Jak se dívat na Mubi kdekoli na světě?

Hledání filmu Netflix může někdy trvat docela déle, než jste čekali. Ve většině případů to není tak, že filmy v jejich knihovně nejsou tak lákavé, ale mnohé z nich se zdají být tak dobré, že vybrat ten, který se má dívat, je pak velmi obtížné. Pokud jste jako většina lidí, budete pravděpodobně dohnáni k vážnému případu paralýzy analýzy. Pro diváky, kteří by nechtěli být zdůrazňováni při rozhodování, co sledovat, nabízí Mubi velmi přesvědčivou alternativu. Začněte tím, že tato jedinečná streamingová služba nabízí pouze 30 filmů najednou, takže výběr toho, který chcete sledovat, bude mnohem snazší.

Jak se dívat na Mubi kdekoli na světě?

Jak se dívat na Mubi kdekoli na světě?

Je Mubi dobrý??

Seznam filmů, které kdykoli najdete na platformě, je ve skutečnosti sestaven velmi talentovaným týmem filmových snobů a akademiků. Můžete najít dobrou kombinaci oceněných filmů, z nichž si můžete vybrat, kdykoli se podíváte. Aby se zajistilo, že obsah zůstane vždy čerstvý, je do seznamu každý den přidáván nový film, zatímco je odstraněn jiný. Každý film zůstává na seznamu pouze 30 dní.

Kromě toho, že se jedná o platformu pro streamování filmů, vám Mubi také umožňuje číst odborné recenze od známých autorů filmu z redakční sekce nazvané „The Notebook“. Zde se dozvíte, co si ostatní filmoví kritici myslí o filmu, který právě sledujete, a také prohloubíte své znalosti o všech věcech kinematografie. Pokud také zjistíte, že film, který jste si naplánovali sledovat, již prošel kolem 30denní známky a již není na seznamu, můžete jej podle svého pohodlí stále sledovat a sledovat 4 $ v HD.

Kde je Mubi k dispozici?

Pokud jde o regionální dostupnost, Mubi nabízí jinou sadu filmů v závislosti na tom, kde sídlíte. Služba byla v současné době lokalizována pro uživatele na internetu Velká Británie, USA, Francie a Kanada. Takže všechny tyto regiony mají jinou sestavu filmů v sestavě. Mubi také brzy přijde do Indie.

Pokud jste náhodou byli mimo tyto regiony, nemůžete získat přístup k Mubi kvůli regionálním omezením. Existuje řešení, které byste mohli implementovat. Jak byste přístup k těmto regionálním seznamům navzdory v jiných částech světa? VPN k záchraně.

Používání VPN pro streamování Mubi mimo USA, Spojené království nebo Kanadu?

VPN znamená virtuální privátní síť a týká se kolekce serverů, které umožňují přístup ke službám s omezeným přístupem a také šifrují vaše připojení. Šifrování v podstatě skrývá veškerý internetový provoz. Ztěžuje každému, aby viděl, co děláte online. Připojení ke službě VPN vás také udržuje anonymním během celého používání internetu. Osobní údaje, jako je vaše poloha a identita, zůstávají skryté. Na stránkách, které se rozhodnete navštívit, tedy nezůstanou žádné informace o vás. Takto můžete pomocí VPN sledovat Mubi kdekoli na světě:

  1. První věc, kterou musíte udělat, je zaregistrovat se do služby VPN.
  2. Poté si stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do zařízení, na kterém chcete streamovat Mubi.
  3. Spusťte aplikaci a připojte se k serveru VPN v USA.
  4. Po připojení k americkému serveru se vám zobrazí dočasná zpráva Americká IP adresa takže to vypadá, že se nacházíte v USA.
  5. Nyní, když máte americkou IP, můžete snadno streamovat Mubi odkudkoli na světě.

Pokud víte, že trávíte hodně času streamováním, měli byste opravdu zvážit přihlášení k odběru služby VPN. Pomůže vám to vyrovnávat se s jakýmikoli opatřeními, která může váš ISP použít k omezení vašeho připojení. V tomto smyslu znamená škrtnutí cokoli, od zpomalení vaší rychlosti až po odepření přístupu k určitým webovým serverům a kanálům. Používání sítě VPN brání vašemu poskytovateli služeb Internetu špehovat vás, takže nebudou mít ani tušení, na co jste zvyklí.

