Jak se dívat na kanál 4 je kruh S2 odkudkoli

Zeptali jste se někdy sami sebe, proč bychom neměli brát všechno na sociálních médiích v nominální hodnotě? Je na to jeden způsob, jak odpovědět – sledovat Kruhová sezóna 2. Popularita show se vrátí na kanál 4 24. září 2019. Ale je tu háček. Přestože se jedná o popularitu, dosáhl hostitele kanálu nikde za hranicemi Spojeného království. Ti, kteří žijí v zahraničí, nemají přístup na Kanál 4 geo-omezení. No, to je všechno v minulosti. Existuje způsob, jak můžete být svědky toho, co jsou sociální média schopná, ať jste kdekoli. Čtěte dál a zjistěte to jak se dívat na The Circle season 2 live live kdekoli.

Jak sledovat The Circle Season 2 Live Online

Jak sledovat The Circle Season 2 Live Online

Kruh na kanálu 4

Logo všech 4Někteří z vás to stále nazývají 4oD, ale teď je to All4. Streamovací služba se stala jedním z největších kanálů ve Velké Británii. Po vytvoření účtu budete moci streamovat všechny Obsah kanálu 4 zdarma. Možná proto přitahoval All4 více než 18 milionů registrovaných uživatelů k jeho službě video na vyžádání.

Avšak to, co většina z vás dosud neví, je, že máte nyní možnost se těchto nepříjemných zbavit reklamy. Můžeš zaplatit 3,99 £ (5,31 $) / měsíc a rozloučit se s těmito reklamami, které se tu a tam objevují.

Je tu však jeden problém, který navíc nebude možné vyřešit navíc, geo-omezení. All4 je služba na vyžádání, která pouze umožňuje Obyvatelé Spojeného království pro přístup k jeho obsahu. To znamená pouze ty, kteří mají IP adresa ve Velké Británii může streamovat The Circle Season 2 a další pořady Channel 4.

Vidíte, služba se podívá na vaše IP adresa určit vaši polohu. Jakmile zjistí, že jste v zahraničí (a bude), budete blokováno na místě. Chcete vidět jak? Tady je to, co jsem dostal před chvílí, když jsem se snažil shrnout první sezónu:

“Služba není ve vaší oblasti v současné době k dispozici.”Channe 4 The Circle Error

Slíbil jsem ti, že budeš sledovat druhou sezónu Kruh bez ohledu na to, kde bydlíte. Ano, přesně to se stane v další části této příručky.

Větší kruh – Globální proud Circle S2

Téměř 3,49 miliardy lidí je aktivních uživatelů internetu (kolem 58% světové populace). Tito jednotlivci surfují po internetu, aniž by věděli, co tam venku čeká na šanci je sklidit soukromé informace. No, někteří si jsou vědomi a už s tím něco udělali, používají Soukromá virtuální síť.

VPN vytvoří a soukromá cesta mezi vámi a vzdáleným serverem provozovaným poskytovatelem. Zatímco vaše data prochází tímto tunelem, dostane se šifrované, A tvůj internetový protokol (IP) se maskuje. Výsledkem je, že ani zkušení hackeři nemohou shromažďovat vaše data, i když používáte veřejné sítě.

Skrytí vaší IP adresy navíc přináší dvě výhody. Nejprve se dostanete k maskujte své procházení a vyhněte se jakémukoli pokusu o monitorování, dokonce i od vašeho ISP. Za druhé, (budete milovat tento), dostanete se obejít regionální omezení. Uvidíte, když se připojíte k serveru, získáte IP adresa v oblasti, kde sídlí.

Například, pokud je server ve Velké Británii, Britská IP adresa dostanete. To vás označí jako uživatele, který přistupuje k internetu přímo pro Spojené království, což znamená, že se dostanete na přístup k online obsahu stejně jako každý jiný obyvatel. To zahrnuje Kanál 4 pro případ, že byste kolem sebe nemohli zabalit hlavu.

