NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro – Který je lepší?

Nvidia Shield TV vs Shield TV Pro – Kterou byste si měl koupit? Streamování se stalo velmi populárním segmentem a velké technologické společnosti hledají větší část tohoto rychle rostoucího odvětví. Od příšer jako Apple a Amazon až po staré hráče, jako je Roku, každý poskakoval na rozjetý vůz! Ani Nvidia, značka spojená s hraním na PC, nebyla schopna odolat pokušení. Její herně orientované streamovací zařízení s názvem Shield TV vytvořilo v roce 2015, když debutovalo, docela šplouchnutí. To mělo nějaké nevýhody, ale nástupce aka Shield TV 2017 uspěl při vyžehlení většiny závad do té míry, že je označován za vlajkovou loď Android TV. Společnost Nvidia však také vydala verzi Pro na veletrhu CES 2017. Může to ztěžovat výběr správného uchazeče. Připravili jsme následující srovnání Nvidia Shield TV vs Shield TV Pro v naději, že to usnadní vaše konečné rozhodnutí.

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro - Který je lepší?

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro – což je lepší?

Nvidia Shield TV vs Shield TV Pro

Výběr mezi verzí Nvidia Shield TV 2017 a verzí Pro může být matoucí. Oba streamery přicházejí s pevnou specifikací a uspokojujícím výkonem na klíčových základech. Důkladná analýza a porovnání vám usnadní práci.

Design

Televize Nvidia Shield TV 2017 a Shield TV Pro se liší designem. Pokud jste viděli první verzi štítu TV, najdete podobnost s prvním zařízením a štítem TV Pro. Shield TV 2017 je kompaktnější a první je lépe stísněný. Váží pouze 250 gramů oproti profesionálním 654 gramům. Styl je docela podobný navzdory velkému rozdílu ve velikosti a hmotnosti.

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro - Design

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro – Design

brejle

Je přirozené, že Nvidia Shield TV 2017 Pro bude mít lepší spec než Shield TV 2017. V modelu Pro získáte slot micro-USB i microSD. Ve standardním modelu Shield TV nejsou. Oba modely však mají porty USB a HDMI. Pro má mamutí 500 GB HDD na rozdíl od interní paměti 16 GB štíhlé televize v roce 2017. Zbytek specifikace je na obou zařízeních stejný. Oba se dodávají s přibaleným dálkovým ovladačem. Obě zařízení jsou napájena velmi propracovaným procesorem Tegra X1 společnosti Nvidia a 3 GB RAM.

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro - specifikace

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro – specifikace

Funkce a software

Pokud jde o datové proudy a seznam funkcí, není možné obě zařízení oddělit. Obě zařízení umožňují streamovat obsah HD ze služeb, jako je Netflix a 4K HDR je podporován. Tato zařízení také podporují okamžité okamžité video Amazon Prime i Hulu. Pokud jde o hraní her, můžete streamovat přímo pomocí počítače nebo používat předplatnou službu GeForce Now. Oba podporují funkci AI pomocníka Google Assistant. Obě zařízení mají podporu pro Wi-Fi 802.11ac a běží na nové verzi Android TV využívající Android 7.0 Nougat.

Cena

Zde existuje největší rozdíl! TV Shield 2017 stojí o neuvěřitelných 100 dolarů méně než sesterský program Pro. Verze Pro zjevně není zaměřena na ty, kteří mají skromný rozpočet.

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro - Cena

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro – Cena

Dálkové ovládání

Jak TV Shield 2017, tak i jeho sourozenec Pro, přicházejí s jednotkou dálkového ovládání, ale dálkové ovladače nejsou stejné. Dálkový ovladač TV Shield 2017 nemá konektor pro sluchátka. Má však zabudovaný IR blaster, takže jej můžete použít k ovládání televizoru. 2017 Shield TV Pro postrádá IR blaster, ale obsahuje konektor pro sluchátka. Dálkový ovladač Shield TV Pro je napájen přes port micro USB, který se používá k dobití baterie uvnitř, na rozdíl od dálkového ovladače standardního.

Kodi

Nvidia Shield TV i Shield TV Pro jsou pro Kodi dokonale vhodné. Jejich působivý výkon zpracování jim umožňuje bezproblémové zpracování aplikace Kodi 17 Krypton.

Nejlepší VPN pro Nvidia Shield

Stejně jako u jiných zařízení pro streamování i aplikace a kanály, které můžete na Nvidii získat, závisí na vaší zemi pobytu. Američané například získají přístup k kanálům jako American Netflix, HBO GO a Hulu. Všechny tyto aplikace jsou geoblokovány mimo USA. Chcete-li obejít regionální omezení, musíte spoofovat polohu vašeho Nvidia Shield pomocí virtuální privátní sítě aka VPN. Proces nastavení VPN na jakémkoli Nvidia Shield není tak obtížný; nemusíte být tech-blázni, abyste to všechno zjistili. Výhody, které získáte, jsou obrovské.

Níže naleznete seznam nejlepších služeb VPN pro Nvidia Shield a Nvidia Shield Pro.

Nvidia Shield TV vs Shield TV Pro – kterou si můžete koupit?

To může být složitá otázka i po porovnání dvou streamovacích zařízení, jak je. Nejdůležitější faktory, které vám pomohou při konečné volbě mezi duem, jsou úložný prostor. Přemýšlejte o tom z praktického hlediska. 16 GB úložiště bude pokryto rychleji, než si dokážete představit, a 500 GB HDD dokáže snadno pojmout spoustu her a hudebních souborů ―, i když to není neomezené úložiště. Hej, život není dokonalý!

Pokud žijete ve stísněném bytě a záleží na každém centimetru, může být pro vás model Pro těžkopádný. Dálkové ovládání je posledním rozlišovacím faktorem mezi nimi. Přemýšlejte také o tom, zda chcete mít společné dálkové ovládání pro ovládání televizoru a aby bylo možné jej použít také k poslechu skladeb a aby bylo možné spravovat mediální obsah, je také třeba zvážit.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me