Jak se dívat na Rick a Morty Season 4 Live online

Čekání je u konce. Od finále sezóny 3 v říjnu 2017 uplynuly dva roky čtvrtá sezóna Ricka a Mortyho je konečně tady. Připravte se 10. listopadu 2019, k dospělé animované sci-fi komedii se vrací Dospělý plavat. Je tu však problém. Plavání pro dospělé se neomezuje pouze na diváky od 15 let; je to také k dispozici pouze v USA. Existuje však způsob, jak to obejít. Zde je návod, jak můžete sledujte Rick a Morty sezónu 4 kdekoli.


Jak se dívat na Rick a Morty Season 4 Live online

Jak se dívat na Rick a Morty Season 4 Live online

Rick and Morty – Cestování vesmírem, přesto v USA

Adult Swim je jedním z největších kanálů ve Spojených státech. Jedná se o základní kabel číslo jedna s lidmi 18-34 a 18-49. Služba je využívána v průběhu 94 milionů amerických domů. Důraz na (americké domy).

Stejně populární jako “Rick a Morty” je, premiéra nebude k dispozici za hranicemi USA. Po skončení sezóny bude show k dispozici na Netflixu, ale kdo chce tak dlouho čekat.

Vždy jsem se vyhnul spoilerům díky svým přátelům v NÁS. Pokud ale spoiler zasáhne, celá show bude zničena. Proto jsem v této sezóně přišel připraven a jdu pomůže vám s tímto problémem.

Uvidíte, Adult Swim je jedním z těch streamovacích kanálů, které diktují, na co se dostanete, na základě vašich geografická poloha. Spoléhá se na vaše IP adresa zjistit, kde bydlíte a ukončit přístup okamžitě, pokud jste náhodou mimo USA.

Ukážu vám, co se stane. Tady je to, co jsem dostal, když jsem se snažil dívat na plíživý pohled na čtvrtou sezónu Dospělý plavat. (P.S: Žiji ve Velké Británii).

“Blokováno. Je nám líto, ale obsah, který zde streamujeme, musí být nějakým způsobem omezen. Zkuste to později nebo vyberte jiný stream. “Rick and Morty Adult Swim Error

Nějaký druh, co? Jako by ty nejsi ten, kdo je ukládá geo-omezení Dospělý plavat. Každopádně existuje řešení, které můžete použít k obcházení těchto omezení a sledujte, jak Rick and Morty season 4 žije kdekoli. Dostal jsem vás všechny napumpované, že? Pak si přečtěte další část a vy jste všichni v pořádku.

Rick and Morty Season 4 – napříč celým světem

Přístup k obsahu Adult Swim mimo USA nebyl nikdy snadnější Soukromá virtuální síť. Uvidíte, pokud chcete kanál v zahraničí, měli byste změňte své virtuální umístění a zdá se, že jsou v USA. Přesně to dělá VPN.

Když se připojíte k VPN, budete změňte své místo pobytu kde je umístěn server, ke kterému jste připojeni. Například pokud je server na serveru NÁS, an Americký rezident, budeš. Velmi jednoduché.

Jakmile dojde k připojení, obdržíte US IP adresa. Pak budete mít plné přístup k plavání dospělých, stejně jako několik Američan-omezené služby.

Ale to není to, co VPN dokáže. Tento nástroj kybernetické bezpečnosti přesměruje celý váš provoz prostřednictvím a soukromý tunel, šifrování v procesu. Tímto způsobem žádný hacker nemůže získat vaše soukromé informace, i když jste byli připojeni veřejné sítě.

Dále VPN skryje vaši skutečnou IP adresu a přiřadí vám nový, jak bylo uvedeno výše. Kromě odblokování omezeného obsahu budete také anonymní procházení webu, vyhnout se jakémukoli špionážní akce od vašeho poskytovatele internetových služeb a online snoopers.

