Jak sledovat britské televizní kanály v Austrálii

Austrálie je součástí společenství a země dokonce uznává Elizabeth II jako královnu Austrálie. Takto probíhají hluboké vazby mezi Austrálií a Anglií. Přes tento přátelský vztah, Australští místní obyvatelé stále nemají přístup k britským televizním kanálům jak oni zůstanou nedostupní v zemi dole pod.


Geo-omezení jsou způsob, jak poskytovatelé obsahu chránit jejich autorská práva. Bez ohledu na to ukážu dvěma způsoby, jak můžete odblokovat britské televizní kanály z Austrálie. Tyto dva způsoby zahrnují použití VPN a inteligentního DNS, takže vám nebudou chybět vaše oblíbené programy.

Sledujte britské televizní kanály v Austrálii

Jak sledovat britské televizní kanály v Austrálii

Proč nejsou britské televizní kanály k dispozici v Austrálii?

Proti Austrálii není nic osobního. Britské televizní kanály jsou přístupné pouze ve Velké Británii kvůli problémům s autorskými právy. Takže pokud jste expat, student žijící v zahraničí nebo si jen užíváte delší dovolenou, britská televize je mimo limity.

Důvodem tohoto omezení je co do činění s vaším IP adresa odhalující vaši geografickou polohu na internetu. Pokud streamovací kanály jako BBC iPlayer nebo Sky Go zjistí, že se nacházíte mimo povolené oblasti pokrytí, zamknou vás. nicméně, můžete odblokovat libovolný kanál pomocí virtuální privátní sítě (VPN) nebo inteligentního DNS proxy.

Odblokujte britské televizní kanály pomocí VPN

Britská televize je domovem pro některé z největších pořadů a programů na světě. Sherlock, Downton Abbey a Coronation Street jsou jen některé příklady široce populárních britských pořadů, které mají mezinárodní následky. Takže si představte, jaké by to bylo nepříjemné, kdybyste nemohli sledovat poslední epizodu.

S VPN však nemusíte tento pocit zažít. Tento nástroj používá software k zfalšování vaší fyzické polohy. VPN přesměruje váš online provoz na síť podle vašeho výběru. Taky, zakrývá vaši IP adresu a dá vám nový z jakéhokoli regionu, který vyberete.

Jakmile se tedy připojíte k britskému serveru, obdržíte novou místní IP adresu a vypadají, jako byste byli ve Spojeném království. Pak všichni Televizní kanály UK budou okamžitě k dispozici.

Následující kroky by měly věci ještě jednodušší:

 1. Přihlaste se k odběru spolehlivé a efektivní služby VPN. doporučuji ExpressVPN.
 2. Stáhněte si aplikaci do počítače PC, Mac, iOS nebo Android. Alternativně můžete nainstalovat VPN na směrovače, chytré televizory a herní konzole.
 3. Připojte se k serveru z Velké Británie.
 4. Ujistěte se, že máte jinou IP adresu WhatIsMyIP.network.
 5. Vysílejte nejnovější britské programy odkudkoli v Austrálii.

Proč byste měli zvážit ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z elitních značek v odvětví VPN a určitě číslo jedna v naší knize. Tato značka vám umožňuje obejít všechny druhy online omezení bez ohledu na to, kde jste díky sadě vynikající vlastnosti.

Za prvé, společnost má jeden z největší sítě serverů, s více než 1 000 serverů v 94 zemích. Můžete bezpochyby odblokovat britské kanály. Za druhé, nabízí neuvěřitelné rychlosti to vám umožní streamujte plné HD pořady bez jakýchkoli problémů s vyrovnáváním.

Má to vysoce kvalitní funkce zabezpečení a soukromí. Použití ExpressVPN vojenské 256bitové šifrování AES který poskytuje uživatelům anonymita online, dokonce od poskytovatelů internetových služeb a vládních slídění. Navíc, to dodržuje zásady bez protokolování, což znamená, že „nikdy neuchovávají dopravní záznamy“. Mezi další bezpečnostní specifikace patří a zabít spínač, split tunneling, a Ochrana proti úniku DNS.

A konečně, společnost je plně kompatibilní s Netflixem, takže máte přístup ke kterékoli knihovně, kterou chcete, dokonce i k americké verzi. Navíc, to autorizuje P2P torrenting a sdílení souborů. Stáhněte si jakýkoli film nebo seriál bez obav o právní záležitosti.

Další služby VPN

Existují i ​​další značky VPN, které byste mohli zvážit. Najdete je v následující tabulce.

