Stáhněte si KickAss Torrents anonymně prostřednictvím VPN Proxy

KickAss Torrents, aka KAT, je pravděpodobně číslo jedna torrentové vyhledávání webové stránky na světě. Torrent soubory pro filmy, televizní pořady, hry, a software jsou k dispozici ke stažení. Problém s torrenty je však v tom, že je velmi snadné vystopovat IP adresy lidí, kteří sdílejí určité torrent soubor. To je hlavně kvůli způsobu Bittorrent je nastavení. Kdykoli začnete stahování torrent souboru, vaše IP adresa je přidána do torrent roj všech uživatelů, kteří jsou výsev / peering tento soubor. Copyright trolls tak mohou získat tyto IP adresy a kontaktovat své příslušné ISP. V následujících situacích skrýt svou identitu, musíš spoof vaši IP adresu. VPN je nejlepší nástroj k ochraně vašeho soukromí online a stáhnout KickAss Torrents anonymně.

Stáhněte si KickAss Torrents anonymně prostřednictvím VPN Proxy

Stáhněte si KickAss Torrents anonymně prostřednictvím VPN Proxy

Stáhněte si KickAss Torrents anonymně s VPN

Existuje několik metod, na které můžete nasadit skrýt / změnit vaši IP adresu, ale nejspolehlivější je VPN. Virtuální soukromá síť vám to umožňuje zašifrovat veškeré vaše připojení k internetu. Po připojení zařízení k zařízení VPN server, IP adresa které se objeví v torrent roj je to VPN server a ne váš vlastní. Neexistuje tedy způsob, jak by vás někdo mohl sledovat na základě vašich IP adresa. Jinými slovy, pokud chcete svou totožnost online zcela skrýt, použijte VPN.

  • VPN nabízí navíc Soukromí a bezpečnostní k vaší online aktivitě.
  • Servery VPN jsou rozmístěny po celém světě. Čím blíže je VPN server, ke kterému se připojujete, tím rychlejší bude vaše připojení k internetu.
  • Obcházení regionálních omezení je také možné pomocí VPN. Připojte se k Americký VPN server a získejte US IP adresa. To vám zase umožní sledovat geograficky omezeno Americké vysílací kanály jako Netflix, Hulu, HBO GO, Amazon Prime, Crackle, Playstation Vue, nebo Praskání.
  • Chcete-li nastavit VPN ve svém zařízení, stáhněte a nainstalujte Aplikace VPN. iPhone, iPad, Android, PC, a Mac všechny mají aplikace VPN.

Před registrací u poskytovatele VPN se ujistěte, že jsou uchovány žádné záznamy vaší procházení. Ověřte také, že poskytovatel VPN ukládá bez omezení stahování. Jinak nebude tento poskytovatel VPN realizovatelnou možností pro stahování torrentů. Můžeš použít ExpressVPN nebo kteroukoli z dalších služeb VPN uvedených níže stáhnout KickAss Torrents anonymně.

Stáhnout KickAss Torrents Anonymně – Usenet jako alternativa

Usenet je další, i když méně známá metoda, kterou můžete použít ke stažení nejrůznějších typů hudba, video, hry, nebo software soubory z Internetu. Usenet navíc nepoužívá Protokol peer-to-peer jako Bittorrent. Usenet také nasazuje Připojení SSL. Díky těmto skutečnostem je Usenet mnohem bezpečnější volbou ve srovnání s torrenty. Níže jsem porovnal Usenet s Bittorrentem z hlediska rychlost, anonymita, cena, a protokoly použitý.

Torrenty Usenet
RychlostRychlost stahování torrentů závisí hlavně na tom, kolik semen je k dispozici pro soubor, který se pokoušíte stáhnout. Čím nižší jsou semena, tím pomalejší stahování.Usenet využívá vaši maximální dostupnou šířku pásma.
AnonymitaVaši IP adresu mohou vidět ostatní uživatelé. Možná dostanete oznámení DMCA.Připojení SSL znamenají šifrovaná stahování. Ujistěte se, že váš poskytovatel Usenet používá SSL.
nahrátOčkování / nahrání je nutností. V opačném případě již nebude možné soubory stahovat.Během stahování není třeba soubor sdílet, tj. Nahrávat. Žádná šířka pásma není zbytečná.
ProtokolTorrent používá protokol P2P (peer-to-peer). Není zapojen žádný centrální server.Usenet využívá protokol NNTP. Stahování probíhá přímo od vašeho hostitele poskytovatele Usenet.
NákladyTorrenty jsou zdarma. Není vyžadováno žádné další předplatné.Slušní poskytovatelé Usenetu vyžadují placené předplatné.

Možná je cena jedinou kategorií, kde Bittorrent předčí Usenet. Ale vzhledem k dalším výhodám Usenetu to pravděpodobně stojí za to. Připravil jsem seznam nejlepších Poskytovatelé Usenetu můžete navštívit a získat další informace a pokyny, jak vše nastavit. Mějte na paměti, že použití VPN není tak nutné při stahování pomocí Usenetu, ale při přidávání další vrstvy Soukromí připojením k VPN server předem.

RankProvider Link
poskytovatelé návštěv
14denní zkušební období zdarma
2poskytovatelé návštěv
Zdarma 30 GB na 2 týdny
3poskytovatelé návštěv
Zkušební verze zdarma
4poskytovatelé návštěv
Zkušební verze zdarma
5poskytovatelé návštěv

Jak stáhnout KickAss torrentů anonymně s VPN

Stručně řečeno, nikdy stáhnout torrent před připojením k VPN server první, zda používáte KickAss Torrents, Pirátská zátoka, nebo jakýkoli jiný torrent server. Chrání vaše Soukromí online by vždy měla být vaše priorita.

Zřeknutí se odpovědnosti: Vlastník tohoto webu ani editor tohoto článku nepřiznávají stahování, sdílení, setí nebo peering autorských materiálů. Mezinárodní zákony zakazují takové nezákonné činnosti. Výše uvedený článek slouží pouze k vzdělávacím účelům.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me