Kroky

V pořádku. Takže nyní víte, co je VPN a co dělá. Ukážu vám, jak na to odblokování dospělého plavání a sledujte Rick a Morty sezónu 4 kdekoli:

 1. První, zaregistrujte se u poskytovatele služeb VPN. Pro VPN je vysoce doporučená VPN s rychlými servery v USA HD-Streaming. Vezmi si mou radu, jdi na ExpressVPN.
 2. Jakmile si vytvoříte účet, Stáhněte si jejich specializovanou aplikaci na podporovaném zařízení. Najdete klienty pro Android, iOS, PC, Mac a Fire Stick.
 3. Poté spusťte aplikaci VPN, přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla, a otevřete seznam serverů.
 4. Připojte se k Americký server a pomocí tohoto zkontrolujte svou novou IP adresu Nástroj IP.
 5. Spusťte Dospělý plavat webové stránky nebo jejich specializované aplikace.
 6. Stream Rick a Morty sezóna 4 kdekoliv jsi.

ExpressVPN je jednou z předních společností v odvětví VPN. Umožňuje vám připojit se k serverům napříč 94 zemí okolo světa. Pokud je váš cíl plavání pro dospělé, najdete více než 25 serverů ve Spojených státech.

Na druhou stranu, některé streamery o to opravdu nezajímají přidaná bezpečnost; ony jen chcete získat přístup k omezenému obsahu. To je tam kde MediaStreamer (inteligentní DNS) přichází v.

Tuto funkci můžete nakonfigurovat téměř na všech dostupných zařízeních, včetně PS4, Xbox One, Android, iOS, PC, Mac, Chromecast, Apple TV, a více.

Nakonec vám ExpressVPN nabízí cestu ven v případě, že služba nesplnila vaše očekávání (což pochybuji). Vždy můžete těžit z jejich 30denní záruka vrácení peněz. S tímto úkolem vám však mohou pomoci další sítě VPN. Zkontrolujte je v následující tabulce.

Rick and Morty 2019 – Co očekávat

Abych byl upřímný, bylo to dlouhé čekání. Tato brainská sci / fi série byla zpožděna uprostřed jednání o smlouvě mezi jejími tvůrci Justin Roiland a Dan Harmon a plavání dospělých. A konečně dospěli k dohodě a dostáváme čtvrtou řadu 10. listopadu 2019.

Nezapomeňte zpět série 2 kdy zůstali fanoušci s velkým útesem? Jo, v té době, kdy byl Rick uvězněn a Země překročena Galaktická federace. Tentokrát tomu tak není. Sezóna 3 skončil překvapivě normálním způsobem.

Adult Swim vydal pár fotek ze čtvrté sezóny, ale abych byl upřímný, jsem docela šokován. Zdá se, že je zobrazen Rick bez jakéhokoli společníka. Je to náznak, že by mohl nějaké mít sólová dobrodružství v nové sezóně?

Navzdory příliš dlouhému čekání nebylo oficiálně potvrzeno, o čem by měla být čtvrtá splátka. nicméně, Justin Roiland uvedl, že nová sezóna udržuje serializovaný zastřešující pozemek. Zde je to, co řekl:

“Serializovali jsme věci, na které se teď obracíme, a to se posypalo přes vrchol silných epizod. Pro fanoušky pořadu je budou chtít sledovat v pořádku. “

Zpět v Comic-Con Roiland poznamenal, že v sezoně bude nějaký čas cestování. Nezapomeňte, že Rickova portálová zbraň mu umožňuje včas cestovat vpřed (nebo potenciálně zpět). Budeme muset počkat až 10. listopadu 2019, a přesvědčte se sami. Zatím, tady je oficiální trailer Rick a Morty 4. sezóny.

 

Kde se dívat Ricka a Mortyho?

Protože Adult Swim je ve Spojených státech nejlepším kanálem, byl zpřístupněn na několik zařízení tak, aby oslovil větší publikum. Takže můžete streamovat 4. sezóna Ricka a Mortyho 10. listopadu 2019 na následujících platformách:

 • PC
 • Mac
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Roku
 • Požární televize
 • Apple TV

Stream Rick a Morty 2019 Live Anywhere – Final Words

Úvodní prezentace společnosti WarnerMedia v New Yorku byla nositelem dobrých zpráv. Dospělý plavat obnovil přehlídku pro 70 dalších epizod v blízké budoucnosti vysílat.

Nyní se můžete připojit ke všem fanouškům z USA a USA sledujte Rick a Morty sezónu 4 kdekoliv jsi s VPN. Nezapomeňte; premiéra je zapnutá 10. listopadu 2019. Nenechte si ujít. Pokud potřebujete pomoc s konfigurací VPN, zasáhněte mě v komentářích níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map