Kroky

Proces odblokování je snadný. Prostě postupujte podle níže uvedených kroků, a budete sledovat The Circle season 2 v žádném okamžiku:

  1. Přihlaste se k odběru služby VPN který má rychlé servery ve Velké Británii. Velmi doporučuji ExpressVPN.
  2. Stáhněte a nainstalujte jejich VPN klienta na vašem zařízení. Najdete aplikace pro Android, iOS, PC, Mac a FireStick.
  3. Nyní, přihlásit se s vaším uživatelským jménem a heslem. Možná budete vyzváni k zadání potvrzovacího kódu (najdete ho ve svém e-mailu).
  4. Dále otevřete seznam serverů VPN a připojit se k britskému serveru.
  5. Počkejte na připojení a zahájit kanál 4.
  6. Stream The Circle season 2 kdekoli.

ExpressVPN je vynikající volbou odblokování kanálu 4 mimo Spojené království. Nestanoví na ni čepice šířka pásma, takže zákazníci nemusí procházet konstantou ukládání do vyrovnávací paměti a pixelované streamování.

Poskytovatel VPN umožňuje připojení k více než 3000 serverů v 94 zemích, počítaje v to 5+ ve Spojeném království. Takže se nemusíte bát, s touto možností vám nedojdou možnosti.

Pokud však tento poskytovatel není to, co hledáte, shromáždil jsem několik dalších top VPN pro All4 v tabulce níže. Podívejte se na ně a vyberte, co považujete za vhodné pro vaše online potřeby.

Uvnitř kruhu – to, co zatím víme

V případě, že jste na výstavě nový, Kruh zahrnuje soutěžící, kteří sídlí ve stejné budově, ale různé byty. Nikdo z nich se nesmí navzájem vidět; pouze diváci mohou používat kamery, které sledují každý jejich pohyb.

Soutěžící se nikdy nesetkávají. Jediný způsob, jak komunikovat, je titulní kruh, A hlasem aktivovaná aplikace sociálních médií. Je to všechno o popularitě. Můžete jít dopředu a být sami sebou, někoho jiného, ​​cokoli chcete, prostě populární.

Minulý rok, soutěžící Alex Hobern vyhrál 75 000 GBP vystupující jako „Kate“. Letos to však bude 100 000 liber. Takže, kdo si myslíte, že to nejvíc předstírá, aby získal velkou cenu?

Soutěžící jsou většinou soudci, kde se hodnotí podle popularity. Pokud nejste tak populární, budeš zablokován. Ale to není všechno. Také se setkáte s ostatními hráči, než budete vyloučeni. Můžeme tedy říci, že nakonec nejoblíbenější hráč na konci série jde domů s peněžní cenou.

Nejlepší část druhé sezóny je, že diváci získají více interakcí se soutěžícími. Budou mít vliv na to, jak budou soutěžící hrát. Myslím, že to povede k neočekávaným a překvapivým důsledkům, ne? Budeme muset počkat a uvidíme.

Přehlídka bude pořádat Emma Willis (Velký bratr), takže si ji nenechte ujít. Kruhová sezóna 2 vysílá 24. září 2019, live on All 4. Pokud si nepamatujete, co se stalo minulý rok, projdeme si toto shrnutí před premiérami druhé sezóny:

Všechny 4 – kompatibilní streamingové platformy

Nejlepší věc na All 4 je, že můžete sledovat jeho obsah na téměř všech zařízeních známých lidem. Takže bez ohledu na platformu, kterou používáte, vás všechny 4 pokryjí. Můžeš streamujte The Circle Season 2 na:

The Circle Season 2 Anywhere – Dělící se slova

Kruh byl silně propagován Kanál 4 v úvodní premiéře sezóny 2. Pokud je to tak populární jako v předchozí sezóně, vyplatí se to propagovat. Minulá sezóna se dostala 1 milion diváků, ale nyní, protože to může streamovat každý na celém světě, kdo ví, jaké bude hodnocení.

Streamování kanálu 4 v zahraničí je nyní možné s VPN. Prostě připojit se k britskému serveru, a budete streamovat The Circle S2 živě kdekoli. Jsem velkým fanouškem show. Takže pokud se cítíte chitchat o tom, kdo by to mohl vyhrát, kontaktujte mě v komentářích níže.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me