Jak se dívat na NFL na Roku

Žádný kabel, žádný problém! Ty máš četné možnosti sledování NFL her s Roku přístroj. Ve skutečnosti můžete získat plné pokrytí NFL všech doteků v této sezoně přímo na vašem zařízení. Pokud je však služba streamování, kterou si nakonec vyberete, nepřístupná, budete muset použijte VPN k obcházení uložených omezení na to. V této příručce vysvětlím, jak můžete sledujte NFL na Roku odkudkoli z celého světa.


Jak se dívat na NFL na Roku

Jak se dívat na NFL na Roku

Podívejte se na NFL Live Online na Roku

Streamovací kanály NFL jsou založeny v USA, což znamená, že jsou nepřístupný v zahraničí. Chcete-li zvýšit své šance na streamování her NFL, musíte se přihlásit k odběru u poskytovatele služeb VPN. S pomocí tohoto online nástroje se dostanete na spoof své geografické umístění a zdá se, že je někde jinde na světě. Vaše připojení k serveru VPN v jiné zemi bude udělit IP adresu této země. Díky tomu získáte přístup k veškerému obsahu této země. Výhody VPN zde však nekončí:

 • Obejít geo-omezený materiál: Síť VPN vám udělí přístup k omezenému obsahu navzdory vaší geografické poloze. Může přesměrovat váš provoz přes server v jiné zemi, takže se v dané zemi objeví.
 • Uživatelsky přívětivé aplikace VPN: Mnoho snadno použitelných aplikací VPN je k dispozici na počítačích PC, Mac, Android, iOS, Roku a FireStick.
 • Zastavit Throttling ISP: Můžete se vyhnout poskytovateli internetových služeb v omezení vašeho internetového připojení připojením k serveru podle vašeho výběru.
 • Ultimate Privacy: Všechna vaše data, informace a online aktivity jsou šifrovány a chráněny před zvědavými očima.

Pokud má být vaším cílem anonymní při streamování obsahu online, ExpressVPN je správný poskytovatel měli byste se rozhodnout. Společnost dodržuje politika nulových protokolů a používá nejnáročnější šifrovací protokoly pro zajištění online bezpečnosti uživatelů. ExpressVPN může vám zaručí přístup ke všem druhům hlavních streamovacích kanálů. Nyní, pokud chcete vidět další poskytovatele služeb VPN, byste se měli pravděpodobně podívat na následující tabulku.

Kanály streamující NFL na Roku

Existuje spousta streamovacích služeb, z nichž si můžete vybrat ze streamování nejsledovanějších sportů v USA živě i online. NFL je nastaven na zahájení v září a váš Roku vám poskytne všechny streamovací kanály, o které byste mohli požádat.

Pokud jste fanouškem NFL, pak získání streamovaného přístupu ke všem vysílacím kanálům je kriticky důležité. Nemluvě o velmi snadném provedení. Jediné, co musíte udělat, je přidat do Roku aplikace / služby, které budou streamovat NFL. Některé mohou vyžadovat předplatné i poté, co je odblokujete pomocí VPN. To jsou kanály, kde můžete hrát hry NFL online.

NFL Game Pass

Game Pass je skvělým skvělým kanálem pro fotbalové fanoušky. Je to místo, kde můžete sledovat každou jednotlivou hru během sezóny na vyžádání hned po jejím skončení. Ke zklamání mnoha řezačů kabelů, NFL Game Pass neumožňuje streamovat hry naživo.

Zatímco obyvatelé USA mohou sledovat hry NFL na Game Pass, ostatní uživatelé mimo USA musí k přístupu k síti VPN použít VPN. Pamatujte, že před zakoupením hry Game Pass budete muset nastavit svou IP adresu mimo zemi.

DirecTV Now

DirecTV Now zákazníci mají přístup k datové síti NFL prostřednictvím Watch NFL Network, která je k dispozici na NFL.com a v aplikaci NFL prostřednictvím připojených televizních a mobilních zařízení. Síť NFL je všem účastníkům DirecTV Now k dispozici bez dodatečných nákladů v balíčcích „Just Right“ a výše.

Pokud se přihlásíte k odběru DirecTV, získáte ESPN, FOX, NBC, ABC a CBS- ve vybraných oblastech, samozřejmě. Toto předplatné také umožňuje ověřit následující aplikace: Fox Sports Go, NBC Sports, NBC a ESPN. V USA můžete také sledovat 99. sezónu NFL bez kabelu.

Sling TV 

Pro letošní NFL hry, Sling TV je nejlepší volbou pro streamování fotbalových fanoušků. Sling TV nabízí v každé službě následující: Sling Blue – získejte předplatné Sling Blue (25 $ měsíčně) pro přístup k síti NFL. Zákazníci Sling Blue na vybraných trzích mohou sledovat hry na FOX a NBC.

Přidat sportovní extra (10 $ za měsíc) k vaší službě Sling Blue, abyste NFL RedZone chytili každou jednotlivou bodovací hru po celou sezónu za nejnižší cenu kolem. Sling Orange – pro konečný balíček přidejte Sling Orange k předplatnému a získejte všechny fotbalové zápasy v pondělí večer na ESPN.

PlayStation Vue

PlayStation Vue nabízí streamingový televizní balíček, který se nabíjí 40 $ měsíčně, ačkoli jeho 60-plus-channel Core balíček – který přidává místní sporty, NFL Network, plus ESPNews a ESPN- je 45 dolarů ve městech, která nabízejí živé místní vysílání.

Odběratelé mohou za extra získat také NFL Red Zone, kompendium nedělních touchdown her 10 $ měsíčně. PlayStation Vue je k dispozici také na PlayStation, Android TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast a Roku.

 Hulu Live TV

Tato služba je zpoplatněna 40 $ měsíčněHulu je nejnovější služba, Hulu With Live TV, poskytuje přístup k místním vysíláním ABC, CBS, Fox a NBC na některých trzích. Můžete také získat CBS Sports, ESPN a Fox Sports, ale ne okamžitě NFL Network a NFL RedZone.

Hulu With Live TV je k dispozici na telefonech a tabletech se systémem Android a iOS, Amazon Fire TV a Apple TV streamovacích přehrávačů a herních systémech Xbox. Ačkoli je Hulu Live TV v VPN scéně relativně nová, stále slouží jako fantastická možnost streamování pro sledování živých sportovních přenosů bez kabelů..

Sledujte NFL na Roku Anywhere

Získání přístupu k Sling TV, NFL Game Pass, Directv Now, PlayStation Vue a Hulu Live TV znamená, že můžete streamovat NFL 2019 živě online odkudkoli z celého světa. A Roku vám nabízí nejjednodušší způsob, jak streamovat zábavu všeho druhu, včetně NFL na vašem televizoru.

Nyní, když víte, jak tento proces probíhá, kterou VPN si vyberete? Dejte mi vědět o vašich výběrech v komentářích.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map