Jak sledovat Coronation Street mimo UK Online

Pamatuješ na ten čas, když jsem chtěl sledovat Coronation Street, ale byl jsem mimo Spojené království a nemohl jsem? Ne? V každém případě jde o to, že jsem kvůli tomu nemohl přistupovat „Geo-omezení“. To v podstatě znamená, že nejsem na správném místě sledovat Coronation Street. Musím se nějak přesunout, zdá se, že ve Velké Británii, a pak získat přístup k itv show. Je to vůbec možné? S VPN a inteligentní DNS, Ano to je.


Stream Coronation Street Free Live

Stream Coronation Street Free Live

Korunovační ulice je nejdéle fungující britské mýdlo. Debutoval zpět v roce 1960 a během let shromáždil obrovskou základnu fanoušků. Pokud jste britský expat žijící v zahraničí nebo fanoušek britských televizních seriálů žijících v Austrálii, Kanadě nebo USA, může být obtížné sledovat vaši oblíbenou show online. Je to proto, že ITV, oficiální streamovací kanál Coronation Street, je blokováno v zahraničí. Ale my to napravíme.

První krok – Vytvořte si svůj bezplatný účet ITV

Heads up, stále se musíte zaregistrovat k účtu ITV, abyste mohli streamovat obsah itv bez ohledu na to, zda je itv streamovací kanál zdarma. Chcete-li vytvořit svůj účet, musíte postupovat podle níže uvedených kroků. Takto získáte bezplatný itv účet v jakékoli zemi po celém světě, včetně USA, Kanady a Austrálie.

 1. První off, zamířit na web ITV.
 2. Klikněte na „Přihlásit se“, v pravém rohu
 3. Vyberte možnost „Zaregistrovat se nyní“ na další stránce.
 4. Vyplňte své údaje a podrobnosti. To zahrnuje vaše jméno, e-mail a datum narození.
 5. Zadejte ‘WC1X 0AA pro „PSČ“, ale bez uvozovek.
 6. Zaškrtněte šek v poli „Podmínky a podmínky ITV“.
 7. Konečně, vyberte “Jsem připraven”.

Dobře, takže nyní obdržíte e-mail s žádostí o potvrzení účtu kliknutím na odkaz. Poté budete moci používat svůj bezplatný účet ITV. Nyní, když je váš účet připraven, zbývá naučit se používat odblokovací nástroje.

Streamujte Coronation Street Live online pomocí VPN

Neztrácejte čas pokusem o přístup, pokud jste byli mimo Spojené království, protože s touto zprávou se setkáte pouze: “Omlouváme se. Centrum ITV je k dispozici pouze divákům ve Velké Británii. “ nebo toto “Omlouváme se. Toto video momentálně není k dispozici. “ Oba jsou neuvěřitelně nepříjemné, takže děkujeme za existenci VPN. Jinak, jak mají Brtish expat a fanoušci mýdla sledovat Coronation Street?

Jakmile se připojíte k síti VPN, budete první získání bezpečnosti, a za druhé získání nové IP adresy. Jak to? Vaše VPN přesměrovává váš online provoz a data přes jeden z vybraných serverů, nejprve jej zašifruje a poté mu přidělí IP adresu, která odpovídá adrese serveru – umístěné na vybraném místě.

V podstatě virtuální privátní síť uděluje vám britskou IP adresu který vám umožní přístup a streamujte britské streamovací kanály navzdory vašemu bydlišti. Postupujte podle těchto kroků, abyste se stali místním virtuálním UK a odblokujte jej:

 1. Získejte předplatné u spolehlivého poskytovatele VPN. Vyhněte se za každou cenu bezplatné VPN jako Hola. Bezplatné sítě VPN mohou ohrozit zabezpečení online a ohrozit vaše data.
 2. Vytvořte si účet VPN a zaregistrujte se na to.
 3. Z webu VPN, stáhnout a nainstalovat aplikaci.
 4. Nyní, spusťte aplikaci.
 5. Prohledejte seznam serverů VPN a připojit se k britské. 
 6. V důsledku toho budete Zdá se, že je online s Britská IP adresa.
 7. Odblokujte všechny britské kanály chceš kdekoli.