Nejlepší VPN pro sledování Mubi v zahraničí

Nyní, když víte, co si stojíte, abyste získali zdvořilost předplatného VPN, podívejme se na poskytovatele, na které byste se měli přihlásit..

1. ExpressVPN

ExpressVPN vyniká jako jeden z nejspolehlivějších poskytovatelů, na který byste se mohli obrátit kvůli vaší online ochraně. Oceněná služba má ve své síti více než 2000 serverů a přítomnost ve více než 90 zemích. Jeho rozsáhlé pokrytí serverem umožňuje až 200 000 IP adres pro účastníky, kteří se mohou připojit a stále má k dispozici řadu stealth serverů, ke kterým se můžete připojit, pokud země, ve které se nacházíte, neumožňuje připojení VPN.

S tímto poskytovatelem získáte až 3 současná spojení. ExpressVPN podporuje OpenVPN, SSTP, L2TP a PPTP jako VPN protokoly. Služba je založena na Britských Panenských ostrovech, takže se nemusíte starat o sdílení vašich údajů s úřady, protože většina z nich nemá jurisdikci. Služba má také jasné zásady nulování protokolování, takže nebudou mít ani ponětí, co děláte online. Zabezpečení je zajištěno 256bitovým šifrováním AES. Součástí služby je také služba Smart DNS, která skryje vaši polohu a identitu. Neomezená šířka pásma a neomezené přepínání serverů přicházejí jako standard, takže budete moci bez problémů streamovat z Mubi bez ohledu na to, kde jste. Chcete-li zjistit, co všechno ExpressVPN může nabídnout, podívejte se na naši recenzi ExpressVPN.

2. IPVanish

Společnost IPVanish získala ocenění za jednu z nejrychlejších služeb VPN na světě. Tento poskytovatel se sídlem v USA je mezi streamery oblíbený díky svým ultrarychlým serverům. Společnost IPVanish byla založena v roce 1999 a má stále rostoucí síť více než 1500 serverů. Služba také používá 256bitové šifrování AES, aby se zajistilo, že provoz uživatelů zůstane bezpečný. Aplikace IPVanish jsou k dispozici pro iOS, Mac, FireStick, Windows, Linux a Android.

Služba je jedním z mála, které podporuje až 10 současných zařízení. IPVanish také nabízí webový proxy server SOCKS5, na který se můžete obrátit, pokud chcete skrýt svou polohu a identitu, kdykoli jste online. Tato služba zajišťuje, že předplatitelé získají jak neomezenou šířku pásma, tak neomezené přepínání serveru. Podívejte se na naši recenzi IPVanish a zjistěte, zda je to pro vás nejlepší služba.

3. NordVPN

NordVPN předává jeden z nejlepších poskytovatelů, se kterými byste se kdy mohli přihlásit. Tato služba je štíhlá a obsahuje spoustu punčů. S více než 4000 servery, ze kterých si můžete vybrat, NordVPN snadno šlape po jiných poskytovatelích, kteří mají mnohem menší síť. Služba sídlí v Panamě a je to oblast, která není stranou žádných zákonů o sdílení dat. To znamená, že vaše data budou v dobrých rukou. Díky dobře implementovaným zásadám nulování protokolování se nemusíte starat o to, aby někdo získal vaši historii provozu.

NordVPN bere vaši online bezpečnost velmi vážně a má za tímto účelem funkce. Služba směruje vaše data přes dva místo jednoho; proto zdvojnásobení již existujícího 256bitového šifrování AES. Tato služba také nabízí zastaralé servery pro použití VPN v zemích, kde je to zakázáno, a vyhrazené servery pro ty, kteří chtějí specializovanou službu. NordVPN také spolupracuje s Torem, aby zajistil, že zůstanete v anonymitě. NordVPN je také skvělý pro prohlížení, protože umožňuje připojení k serverům, které jsou pro to speciálně optimalizované. Pro podrobnější přehled toho, co služba má v obchodě, se podívejte na naši recenzi NordVPN.

Sledování zámořské Mubi

Streamování z Mubi, zatímco mimo Spojené království, USA, Kanadu nebo Francii, by mělo být hračkou, jakmile budete mít po ruce správného poskytovatele VPN. Všechny služby ExpressVPN, IPVanish a NordVPN mají ten správný druh služeb, aby vaše připojení zůstalo soukromé, bezpečné a super rychlé. Než se rozhodnete, projděte si každou z našich podrobných recenzí a získejte mnohem hlubší přehled.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me