Jak se dívat na BBC The Planets Live Online

Planety měly premiéru včera na BBC Two a přinejmenším to bylo ohromující. Bez ohledu na moje geografické umístění se mi to podařilo přístup k iPlayeru BBC pomocí VPN Poskytovatel služeb. Pokud máte zájem streamovat planety kdekoli, bude pro vás tento průvodce užitečný.


Planety, BBC iPlayer není k dispozici mimo Spojené království. Ale v tomto článku vám ukážu, jak na to odblokujte kanál odkudkoli ve světě pomocí VPN nebo Smart DNS proxy. Tudy, můžete sledovat každou epizodu, jak se vysílá.

Sledujte BBC Planety odkudkoli

Jak se dívat na BBC planety odkudkoli

Planety na BBC

Tuto průkopnickou novou sérii můžete streamovat na BBC iPlayer kdekoli. Přestože služba streamování je k dispozici pouze pro diváky, kteří mají bydliště ve Velké Británii, mezinárodní uživatelé k tomu mají stále přístup. Dovolte mi proto, abych vám ušetřil čas a ukázal vám, co se stane, pokud se k němu pokusíte získat přístup ze zahraničí. „Tento obsah není k dispozici ve vaší oblasti,“ objeví se na obrazovce.

Problém je, že váš IP adresa odhalí vaši polohu na web. A když to zjistí BBC iPlayer, budete ukončeni. Celá tato věc je kvůli problémům s autorskými právy. Ale nebojte se, VPN a Smart DNS proxy mohou pomoci.

Jak streamovat planety s VPN

Nejlepší způsob, jak sledovat planety mimo Spojené království, je virtuální privátní síť. Tento nástroj může podvrhněte svou globální pozici skrytím vaší IP adresy. Za prvé, VPN přesměruje váš online provoz podle vašeho výběru sítě, i když je v zahraničí. Pak, změní to vaši IP adresu aby odpovídal zvolenému regionu.

V důsledku toho budete vypadají, jako byste byli uvnitř země, a všechny webové stránky s omezeným přístupem z této oblasti budou přístupné. Jinými slovy, budete schopni připojit se k britskému serveru bez ohledu na to, kde se nacházíte a získat novou britskou IP adresu. To přiměje BBC iPlayer, aby si myslel, že jste uvnitř jeho pozorovací oblasti. Odblokuje jeho obsah, včetně planet.

Odblokovat BBC iPlayer – VPN

Postupujte podle níže uvedených kroků a budete v pořádku:

  1. Pokud nemáte účet u služby VPN, musíte se přihlásit k odběru. Já doporučujeme použít ExpressVPN.
  2. Nastavte aplikaci na vašem PC, iOS, Android, Mac nebo jiném zařízení.
  3. Připojte se k britskému serveru a získat britskou IP adresu. 
  4. Ujistěte se, že se vaší VPN podařilo změnit vaši IP adresu úspěšnou návštěvou WhatIsMyIP.network.
  5. Přejít na BBC iPlayer web nebo aplikaci, v závislosti na zařízení, které chcete použít.
  6. Užijte si významný mezník série Planety.

Nejlepší VPN pro odblokování BBC iPlayer

Pokud jste začátečník VPN, dovolte mi, abych vám předem řekl, že existuje spousta poskytovatelů. Ne všichni však splňují, jak slibují. Pokud se tedy nechcete zabývat průzkumem nejlepšího poskytovatele služeb, můžete se podívat na níže uvedenou tabulku. Tento seznam obsahuje nejvyšší značky v oboru, takže každý z nich by udělal dobře.

ExpressVPN

Někteří poskytovatelé jsou samozřejmě lepší než jiní, a proto jsem si vybral ExpressVPN jako náš výběr číslo jedna. Za prvé, společnost vlastní více než 1 000 serverů v 94 zemích, se začleněním Spojeného království. To je jeden z největší sítě v podnikání, a uděluje vám to přístup k jakémukoli britskému kanálu, včetně BBC iPlayer. Takže můžete streamovat planety odkudkoli na světě. Za druhé, ExpressVPN má jeden z nejrychlejší servery, perfektní funkce pro streamování HD programů. Vy nebude čelit žádným problémům s vyrovnáváním nebo načítáním, i když servery, ke kterým jste se připojili, jsou daleko.

Navíc poskytuje nejspolehlivější bezpečnostní funkce pro jeho uživatele, včetně šifrování AES-256. Tento přísný protokol zajišťuje maximální soukromí uživatelů. Žádná třetí strana, jako vláda nebo poskytovatel internetových služeb, nemá přístup k datům uživatelů. Další ochranná opatření zahrnují split tunneling, ochrana proti úniku DNS, a zabiják. Pokud jde o soukromí, společnost neuchovává žádné záznamy a sleduje historii uživatelů. Na svém webu jasně uvádí: „Nikdy neuchováváme protokoly o provozu a také neukládáme žádné protokoly, které by někomu umožnily porovnávat IP a časové razítko zpět uživateli. Pracujeme výhradně na sdílených IP, což znamená, že jediná IP nesleduje zpět k jednotlivému uživateli. “

A konečně, ExpressVPN umožňuje torrenting a P2P sdílení souborů činnosti, což znamená, že můžete bezpečně stahujte / nahrávejte vše, co chcete. Oh, a pokud to nestačí, společnost ti dá přístup ke všem knihovnám Netflix, dokonce i americká verze. Úplný seznam funkcí a výhod společnosti naleznete v Recenze ExpressVPN.

