Jak obejít Katar VoIP blok?

Jak odblokovat služby VoIP, jako jsou Skype a WhatsApp v Kataru? Pro většinu lidí jsou sociální média jedinou hlavní cestou, která jim umožňuje sdílet své zvláštní životní zkušenosti a velké okamžiky se svými přáteli a rodinou. Je to jedna věc, která poskytuje ten pocit bytí spolu a zůstat ve spojení, přestože jsou míle daleko. Protože přístup na weby, jako je Facebook, Instagram a Twitter, závisí na připojení k internetu, je pro uživatele snadné snadno zjistit, kdykoli nastane problém s webem, ke kterému se pokoušejí získat přístup, nebo s poskytovatelem internetových služeb.


Jak obejít Katar VoIP blok?

Ve většině arabských zemí existuje velmi vysoká úroveň internetové cenzury. Kdykoli nemají přístup na jakýkoli web, ke kterému se pokoušejí dostat, je velmi pravděpodobné, že jejich poskytovatel internetových služeb by mohl být za takovými omezeními. Většina arabských vlád vynakládá určité úsilí na regulaci obsahu, ke kterému mají jejich občané přístup online, a Katar není výjimkou. Jsou známé zejména pro bloky, které vložili do aplikací VOIP, jako jsou Skype a Whatsapp.

Blokování aplikací VoIP v Kataru

Zákaz se také vztahuje na populární funkci iPhone Facetime a regulace v Kataru je taková, že iPhone, který se tam prodává, již aplikaci odinstaluje. Katarský komunikační úřad se rozhodl v této záležitosti mlčet a jako instituce, která přímo dohlíží na komunikační služby v zemi, je nešťastné, že se rozhodnou neřeknout nic o celé situaci..

Každý, kdo se chystá navštívit nebo začít žít v Kataru, se bude muset rozhodnout, zda zůstane spokojený pouze s tím, že bude moci kontaktovat své kontakty, nebo hledat řešení, které jim umožní zašifrovat jejich připojení k internetu, a pracovat kolem bloků, které brání uživatelům z videohovoru jejich kontaktů. Pokud se vám nikdo nevyhýbá omezením, existuje jedno jisté řešení, které byste mohli zvolit pro implementaci, které vám umožní vrátit se k používání aplikace VoIP, jako jste zvyklí..

Obejít zákaz QIP VoIP pomocí VPN

Sítě VPN jsou jediným známým řešením, které vám umožní obejít zákaz VoIP v Kataru a současně zajistit, že zůstanete anonymní, kdykoli budete online. Přihlášení k poskytovateli VPN znamená, že se budete moci připojit k jiným serverům, než k nimž prochází vaše připojení. Díky tomu můžete skrýt svou skutečnou polohu. Připojení k jinému serveru vám také umožní změnit vaši IP adresu. To znamená, že se budete moci objevit odkudkoli, odkud chcete vypadat. To je velká výhoda, protože umožňuje překonat jakoukoli formu geo-omezujících bloků. Kromě možnosti VoIP hovorů budete mít přístup k oblíbeným kanálům živého vysílání, herním webům a všem ostatním, kromě zaručené bezpečnosti.

Nejlepší VPN pro Katar

Nyní, když víte, co z používání VPN získáte, se podíváme na nejpopulárnější poskytovatele služeb VPN, kteří se v Kataru používají v Kataru každý den.. 

1. ExpressVPN

Začátek našeho seznamu je ExpressVPN, služba zaměřená na poskytování nejlepších možných služeb, ale za prémiovou cenu. To je pro většinu lidí možná jedinou nevýhodou, protože tam je mnohem více kapesních služeb, ale rozhodně se srovnávat s ExpressVPN..

Společnost byla založena v roce 2009 a sídlí na Britských Panenských ostrovech. Poskytovatel měl více než dost času na to, aby zjistil, jak nejlépe uspokojit své zákazníky. To se projevuje prostřednictvím jejich výjimečného 24hodinového zákaznického servisu, vojenského šifrování 256 bitů AES a výjimečného protokolu OpenVPN. Pokud hledáte to nejlepší, raději vyzkoušejte 30denní záruku vrácení peněz ExpressVPN a přesvědčte se sami sebe, proč se jedná o špičkového poskytovatele.

