Nejlepší prohlížeče Android v roce 2020

Díky tomu, že se chytré telefony a notebooky stanou pohodlnějšími a dostupnějšími než běžné počítače nebo notebooky, si vlastní operační systém Android Android užívá polní den. Chcete-li získat peníze na poptávku po více webových prohlížečů pro Android, velké společnosti uvolňují prohlížeče vytvořené pro smartphony a tablety, zatímco novější prohlížeče také přicházejí. Pojďme se podívat na některé z nejlepších prohlížečů pro Android roku 2020.

Nejlepší prohlížeče Android v roce 2017

Nejlepší prohlížeče Android v roce 2020

Nejlepší prohlížeče Android v roce 2020

Nejlepší prohlížeče, které můžete ve svém smartphonu Android, tabletu nebo TV Boxu použít, jsou:

  1. Firefox
  2. Chrome
  3. Operní
  4. Delfín
  5. Prohlížeč UC

Firefox

Od svého uvedení na trh před lety, Firefox se změnil na multiplatformový prohlížeč, který funguje na PC, smartphonu a tabletech. Mezi jeho působivé funkce patří synchronizace stolního počítače, nastavení ochrany osobních údajů, snadno použitelné záložky, rychlé sdílení, podpora Chromecastu, několik doplňků pro zlepšení vašeho prohlížení. Firefox je jedním z nejlepších prohlížečů Android všech dob a je zcela zdarma – opravdu zdarma. Pravděpodobně je nejoblíbenější spolu s prohlížečem Chrome.

Číst: Nejlepší VPN pro Android

Chrome

Vlastní prohlížeč Google není výkonem příliš pozadu. Většina zařízení Android je dodávána s předinstalovaným prohlížečem Chrome a většina uživatelů jej stále používá kvůli jeho účinnosti. Mezi jeho funkce patří synchronizace s Google Chrome na PC, která zahrnuje nejnovější verzi Material Design, neomezené karty procházení, lepší integraci Android a mnoho dalšího pro základní i výkonné procházení. Pokud vás zajímá, jaké funkce jsou ve výrobě, můžete tak učinit ve dvou beta verzích.

Operní

Dalším oblíbeným prohlížečem je Opera, která má nyní také dva prohlížeče Android: standardní prohlížeč Opera a Opera Mini. Standardní prohlížeč nabízí částečný reklamní blok, kompresi videa pro úsporu spotřeby dat a řídicí panel pro ukládání zpráv a oblíbených položek. Tento prohlížeč můžete také synchronizovat s verzí pro počítače vytvořením účtu na webu Opera. Opera Mini je menší a lehčí verze, která je dodávána s oznamovací lištou na Facebooku, částečným blokem reklam a dalšími standardními funkcemi.

Microsoft Edge

Microsoft nyní zpřístupnil svůj prohlížeč Edge v režimu náhledu v systému Android. Vydáno letos je Microsoft Edge první instancí prohlížeče Windows, který je k dispozici na chytrých telefonech a tabletech Android. Edge má jako výchozí vyhledávací nástroj Bing, ale můžete jej změnit na Google. Protože se jedná o prohlížeč založený na prohlížeči Chromium, nejsou k dispozici žádné doplňky.

Delfín

Jedná se o výkonný a efektivní prohlížeč Android, který není zcela známý. Prohlížeč delfínů nemusí být tak schopný jako Chrome nebo Firefox, ale vylepšuje se, aby uživatelům poskytoval jednodušší rozhraní. Jednou z nejdůležitějších funkcí prohlížeče Dolphin je to, že nevyžaduje Flash. Vše, co potřebujete nainstalovat, je doplněk prohlížeče s názvem Dolphin Jetpack. Prohlížeč můžete také snadno synchronizovat s počítačem.

Puffin

Jedná se o cloudový prohlížeč, který je rychlý a vysoce přizpůsobitelný. Dodává se s několika pozadími a doplňky a komprimuje soubory, aby se šetřila spotřeba dat. Nejprve přenáší data na své cloudové servery, než je doručí do zařízení, aby umožnil načítání velkých souborů v kratším čase. K dispozici je bezplatná a placená verze prohlížeče. Zdarma je pouze na zkušební období.

Prohlížeč UC

Pro rychlé a stabilní stahování z mobilního zařízení zůstává prohlížeč UC bezkonkurenční volbou. Prohlížeč UC má kromě běžných funkcí také samostatné kategorie pro sledování filmů a televizních pořadů v aplikaci. Existují další funkce, jako je ovládání gest, noční režim a komprese dat a další. Prohlížeč UC je mnohem funkčnější než jakýkoli jiný lite prohlížeč a nabízí hladký a efektivní uživatelský dojem na chytrých telefonech i tabletech.

Flynx

Toto je jeden z nejlepších prohlížečů bublin pro Android. Bubenový prohlížeč není plnohodnotným prohlížečem, jako je výše uvedený, ale je to podpůrný prohlížeč, který lze použít k otevírání rychlých odkazů. Když otevřete odkaz v Flynxu, načte se na pozadí v malé plovoucí bublině, aniž by zabral celou obrazovku. Nepodceňujte však výkon aplikace, protože je to bublina. Je rychlý a efektivní a dělá práci dobře. Existuje možnost otevírat odkazy v režimu „pouze text“, což ukládá data a načítá rychleji.

Nejlepší prohlížeče Android v roce 2020 – Sečteno a podtrženo

Existuje několik dalších prohlížečů Android kromě těchto, které můžete použít ve smartphonu nebo tabletu. Na rozdíl od dřívějších verzí jsou mobilní prohlížeče nyní nabity funkcemi a funkcemi a nabízejí plynulé a efektivní prohlížení na všech mobilních zařízeních. Které prohlížeče používáte na svém smartphonu nejvíce? Dejte nám vědět zanecháním komentáře níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me