Jak se dívat na US Senior Open Live Streaming online?

US Senior Open je jedním z pěti hlavních mistrovství v senior golfu. Poprvé byl uveden na trh před 38 lety v roce 1980. Mezi dřívější vítěze patří Kenny Perry, Allen Doyle a Miller Barber. Letos však jsou Bernhard Langer, Jerry Kelly a Fred Couples horkými favority golfového turnaje US Senior Open 2018 v USA. Soutěž bude zahájena ve čtvrtek 28. června v The Broadmoor v Coloradu. A pokud jste nadšeni tak, jak jsem, chtěli byste vědět, které kanály tuto událost pokryjí, abyste si ji nenechali ujít. Možná však budete muset, pokud nejste americký rezident, protože všichni provozovatelé vysílání jsou geo blokovaný v zahraničí.


Jak se dívat na US Senior Open Live Streaming online?

Jak se dívat na US Senior Open Live Streaming online?

V níže uvedeném průvodci vám ukážu, jak odblokovat jakýkoli kanál pomocí VPN nebo a Inteligentní DNS a sledujte 2018 US Senior Championship na svém PC, Android, Apple TV, Roku, FireStick, iOS, PS4 nebo Xbox One.

Streamování kanálů US Senior Championship 2018

Pokud žijete ve Spojených státech, můžete streamovat 2018 US Senior Open na kterémkoli z následujících kanálů.

 • FuboTV 
 • Fox Sports GO
 • Sling TV
 • DirecTV Now

Ale mějte na paměti, že přístup tyto streamingové služby ze zahraničí jsou off limity kvůli problémům s autorskými právy. V důsledku toho vše, co uvidíte, je geo-chybová zpráva na obrazovce vám řekne, že se nemůžete dívat na turnaj. To proto, že vaše IP adresa odhalí vaši polohu na internet a jediný způsob, jak jej skrýt, je VPN.

Jak se dívat na US Senior Open 2018 Live s VPN?

Pokud v současné době pobýváte v USA, můžete sledovat všechny golfové akce online na Fox Sports Go. Fox letos zaslal FS1 na vysílání US Senior Open. Aplikaci Fox Sports Go lze nainstalovat na PC, Mac, Android, iPhone, iPad, Xbox One, Apple TV, Amazon Fire TV a Roku streamovací zařízení. Po spuštění aplikace se budete muset přihlásit pomocí předplatného poskytovatele kabelového připojení.

Naneštěstí pro USA žijící v zahraničí žije Fox Sports mimo území Spojených států. To znamená, že americké streamingové kanály jako Fox Sports Go, FuboTV a Sling TV jsou nepřístupné, pokud žijete zámoří. To je docela nespravedlivé, pokud jste velký golfový fanoušek jako já, ale také to není konec světa.

Musíte udělat spoof vaši geografickou polohu a aby to vypadalo, jako byste byli ve Spojených státech.

Virtuální privátní síť (VPN) vám to pomůže přesměrování vašeho internetového připojení prostřednictvím jiného serveru podle vašeho výběru. Také vám poskytne IP adresu z vybrané oblasti. To vám umožní obejít geoblokovaný obsah nezáleží na tom kde jsi.

 • Jakmile se připojíte k americkému serveru, bude každý kanál s omezením na USA dostupný odkudkoli. To zahrnuje Fox Sports, DirecTV Now, HBO Go, WatchESPN, Hulu, Amazon Prime, a další.
 • VPN také zašifrovat váš provoz a zabránit tomu, aby to někdo viděl. Tímto způsobem si nikdo nemůže udržet přehled o vaší online aktivitě, dokonce ani váš poskytovatel internetových služeb.
 • Instalace VPN je velmi jednoduchý proces. Všechny služby mají specializované aplikace které si můžete stáhnout z obchodu s aplikacemi nebo z webu značky. Jsou také kompatibilní s několika zařízeními a systémy, včetně Android, iPhone, iPad, PC a Mac.

Nejlepší VPN pro odblokování kanálů

Když vezmete v úvahu všechny výhody a kanály, které můžete odblokovat, nebude předplatné sítě VPN znít příliš drasticky. Ve skutečnosti to stojí za průměr 6 až 9 dolarů budete platit.

