Jak se dívat domů a pryč 2019 online

Jasmine tedy odhaluje Toriho temné tajemství. Simone se dozví, jak je Bella skutečně znepokojená, a Raffy a Ryder jsou chyceni s něčím nezákonným. To vše je odhaleno v domovském kanálu Channel 7, který můžete sledovat pouze v několika zemích. Pokud jste však byli kdekoli mimo Austrálii nebo ve Velké Británii, můžete pro streamování série použít VPN. Jak se dozvíte v článku níže.


Jak se dívat domů a pryč 2019 online

Jak se dívat domů a pryč 2019 online

Streamování kanálů domů a pryč

Níže jsou vysílatelé australské mýdlové opery Home and Away:

 • SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ: Kanál 5
  • Vydáno: Pondělí 7. ledna 2019
 • Austrálie: Kanál 7
  • Vydáno: Pondělí 18. února

Jak sledovat domov a pryč 2019 online pomocí VPN

Domů a pryč obsahuje šest dramaticky nabitých epizod, které vzbudí zájem diváků a nechají je víc. Australská show se vrátila do kanálu 7 v pondělí 18. února po dvouměsíční přestávce. Nyní, když je to zpět, chce každý vědět, jak se na to dívat. Pokud jste v Austrálii nebo ve Velké Británii, je dobré jít a připraveni na streamování. Pokud jste však byli mimo tyto dvě země, budete potřebovat poskytovatele služeb VPN, který vám udělí přístup k pořadu.

Když požádáte o sledování domova na kanálu 7 pomocí VPN, software ve vašem streamovacím zařízení nejprve tuto žádost zašifruje. O této zámořské žádosti nikdo nemůže vědět ani služba, kterou se pokoušíte získat. Namísto toho, aby byl tento požadavek odeslán přímo do streamingové služby s vašimi původními informacemi, prochází serverem VPN umístěným ve stejné zemi jako služba, ke které se pokoušíte získat přístup. Přesměrováním provozu přes server nacházející se v zemi, kde je služba, ke které se pokoušíte připojit, budete mít přístup k obsahu této země stejně jako běžný místní nebo rezident. Chcete-li získat přístup ke streamovacím kanálům Domů a pryč, postupujte podle následujících kroků:

 1. Nejprve se zaregistrujte u poskytovatele služeb VPN. Doporučujeme ExpressVPN.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do streamovacího zařízení.
 3. Spusťte aplikaci VPN a přihlaste se pomocí účtu VPN.
 4. Nyní se připojte k serveru buď v Austrálii nebo ve Velké Británii.
 5. Získat Australan nebo Britská IP adresa za účelem přístupu k kanálům 7 a 5.
 6. Streamujte domů a pryč kdekoli na celém světě.

ExpressVPN je jedna z nejpopulárnějších služeb VPN na světě, která vám umožňuje připojit se k internetu anonymně i bezpečně. Je to jedna z lepších sítí VPN, kterou si můžete vybrat pro své tajné funkce zabezpečení, vynikající služby, spolehlivou zákaznickou podporu a 30denní záruku vrácení peněz. U ostatních poskytovatelů služeb VPN se podívejte na níže uvedenou tabulku.

About Home and Away 2019

Home and Away je australská televizní opera mýdla, kterou vytvořil Alan Bateman. Série je v současné době vysílána od pondělí do čtvrtka v 19:00 v Austrálii. Mýdlová opera se původně jmenovala Refuge, ale jakmile byla výroba v pořádku, název se změnil na „přátelštější“ název Home and Away. Přehlídka měla premiéru s devadesátiminutovou pilotní epizodou, každá následující epizoda byla vysílána po dobu dvaceti dvou minut. Home and Away se rychle stal druhým nejdelším dramatickým seriálem v australské televizi.

„Domov a pryč“ nám dává podrobnější pohled na životy a lásku obyvatel v Summer Bay. Série se primárně zaměřila na rodinu Fletcherů, kterou tvoří Tom (Roger Oakley), Pippa (Vanessa Downing), jejich pět pěstounských dětí, Frank Morgan (Alex Papps), Carly Morris (Sharyn Hodgson), Lynn Davenport (Helena Bozich), Steven Matheson (Adam Willits) a Sally Fletcher (Kate Ritchie) – kteří se přestěhovali z města do Summer Bay House, kde převzali novou práci s provozováním karavanového parku. Nakonec vzali šesté pěstounské dítě Bobby Simpson (Nicolle Dickson).

Sledujte domov a pryč 2019 online – závěrečná slova

Ať už se jedná o kanál 5 nebo 7, s VPN máte přístup k oběma těmto kanálům mimo Spojené království a Austrálii. Mít dva vysílače v různých zemích může být pro diváky v této zemi dobrou zprávou. Zbytek světa se však musí připojit k VPN a přesměrovat svůj provoz prostřednictvím serverů v těchto zemích, aby tyto kanály odblokoval a streamoval show online. I když geo-omezení mohou být frustrující, když se s nimi setkáme, alespoň s nimi můžeme něco udělat. Dejte nám vědět v sekci komentářů, jak se vám to podařilo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map