Jak sdílet připojení VPN v systému Mac OS

Jak sdílet Mac VPN připojení


Jak sdílet připojení VPN v systému Mac OS

Proměňte svůj Mac v virtuální VPN směrovač

Nastavení připojení VPN v počítači Mac je velmi snadné. Stačí se zaregistrovat do služby VPN a stáhnout si vyhrazenou aplikaci do počítače Macintosh. Nicméně, otočením MacOS do virtuálního routeru je složitá část.

Vidíte, existuje mnoho důvodů, proč to musíte udělat. Nejprve můžete mít zařízení pro streamování, na kterém chcete odblokovat omezený obsah. Ano, vím to tato zařízení nejsou nativně kompatibilní s VPN. To je také důvod, proč byste mohli nainstalovat VPN do routeru nebo sdílet připojení VPN ze svého počítače Mac. Pokud je nastavení VPN na routeru obtížné pochopit, dovolte mi vás naučit, jak získat připojení VPN z počítače Mac.

Ale nejdřív to musíte vědět Mac jsou docela omezené. Připojení k síti Wi-Fi nedovoluje vám sdílet jeden současně. To však můžete udělat, pokud připojíte zařízení k Bezdrátový adaptér nebo přímo na internet pomocí ethernetový kabel. Jakmile vyberete jednu z těchto metod, postupujte podle níže uvedených kroků.

 1. V závislosti na vašem výběru proveďte následující:
  • Vložte Adaptér Wi-Fi ve vašem počítači Mac.
  • Připojte svůj Mac k Ethernet.
 2. Poté přejděte na “Systémové preference”.Systémové preference
 3. Nyní si vyberte „Sdílení“.Klikněte na možnost Sdílení
 4. Vybrat “Internetové sdílení”.
 5. Klepněte na “Sdílejte své připojení z:” a vybrat [L2TP VPN připojení, které jste povolili].
 6. Poté vyberte, ke kterým zařízením se chcete připojit „K počítačům používajícím:“ vybrat „Ethernet nebo Wi-Fi“. podle vaší počáteční volby.sdílení internetu-mac
 7. Klikněte na „Možnosti Wi-Fi“ a odešlete podrobnosti o sdíleném připojení.
 8. Udeřil “OK” a klepněte na “Start”.Povolit sdílení Internetu Mac
 9. Úspěšně jste sdíleli připojení VPN prostřednictvím vašeho MacOS.

Nejlepší VPN služba pro sdílení připojení Mac VPN

VPN mají spoustu výhod pro každého, kdo se připojuje k internetu. Používám VPN po celou dobu, zejména při procházení webu. Poskytuje mým činnostem úplná anonymita a nejnovější šifrování vojenské úrovně pro maximální bezpečnost.

Už se neobávám obavy, že na mě někdo špionuje. já mám skrytá IP adresa a já mohu toulat web anonymně aniž bych se musel neustále dívat přes rameno.

Nejsem tu, abych se bavil o svém internetovém zážitku, jen vám ukážu, co vám chybí, pokud nepoužíváte VPN. Pokud jste přesvědčeni, ukážu vám to co hledat v VPN, než investujete do jedné:

 • Servery: Když se přihlásíte k odběru služby VPN, ujistěte se, že je pokrývá mnoho zemí ve své serverové síti. Jinak to nebudete schopni odblokování určitých streamovacích služeb a webových stránek.
 • Rychlost: Existují poskytovatelé VPN, kteří nabízejí více než 5000 serverů po celém světě. Testoval jsem však jejich servery a jsou docela pomalu. To není dobrá věc, když volíte VPN. Vyberte si jednu s rychlými rychlostmi, pokud jste vášnivým návazcem nebo hráčem.
 • Podpora chatu: VPN, kterou se rozhodnete použít, musí mít spolehlivá podpora chatu tým, který může váš problém kdykoli vyřešit. Ujistěte se, že obsahují živý chat ve svých službách, abyste se o svůj problém postarali přímo na místě.
 • Zero-Traffic-Log: Důvěryhodná VPN přijímá přísná zásada no-log. To znamená společnost neshromažďuje vaše data a neukládá je pro budoucí použití. Je velmi důležité používat VPN, která tuto službu umožňuje, zejména v zemích, kde vláda hodně zasahuje do podnikání VPN. To zahrnuje USA, Velká Británie, Nový Zéland a více.
 • Alternativa VPN: Inteligentní servery DNS mají obrovský dopad na odblokování omezených kanálů. Na rozdíl od VPN pokrývají všechna zařízení, jako jsou například PlayStation, Xbox, Roku, Apple TV a Chromecast. Mohou také být nastavit na směrovačích. Tato služba je však pouze pro obcházení regionálních omezení, ty nedostaneš další vrstva zabezpečení jako s VPN.

Na svém počítači Mac používám ExpressVPN. Má velmi uživatelsky přívětivé rozhraní a nemusíte být technicky zdatní, abyste se vůbec mohli orientovat. Chcete-li přidat třešničkou nahoře, ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz v případě, že její služba nesplnila vaše očekávání. To znamená, že se podívej na ostatní nejlepší VPN pro MacOS v tabulce níže.

Jak sdílet připojení VPN v systému Mac

Vidět? Sdílení připojení VPN není tak těžké, pokud máte komplexní návod, který vás provede tímto procesem. Nyní zbývá jen vybrat službu VPN, se kterou budete pracovat. Snaž se ExpressVPN, oni nabízejí snadno použitelná aplikace pro Mac. Nakonec, po vyzkoušení tohoto průvodce, dejte mi vědět vše o vaší zkušenosti. Sdílejte to v sekci komentářů níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me