Nejlepší VPN pro itv’s Coronation Street

Nechcete odblokovat BBC iPlayer, TVPlayer, Channel 4, Channel 5 a samozřejmě ITV Player? Pak není lepší VPN než ExpressVPN. Až na to neuvěřitelné funkce a působivé služby, ExpressVPN velká serverová síť vyroben z tisíce serverů v 94 zemích dělá to stojí za předplatné. Přemýšlejte o možnostech a možnostech připojení z kterékoli země, protože vždy existuje server v těsné blízkosti, kde jste.

Ještě důležitější je, že můžete používat ExpressVPN na všech platformách: PC, Mac, Android, iPhone, iPad, Roku, nyní TV, Apple TV, Samsung Smart TV, Amazon Fire TV, Amazon FireStick. Nebojte se, pokud se vám služba nelíbila, můžete těžit z 30denní záruka vrácení peněz, což vám umožňuje získat vrácení peněz, pokud se vám služby nelíbí. Můžete také vyzkoušet další služby VPN pro odblokování itv a sledujte Coronation Street naživo online.

Jak se dívat na Coronation Street Free online s inteligentním DNS

Pokud VPN nesplňuje vaše požadavky, můžete se uchýlit k proxy serveru SmartDNS. Je to další způsob odblokování, který vás může dostat do zahraničí, ale z hlediska zabezpečení to není stejné jako VPN. Víte, jak se VPN stává vaší IP adresou maskovanou a mění se. To není případ SmartDNS. Zajištění bezpečnosti online je úkolem VPN, za který odpovídá inteligentní DNS získání odblokovaného obsahu. Úspěšně to provádí přesměrováním dat, která určují vaši geografickou polohu, přes jeden z jejích určených serverů, což vede k získání přístupu k omezenému obsahu.

Je to proto, že se dostanete na jiné místo, než je vaše. Na tomto místě se tak stane místo, kde je založen obsah, ke kterému chcete přistupovat. Inteligentní DNS je také kompatibilní se všemi platformami výše uvedené, s výjimkou Roku a Now TV. Mějte na paměti, že to, co dostanete přístup závisí na inteligentním DNS přihlásíte se k odběru. Takto používáte inteligentní DNS k odblokování ITV a streamování Coronation Street zdarma naživo online mimo Spojené království:

 1. Vytvořte Unlocator předplatné a těžit z bezplatná 7denní zkušební verze.
 2. Můžeš následovat tato videa / výuka nastaveníl za účelem konfigurace inteligentního DNS ve vašem zařízení.
 3. Nyní, navštivte web ITV nebo otevřete aplikaci ITV Player.
 4. Přihlaste se pomocí účtu ITV vytvořili jste – což jsme vysvětlili výše.
 5. Konečně, potok Coronation street doslova kdekoli chcete a kdekoli jste.

Unlocator stojí za vaši úvahu a výběr, protože to byl jediný, kdo mi udělil přístup k itv. Ale společnost je bezplatná 7denní zkušební verze je stejně povzbudivé, jako je zklamáním. I když při vyzkoušení nemáte co ztratit, můžete mít pocit, že potřebujete více času na přemýšlení. Navíc je to schopno odblokování více než 200 kanálů aniž by to ovlivnilo vaši rychlost. Co takhle??

Jak se dívat Coronation Street zdarma kdekoli?

Britští televizní fanatici mohou nyní streamovat Coronation Street na jakémkoli místě, pokud ano VPN nebo Smart DNS. Vaše priority mají opravdu co do činění s tím, co si vyberete, a my bychom rádi věděli, která metoda by vám vyhovovala nejlépe? Napište je v sekci komentářů níže. Neváhejte a zeptejte se nás na jakékoli otázky, které můžete mít o čemkoli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map