2. NordVPN

Funkce bohatá, bezpečná a orientovaná na zákazníka, NordVPN dělá vše pro to, aby svým zákazníkům poskytl některé z nejužitečnějších nástrojů, které dobře fungují při optimalizaci výkonu jejich VPN služeb. Jednou z jejich populárnějších funkcí je jejich dvojitá VPN služba, která přenáší uživatelská data přes dva servery místo jednoho. NordVPN také umožňuje až 6 současných připojení vše pod jedním účtem a má plnou podporu pro ty, kteří chtějí torrent. Jejich poskytovatel má více než 3000 serverů distribuovaných ve více než 94 zemích. To je více než dost, abyste zajistili, že budete mít přístup na jakýkoli web, který chcete, a projít všemi formami geografických omezení. 

3. IPVanish

Jako špičkový poskytovatel VPN, IPVanish netáhne žádné údery, pokud jde o poskytování toho nejlepšího v zabezpečení online pro své zákazníky. Jeho přísná zásada nelogování ve spojení s 256bitovým šifrováním AES zajišťuje, že všichni zákazníci zůstanou chráněni před útoky hackerů a spammerů. Služba podporuje 3 hlavní protokoly VPN. Díky více než 1 000 serverům ve 60 zemích není téměř žádný web, ke kterému by bylo obtížné se připojit. Poskytovatel také zajistí, aby uživatelé nedocházeli k únikům DNS, a dokonce přichází s funkcí zakódování, která vám umožní používat VPN v zemích, které se vám snaží zabránit. Pokud to všechno zní zajímavě, měli byste vyzkoušet svou 7denní nabídku vrácení peněz a zjistit, zda by to mohlo být to, co dáváte přednost.

4. VyprVPN

Začtvrté na našem seznamu je tento švýcarský poskytovatel, který je dobře známý pro technologický pokrok, který přináší na trh VPN. VyprVPN má kolem 200 000 IP, ze kterých si uživatelé mohou vybrat. Dalším skvělým prvkem je automatický vypínač, který vypne vaše připojení v případě, že dojde ke kompromitaci vaší služby VPN. VyprVPN má také aplikace, které umožňují spuštění na zařízeních se systémem Windows, Mac, Android, iOS a Linux. Tato služba ve skutečnosti neumožňuje tolik současných připojení, ale pokud to dokážete se třemi, nemáte se čeho bát. VyprVPN má také jedinečnou schopnost pracovat v oblastech, kde není podporováno používání VPN, jako je Čína, a to díky protokolu Chameleon. Můžete vidět, jak to funguje, jakmile využijete jejich třídenní zkušební nabídku.

5. BulletVPN

BulletVPN lze považovat za nového účastníka celého trhu VPN, ale to neznamená, že úroveň služeb, která se od nich očekává, je něco, na co se lze zaměřit. Je to jedna z nejlepších služeb, zejména pokud hledáte službu, která vám umožní streamovat z nejlepších zábavních webů, jako je American Netflix.

S rostoucí serverovou sítí 52 poskytovatel stále umožňuje až 5 současných připojení a poskytuje možnosti až 4 různých protokolů VPN. Šifrování je také spolehlivé a služba také přichází s automatickým přepínačem Internet kill. Pokud jste stále zvědaví, co můžete od BulletVPN očekávat, můžete pokračovat a vyzkoušet si 30denní záruku vrácení peněz.

Závěr o tom, jak pracovat kolem bloků VoIP v Kataru

Jsme si dobře vědomi skutečnosti, že na trhu je skutečně tolik služeb VPN. Díky tomu je výběr nejlepší služby VPN docela obtížný, zejména pokud jste v tom všem nováčkem. Pět služeb, které jsme navrhli výše, však určitě poskytuje příkladnou službu a optimální ochranu. Máte nějaké dotazy nebo připomínky, které byste s námi chtěli sdílet? Nechte je v sekci níže a my vám určitě odpovíme.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me