A ne, nemůžete používat bezplatné VPN, protože jsou velmi nespolehlivý a úplně nebezpečný. Nabízejí slabé šifrovací protokoly a prodávají váš internetový provoz třetím stranám.

Proto se držte placených služeb jako ExpressVPN a užijte si extra zabezpečení a naprosté soukromí. Společnost má také velmi rychlé servery rozšířené napříč 94 zemí, používá vojenskou třídu 256bitové šifrování AES, a následuje transparentní zásady no-logs. 

Dále nabízí a 30denní politika vrácení peněz a vynikající služba zákaznické podpory, která je k dispozici 24/7.

Pro sledování US Open Open ze zahraničí musíte udělat následující:

 1. Přejít na ExpressVPN webové stránky a vytvořit účet.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci přímo z jejich webových stránek nebo z vašeho obchodu s aplikacemi. Můžete nainstalovat ExpressVPN na Android, iOS, PC, Mac, Linux, a další zařízení.
 3. Otevřete VPN, přihlaste se a připojit se k libovolnému serveru nacházejícímu se v USA.
 4. Jakmile jste připojeni, zamířte na Fox Sports Go nebo jakýkoli jiný kanál, který událost vysílá.
 5. Tato chybová zpráva již není a můžete ji využívat zdarma streamujte americké mistrovství seniorů odkudkoliv.

Jak streamovat 2018 US Senior Championship s Smart DNS proxy?

Můžete také použít inteligentní DNS proxy přemostit geobloky a sledujte 2018 US Senior Open z venku mimo USA. Na rozdíl od sítí VPN tyto nástroje nezpomalují vaše připojení k internetu, protože jsou nešifrujte provoz, což je dobré i špatné v závislosti na tom, jak se na to díváte.

Proxy nezakrývejte také vaši IP adresu, ale přesto může vaši polohu zkazit přesměrováním pouze části umístění vašeho připojení. Mějte však na paměti, že nebudou fungovat správně, někdy vůbec, pokud váš poskytovatel internetových služeb používá průhledné servery proxy nebo únosy DNS.

Zde je návod, jak si jeden nastavit na svém zařízení:

 1. Přihlaste se k odběru dobré inteligentní služby DNS, jako je Unlocator. 
 2. Ujistěte se, že služba má dlouhý seznam podporovaných kanálů. Unlocator se může odblokovat 200 kanálů, včetně BBC iPlayer, ESPN, Fox Sports Go, HBO Go a Hulu.
 3. Postupujte podle nich videa a návody k nastavení nainstalovat Unlocator do vašeho zařízení. Můžete si to nastavit na iPhone, iPad, Android, PC, Mac, PS3, PS4, Xbox, Apple TV, Amazon Fire TV, Roku a Chromecast.
 4. Můžete sledovat turnaj US senior 2018 bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Unlocator vám navíc dává možnost vyzkoušet si jeho služby po dobu jednoho týdne, než se rozhodnete 7denní zkušební období zdarma.

Úplný program US Senior Open 2018

Čtvrtek 28. června

 • Online pokrytí: 12-2 p.m.
 • Doporučené skupiny: 4-9 hod.
 • Vysílání Fox Sports 1 (FS1): 4–9 hodin.

Pátek 29. června

 • Online pokrytí: 11:30 a 1:00 – 1:30.
 • Doporučené skupiny: 3: 30-8: 30 hodin.
 • Vysílání Fox Sports 1 (FS1): 3: 30-8: 30 hodin.

Sobota 30. června

 • Doporučené skupiny: 4-9 hod.
 • Vysílání Fox Sports 1 (FS1): 4–9 hodin.

Neděle 1. července

 • Doporučené skupiny: 4-9 hod.
 • Vysílání Fox Sports 1 (FS1): 4–9 hodin.

US Senior Open 2018 – Zabalte

Jako jeden z pěti hlavních mistrovství ve seniorském golfu získal US Senior Open v průběhu let obrovské pokračování. Díky Proxy VPN a Smart DNS, nemusíte zmeškat žádnou golfovou akci, i když v současné době žijete mimo USA.

Jaký odblokovací nástroj jste upřednostňovali? VPN nebo Smart DNS proxy? Sdílejte s námi své myšlenky v sekci komentářů níže.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map