Sledujte planety pomocí inteligentních proxy serverů DNS

Pokud nemáte rádi sítě VPN, jedinou další možností, jak sledovat planety, je inteligentní proxy server DNS. Tento software přesměrovává pouze adresy URL, které vystavují vaši polohu nebude to zasahovat do vašeho spojení. Například Smart DNS proxy nezakrývejte vaši IP adresu, což znamená, že vaše online identita bude viditelná pro všechny. Navíc nešifrují váš provoz, takže nikdo nemůže sledovat váš provoz a data. I když to umožňuje přístup k místnímu obsahu bez poklesu rychlosti připojení, je to také významné bezpečnostní a soukromí riziko.

Inteligentní servery proxy DNS navíc nejsou příliš efektivní. Nefungují správně, pokud váš poskytovatel internetových služeb používá průhledné servery proxy nebo používá únos DNS. Jejich instalace do zařízení také není procházkou v parku, protože nemají vyhrazené aplikace. Z tohoto důvodu je musíte nakonfigurovat ručně, ale budete mít spoustu průvodců nastavením, které vám pomohou.

Kroky s inteligentním DNS

Konečně, tady je, jak můžete odblokujte BBC iPlayer pomocí Smart DNS proxy:

  1. Přihlaste se k odběru slušného inteligentního DNS služby jako Unlocator.
  2. Zkontrolujte, zda je služba kompatibilní s vašimi zařízeními.
  3. Nakonfigurujte inteligentní DNS na vašem PC, notebooku, smartphonu nebo tabletu. Alternativně jej můžete nainstalovat na směrovače, herní konzole nebo Smart TV.
  4. Přístup a vysílání kanálů omezených na Spojené království navzdory vaší geografické poloze.

BBC je planety

V této nové sérii vypráví profesor Brian Cox mimořádný příběh naší sluneční soustavy. První epizoda hovořila o vývoji Merkuru, Venuše, Země a Marsu, nejbližší planety ke slunci. A upřímně, nemohu čekat na epizodu číslo dvě. Takže pokud jste někdy přemýšleli o tom, jak to všechno začalo, nechcete si nechat ujít tuto.

Planety měly premiéru 28. května na BBC Two. Pokud si chcete znovu prohlédnout první epizodu, můžete ji přehrát na BBC iPlayeru. Pokud ale nemáte představu o pořadu, přečtěte si, co poskytovatelé obsahu musí říci:

Předpoklad

„V této hlavní řadě památek vypráví profesor Brian Cox mimořádný životní příběh naší sluneční soustavy. Čtyři a půl miliardy let je každá z planet na neuvěřitelné cestě naplněné úžasnou podívanou a velkým dramatem. S využitím dat z našich nejnovějších průzkumů sluneční soustavy v kombinaci s průlomovým CGI odhaluje tato série nepředstavitelnou krásu a vznešenost osmi planet, jejichž příběhy teprve teprve začínáme rozumět. 

První epizoda sleduje vývoj čtyř skalních světů nejblíže ke Slunci: Merkur, Venuše, Země a Mars. Narodili se spolu a bojovali s neuvěřitelným násilím rané sluneční soustavy, aby se stali stabilními planetami. Každý z nich měl na okamžik naději, když si užili téměř zemské podmínky. Merkur je dnes dnes popáleným neúrodným světem. Venuše je uprchlý skleníkový svět se spalující atmosférou a Mars je zmrzlá poušť. Pouze na Zemi přetrvávají oceány a život. 

Proč Země prosperovala, zatímco ostatní zmizeli? Nejpokročilejší vesmírné mise, které kdy byly namontovány, nám umožňují odhalit okamžiky, kdy se osud každého světa obrátil. Merkur se vrhl přes sluneční soustavu ve srážce nepředstavitelné zuřivosti. Mladý Venuše oslnivá oceány byla zamčena v boji se sluncem. A brzy mokrý Mars byl okraden o materiál, který bude muset přežít. 

Pouze Země se ocitla dostatečně daleko od Slunce, aby život mohl vydržet. Ale nemůže to trvat věčně. Po miliardách let bude náš svět následovat osud svých sesterských planet, jak se slunce rozpíná, aby se stalo červeným obrem. Ale stejně jako jiné oázy se mohou probudit na vzdálených měsících plynných obrů – jako Saturnův měsíc Titan. V daleké budoucnosti si také může užít svůj okamžik na slunci. “

Upoutávka

Zde je, co byste měli očekávat.

BBC Planety – závěr

Série Planety odhaluje historii sluneční soustavy v neuvěřitelných detailech 4,5 miliardy let. Použitím dat z nejnovějšího vesmíru odhalí průzkumy a nejmodernější CGI tajemnou krásu každé planety. Budou diskuse o tom, zda život existuje i na jiných planetách.

Ať už jste ve vědě, nebo ne, planeta není série, na které si chcete nechat ujít. Pokud tedy žijete mimo Spojené království, musíte získejte buď VPN nebo inteligentní DNS proxy k odblokování BBC a pokračování v streamování. Použili byste VPN nebo Smart DNS? Slyšíme, co musíte v komentářích říci.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me