiovou prémiovou možnost bez reklam, která odstartovala měsíčně 4,99 $, s řadou více než 13 000 epizod od 60 obsahových partnerů ve 12 zemích. Programování služby sestávalo hlavně z K-dram, dalších asijských televizních pořadů a filmů a latinskoamerických telenovelasů. Bylo také k dispozici ke sledování na bezplatném základě podporovaném reklamou. Obsah služby byl přeložen do angličtiny, španělštiny a portugalštiny a byl k dispozici online, mobilní zařízení a zařízení připojená k televizi.

Nejlepší dramatické alternativy – závěrečné myšlenky

I když je zneklidňující ztratit zábavnou službu, jako je DramaFever, jsme rádi, že máme další stejně zábavné služby, abychom vyplnili některé velké boty. Naštěstí máme VPN, která nám umožňuje přístup k těmto službám na prvním místě. Kterou alternativu DramaFever dáváte přednost? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me