Jak se dívat na Super Channel mimo Kanadu

Když kanál obsahuje slovo Super v tom si myslím, že to stojí za odhlášení. Když jsem viděl co Super kanál musí nabídnout, okamžitě mě to upoutalo. Tento Kanadský kanál má vše, co potřebujete filmy, pořady, eSports a další. Než jsem však dostal obsah, kanál zablokoval mě jak to je jen k dispozici v Kanadě. Všimli jste si Minulý čas Používám? Jo, je to proto, že jsem to odblokoval v mém regionu, a stejně tak i vy. Tady je jak můžete sledovat Super Channel kdekoli. 


Jak se dívat na Super Channel mimo Kanadu

Jak se dívat na Super Channel mimo Kanadu

Super Channel – Kanadská super služba

Super Channel je už docela dlouho. To první zahájeno v roce 2007, přináší divadelně propuštěn, nejprve k televizním filmům a televizním seriálům, spolu s dokumentárními filmy na obrazovky kanadských obyvatel.

Služba se však nezaměřuje na ty, kteří se rozhodli připojit revoluce řezání kabelů. Pouze uživatelé, kteří mají platné předplatné kabelu mají přístup k obsahu Super Channel.

Jakmile se přihlásíte, získáte přístup ke čtyřem kanálům:

 • Pojistka: Můžete se podívat na několik filmů, televizních pořadů, dokumentů a koncertů.
 • Srdce & Domov: Více do rodinných filmů a představení.
 • Klenba: Zaměřuje se více na ručně vybrané, fanoušky oblíbené, kriticky uznávané filmy.
 • Ginx: Zaměřuje se na programování související s eSports

Navíc máte Super Channel On-Demand, který je k dispozici bez dalších poplatků novým a stávajícím předplatitelům a Kanadský poskytovatel TV. Není však k dispozici Zákazníci společnosti Bell Satellite. Jejich oficiální web říká:

* Super Channel On Demand není v současnosti zákazníkům Bell Satellite k dispozici. Zkontrolujte dostupnost u svého poskytovatele televizních služeb. “

Dostupnost

World Wide Web není tak svobodný, jak si myslíte, že je. Mnoho webových stránek a služeb omezuje přístup uživatelů na základě jejich fyzická poloha.

Tento blokovací mechanismus je často implementován kvůli omezení autorských práv. Databáze služby mapuje fyzické adresy IP a spravuje a vynucuje to, čemu říkáme geobloky.

Například, Super kanál vyžaduje a Kanadská IP adresa provozovat. Pokud jste mimo zemi, musíte mít jinou IP adresu. Proto bude služba ukončit přístup jakmile se pokusíte zobrazit jeho obsah.

I když jste byli platným předplatitelem některého z výše uvedených poskytovatelů, jakmile opustíte zemi, vaše předplatné přestane existovat. Technicky to existuje, ale půjde to odpad. To je geo-chybová zpráva dostanete, pokud se pokusíte sledovat Super Channel v zámoří:

Kód chyby: PLAYER_ERR_GEO_RESTRICTED. “„ Toto video nelze přehrávat ve vaší aktuální geografické oblasti. “Chybová zpráva SuperChannel

V případě, že to nebyl dostatečný důkaz, tady je to, co jejich oficiální stavy stránky:

„Super Channel je národní služba placené televize a má licenci k provozu v Kanadě. Bohužel neposkytujeme naše služby mimo 10 provincií a 3 území Kanady. “Prohlášení o superkanálovém webu

Takže teď, když víte, co je problém, co říkáte, že jdeme k části řešení? Následující část vám poskytne vše, co potřebujete odblokování Super Channel mimo Kanadu. To je 2 minuty čtení, tak v podstatě je to bez námahy.

Super Channel – ne tak kanadský Anymore

Na přístup do Super Channel mimo Kanadu, musíte předstírat svou polohu a vypadat, jako byste byli v zemi. Technicky je to možné pomocí a Soukromá virtuální síť.

VPN je kus softwaru, který přesměruje vaše data prostřednictvím a soukromý tunel, v procesu šifrování. Váš provoz prochází tímto tunelem a dosahuje jeden ze svých serverů v zemi podle vašeho výběru.

Po navázání spojení bude VPN zamaskujte svou identitu a umístění a přiřadit vám IP adresa ve vybrané zemi. Výsledkem je, že budete vypadat, jako byste procházeli internet z této oblasti, což vám udělí přístup k omezenému obsahu tam.

Například, pokud chcete Super Channel, potřebujete Kanadská IP adresa. To se snadno získá, pokud se připojíte k serveru VPN v Kanadě. Nejen, že dostanete Super kanál, ale také jiné Kanadská televize kanály jako CTV, TSN, Sportsnet, a více.

Kroky

Je to opravdu docela jednoduché. Chcete-li odblokovat kanál Super Channel ve vaší zemi, musíte udělat následující kroky:

 1. Nejprve vyberte poskytovatele VPN, který nabízí servery v Kanadě. Můžeš použít ExpressVPN; ony mít pět.
 2. další, stáhnout a nainstalovat jejich VPN aplikaci na vašem streamovacím zařízení.
 3. Aktivujte klienta VPN, přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla, a otevřete seznam serverů.
 4. Nyní se připojte k Kanadský server VPN.
 5. Zahájení Super kanál.
 6. Streamujte službu mimo Kanadu, ať jste kdekoli.

Doporučení konkrétní VPN nepřijde bez řádného vyhodnocení. V posledních několika letech jsem narazil na stovky VPN. Zatím, ExpressVPN byl jedním z mála, který na mě udělal dojem. Tato služba má více než 3000 serverů v 94 zemích. Pokud je tedy vaším cílem odblokování omezeného obsahu, nedojde vám žádné možnosti.

Pokud jde o soukromí, ExpressVPN poskytuje ty nejlepší funkce, o které byste mohli požádat. To zahrnuje kill switch, přísná zásada no-log a split tunelování, spolu s několika dalšími. Už jsem zmínil, že je to jeden z mála, který na mě udělal dojem, což znamená, že jich je víc. Zkontrolujte je v následující tabulce.

Super v Super Channel

Mnoho z vás se může zeptat, co je na takové službě tak zvláštní. Je to jednoduché obsah dostanete, samozřejmě. Po odblokování kanálu ve vaší oblasti můžete sledovat několik titulů:

Streamujte super kanál kdekoli – rozdělte slova

Ačkoli Super Channel je přístupný přes všechny hlavní poskytovatelé kabelů a satelitů v Kanadě, všechno, co jde do odpadu, pokud opustíte zemi.

Naštěstí ano VPN zachránit den. Vše, co potřebujete, je připojení k kanadskému serveru a ty můžeš sledujte Super Channel kdekoli. Pokud máte nějaké dotazy, dejte mi výkřik v sekci komentářů.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map