Jak sledovat Euroligu 2018/2019 Live Stream online

Euroliga je evropský basketbalový ekvivalent k Lize mistrů UEFA. Zájem o soutěž se v posledních několika letech neustále zvyšuje, protože miliony diváků se shromažďují před svými obrazovkami, aby povzbudily své oblíbené týmy. Nyní se můžete zeptat sami sebe, “Jak mohu sledovat Euroligu live online zdarma?”. Existuje mnoho bezplatných a placených streamovacích kanálů, které vysílají Euroligu v EU Velká Británie, Německo, Francie, Španělsko, Turecko, nebo Itálie. Většina těchto streamovacích kanálů je však geoblokovaný mimo jejich příslušné regiony.


Jak sledovat Euroliga 2017/2018 Live Stream online

Jak sledovat Euroligu 2018/2019 Live Stream online

Tak, jak můžete odblokovat a sledovat Euroligové streaming kanály? Můžeš obejít geografická omezení pomocí VPN nebo Smart DNS proxy. Další informace naleznete v následující příručce jak streamovat Euroligu živě online.

Jak sledovat Euroliga online s VPN

Když jsem se poprvé pokusil sledovat EuroLeague na Eurosport Player mimo Velkou Británii, a geo-chyba objevil se na obrazovce a řekl mi, že nemám přístup k kanálu. Ukázalo se, že služba streamování má pouze práva vysílat turnaj ve Velké Británii.

Přesto jsem se divil, jak tento web věděl, že jsem v té době v zahraničí. Po malém online průzkumu jsem zjistil, že Eurosport Player a každý další webový hostitel mohou sledovat vaši polohu přes IP adresa. Proto potřebujete virtuální privátní síť aka VPN.

VPN vám může pomoci přemostit geobloky spoofing vaší online polohy. Jak? Umožňuje vám připojit se k libovolnému serveru z celého světa a poté udělit novou IP adresu z vybrané oblasti.

Například, pokud chcete sledovat EuroLeague na Eurosport Player, musíte se připojit k serveru z Spojené království. A pokud dáváte přednost beIN Sports, musí být vaše připojení k serveru z Střední východ nebo severní Afrika.

VPN budou také zašifrovat váš provoz, kdykoli budete online, abyste zabránili poskytovatelům služeb Internetu nebo jiným snoopingovým stranám sledovat vaši aktivitu. Chcete-li sledovat sezónu EuroLeague 2018/2019 ze zahraničí, musíte:

 1. Registrovat na známou službu VPN, protože nabídne servery v více zemí, včetně výše uvedených.
 2. Pak, stáhnout a nainstalovat aplikace VPN ve vašem zařízení. Dobré služby jsou kompatibilní s většinou platforem, včetně Mac, PC, Android, iPad, iPhone, a více.
 3. Přihlásit se a připojit na server ze všech zemí, které jsem již zmínil. Vše záleží na tom, který kanál preferujete.
 4. otevřeno službu streamování a sledujte své oblíbené týmy.

Nejlepší VPN pro streamování EuroLeague

Chcete-li ušetřit potíže s hledáním správného poskytovatele VPN, doporučujeme použít ExpressVPN. Toto jsem použil naposledy, když jsem sledoval EuroLeague ze zahraničí. Ve skutečnosti se nyní připojuji k ExpressVPN, kdykoli jsem online.

Pokud chcete obejít omezení online, tato služba je pro vás ideální, protože již skončila 3 000 serverů v 94 zemích. To znamená, že můžete sledovat sezónu EuroLeague 2018/2019 kterýkoli z výše uvedených kanálů.

Dále společnost nabízí 30denní politika vrácení peněz abyste si mohli vyzkoušet všechny jeho funkce, než učiníte konečné rozhodnutí. Pokud se vám to nelíbí, dostanete své peníze zpět bez jakýchkoli potížíle.

Nemyslím si, že existuje další VPN, která zatrhne všechna pole jako ExpressVPN, ale níže uvedené značky se určitě přiblíží. Tyto služby vám umožní přístup ke všem kanálům vysílajícím EuroLeague.

Streamujte Euroligu Live Online prostřednictvím služby Smart DNS Proxy

Omezení online se můžete vyhnout také pomocí inteligentního proxy serveru DNS. Tento nástroj může také spoof vaši polohu, ale na rozdíl od VPN nebude skrývat vaši IP adresu ani šifrovat provoz. Místo toho pouze přesměruje související s polohou část vašeho provozu. Proto nemůžete odblokovat žádný kanál, který chcete.

Jak vidíte, každá inteligentní služba DNS má seznam podporované kanály. Než se tedy předplatíte, musíte se ujistit, že požadovaný kanál je na tomto seznamu.

Se vším na to doporučuji jít Unlocator. Poskytne vám přístup k více než 200 kanálům, včetně beIN Sports, Viaplay, ESPN, NBA League Pass, BT Sport, SuperSport a mnohem více. Službu si navíc můžete vyzkoušet před provedením jakéhokoli dlouhodobého závazku díky 7denní bezplatné zkušební době, kterou společnost nabízí.

 1. Přihlaste se k odběru seriózní služby jako Unlocator.
 2. Nakonfigurujte inteligentní DNS na zařízení, které chcete použít. Můžete si jeden nastavit na Android chytrý telefon, iPhone, iPad, PC, Mac, PS4 / PS3, Xbox, Roku, Apple TV, Smart TV a více.
 3. Unlocator má spoustu manuály a návody k nastavení které vám pomohou nainstalovat službu.
 4. Užijte si sledování EuroLeague od kdekoliv na světě.

Nakonec mějte na paměti, že inteligentní servery proxy DNS nemohou správně fungovat, pokud váš poskytovatel internetových služeb používá Únos DNS nebo transparentní proxy. 

Euroligové streamovací kanály

Můžete streamovat 2018/2019 EuroLeague sezónu živě online na kterémkoli z níže uvedených oficiálních vysílacích kanálů:

 • NBATV (USA)
 • Flosports (USA)
 • Hráč Eurosportu (SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ)
 • Filmová hvězda (Španělsko)
 • SFR (Francie)
 • Viaplay (Skandinávie)
 • Digisport (Maďarsko)
 • Být ve sportu (MENA)
 • Euroleague.TV (Mezinárodní*)
 • Eurosport (Asie)

* Není k dispozici ve Velké Británii, Irsku nebo Itálii.

Jak sledovat Euroligu 2018/2019 Live Online – Inteligentní DNS Proxy nebo VPN

S novým Euroliga sezóna se rychle blíží VPN a Inteligentní servery DNS vám pomůže zachytit všechny akce a streamujte Euroligu online kdekoliv na světě.

Znáte nějaké další kanály, které vysílají EuroLeague? Dejte nám vědět v sekci komentářů.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map