ExpressVPN

ExpressVPN vlastní přes 3000 tisíc serverů v 94 zemích, což je docela působivé. ExpressVPN nabízí neomezenou šířku pásma, takže je ideální pro hraní her. Můžete připojit až 5 současných připojení, což by se mohlo hodit, pokud máte dostatek zařízení. Pokud jde o další zařízení, můžete těžit z jejich funkce Smart Streamer s funkcí Smart DNS. Společnost neuchovává žádné protokoly a aplikuje dělené tunelování. ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz a nepřetržitý zákaznický servis. Více informací o ExpressVPN se dozvíte, pokud se na to podíváte tato recenze.

BulletVPN

BulletVPN na webu uvádí: “Zajišťujeme, aby naše servery nebyly přetíženy, a používáme prvotřídní přepravní linky, abychom zajistili nejvyšší možnou rychlost.” Navíc, stejně jako ExpressVPN, BulletVPN používá 256bitové šifrování AES, kill switch, a zdarma inteligentní DNS. Společnost uplatňuje přísná zásada no-log a neslibuje nic jiného než “Vyzařující vysoké rychlosti.”

Možná jeho jedinou nevýhodou je malá serverová síť ve srovnání s elitními protějšky. V současné době má 47 serverů ve 21 zemích. Podívejte se na to BulletVPN recenze další informace.

NordVPN

Uživatelé VPN oceňují NordVPN za neuvěřitelné bezpečnostní funkce. Nejzajímavější o tomto poskytovateli je jeho funkce Cibule přes VPN. Díky zásadám no-logs a přísným šifrováním jsou všichni připojení uživatelé v bezpečí online. Společnost také spravuje síť, která se skládá z 5 000 vězňů z více než 61 zemí. Tvrdit, že je jedním z největších v tomto odvětví, není podhodnocením. S poskytovatelem z Panamy, jako je Nord-VPN, si můžete být jisti bezpečností svých dat. Společnost se nachází v místě, kde neexistují žádné zákony o uchovávání údajů. Chcete-li se dozvědět více o NordVPN v tomto Posouzení.

Sledujte britské televizní kanály pomocí inteligentních serverů DNS

Druhá metoda odblokování televizních kanálů ve Velké Británii probíhá prostřednictvím Smart DNS Proxies. Tyto nástroje vám také umožňují obejít geo-omezení přesměrováním URL které odhalují vaši polohu. Nemění však vaši IP adresu, což znamená, že budete mít stále přístup k australským webům. Ale také to znamená, že ne vždy můžete obejít jakýkoli geoblok.

Inteligentní servery DNS navíc nechrání váš provoz pomocí šifrování, což by mohlo být závažným problémem v oblasti ochrany osobních údajů, i když to nebude mít vliv na rychlost internetu. Pokud vám nevadí konkrétní slabosti a přesto chcete ve svém zařízení nastavit inteligentní proxy proxy, musíte provést následující kroky:

 1. Proveďte inteligentní předplatné DNS. Unlocator byla by naše volba číslo jedna.
 2. Tato služba musí podporovat britské kanály, jako jsou Sky Go, BBC iPlayer a ITV.
 3. Nakonfigurujte svůj inteligentní DNS na požadovaném zařízení použít pro streamování.
 4. Případně můžete nainstalovat je na směrovače, herní konzole nebo Smart TV.
 5. Získejte přístup a streamujte jakýkoli kanál omezený na Spojené království z jakékoli země na světě.

Nejlepší britské televizní kanály

Některé britské televizní kanály hostovat přehlídky prvotřídní kvality, programy a sporty. Pokud máte zájem o sledování v zahraničí, měli byste zvážit následující:

 • BBC iPlayer
 • BT Sport
 • Sky Go
 • ITV 

Streamujte britské televizní kanály v Austrálii pomocí VPN, inteligentního DNS

Sledujte britský televizní obsah v Austrálii pomocí VPN, inteligentního DNS

Sledujte britské televizní kanály v Austrálii – závěr

Mnoho programů, které si můžete vychutnat streamování na britských televizních kanálech. Obsah, jako je tento, nejen upoutá pozornost britských expatů nebo místních obyvatel. Mezinárodní diváci by se také mohli zajímat o to, co nabízejí britské kanály. Pokud tedy plánujete prodloužený pobyt v Austrálii nebo kdekoli jinde na světě, přihlásit se k odběru VPN nebo Smart DNS k odblokování televizních kanálů ve Velké Británii. Stojí to za to.

Pokud souhlasíte, dejte mi vědět, kterou z těchto metod nakonec vyberete v komentářích.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map