Jak sledovat ABC iView mimo Austrálii

ABC iView je online web, na kterém můžete streamovat obsah ABC iView’s vybrané pořady a živé kanály. ABC iView je geoblocked mimo Austrálie. Pokud žijete v jakékoli zemi, jako je Kanada, USA, Velká Británie, Francie, Indie nebo Jižní Afrika nebudete moci streamovat obsah tohoto webu. I když existuje způsob, jak můžete obejít geografická omezení nastavit ABC iView, a to buď pomocí a VPN nebo a Inteligentní proxy DNS. ABC iView podporuje mnoho zařízení včetně vaší PC, Mac, iPhone, iPad, Android a Smart TV. Pokud tedy něco z toho máte zařízení a chcete streamovat obsah ABC iView když jsme venku Austrálie, teď můžeš.


Jak sledovat ABC iView mimo Austrálii - Odblokování pomocí DNS nebo VPN Proxy

Jak sledovat ABC iView mimo Austrálii – Odblokování pomocí DNS nebo VPN Proxy

Sledujte ABC iView mimo Austrálii pomocí VPN

První způsob odblokování ABC iView pokud žijí v jiné zemi než Austrálie, můžeš obejít geografická omezení pomocí přímočarého VPN. Jednoduše řečeno, Soukromá virtuální síť změní váš počítač IP adresa, na kterou se server dohodne na zasílání dat; v tomto případě to IP adresa musí být Australan. Existuje mnoho dalších výhod používání a VPN, mohou být zvyklí odblokování obsahu na jiných stránkách, jako je Stan, BBC iPlayer a Showtime také.

 • Na začátku si budete muset zaregistrovat kvalitu VPN to se postará o vše, co potřebujete.
 • Vzhůru nohama VPN je to, že poskytnou vašemu připojení extra bezpečnost a soukromí při procházení nebo streamování.
 • VPN jsou připojeny speciálními programy a ovladači; budete je muset nainstalovat na zařízení na kterém budete streamovat. Pamatovat VPN Podpěra, podpora zařízení jako je vaše PC, Mac, Android, iPhone a iPad.

Spolehlivý VPN dostupné na trhu je ExpressVPN, přichází s třicetidenní dohodou o vrácení peněz, kde máte měsíc na vyzkoušení produktu a uvidíte, jak to je. ExpressVPN měl by být schopen obejít geografická omezení ABC iView bez problému. Pokud z jakéhokoli důvodu nejste přitahováni ExpressVPN, existuje mnoho dalších VPN dostupné na trhu, které by měly být schopny odblokovat ABC iView.

Jak odblokovat ABC iView mimo Austrálii pomocí Smart DNS Proxy

Alternativní metoda k použití a VPN, používá a Inteligentní proxy DNS. Tato metoda vyžaduje, abyste byli po ruce s počítačem a porozuměli konfiguraci sítě vašeho počítače. Takže a Inteligentní proxy DNS funguje přesměrováním provozu přicházejícího do vašeho počítače a odešle jej do počítače, který má Australská IP, tímto způsobem server bude věřit, že to je váš počítač, a začít odesílat váš obsah. Nastavení je o něco těžší, ale pokud je provedeno správně – budete streamovat obsah ABC iView okamžitě.

 • Dobrá věc Inteligentní proxy DNS je to, že při streamování obsahu nemá vliv na rychlost internetu.
 • Rovněž nebudete muset měnit své virtuální umístění pokaždé, když chcete zobrazit obsah na jiné platformě.
 • Nyní nevýhodou pomocí Inteligentní proxy DNS je to tvé ISP může unést a používat průhledné servery proxy k vytvoření problému pro vás při streamování.

Unlocator je Inteligentní proxy DNS to by mělo být schopno obejít geografická omezení. Dodává se také se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí, ve které máte dostatek času na vyzkoušení produktu a zjištění, zda splňuje vaše požadavky či nikoli. Unlocator ano nastavení průvodce a videa jak implementovat vaše Inteligentní proxy DNS.

Kompatibilní zařízení pro ABC iView

Aplikace ABC iView je povolena a připravena pro streamování na následujícím zařízení:

 • PC a Mac
 • iPhone a iPad
 • Android a tablety
 • PS3 / PS4
 • Xbox 360
 • Chytrá televize
 • Načíst TV
 • Telstra TV

Jak sledovat ABC iView mimo Austrálii pomocí VPN nebo Smart DNS Proxy

Abyste mohli odpovědět na tuto otázku, musíte vzít v úvahu všechny klady a zápory každé služby. Na konci dne budete tím, kdo jej používá; tak se podívejte, co vám nejlépe vyhovuje. VPN má pomalejší, ale bezpečnější připojení, zatímco Inteligentní proxy DNS má rychlejší připojení, ale vyžaduje, abyste nakonfigurovali nastavení sítě. Jen si pamatujte, že obě metody pro vás budou fungovat, a vy přijdete se službou, která bude odblokovat ABC iView ve tvé zemi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map