Jak získat mexickou IP adresu v zahraničí?

Jak získat mexickou IP mimo Mexiko? Jen si vzpomeňte na všechny vzrušující kanály, které mexičtí expat ztratili, protože museli opustit mexickou IP. Vidíte, že vaše poloha je svázána s vaší IP adresou a odhaluje ji podle toho, kde se nacházíte. Kvůli problémům se zákonem a autorskými právy není dovoleno jiným zemím streamovat mexický obsah bez získání právního povolení nebo zakoupení práv k tomu.


Mexičané žijící v zahraničí nebo fanoušci mexické televize proto nemohou sledovat kanály jako TLNovelas, Canal de las Estrellas, Telemundo Mexico a Mexicanal v Austrálii, Kanadě, USA nebo Velké Británii. Budou však moci udělat, pokud nahradí svou IP mexickou, a to lze dosáhnout prostřednictvím VPN. V tomto tutoriálu níže se dozvíte, jak můžete získat mexickou IP adresu v zahraničí a získat přístup k omezenému obsahu v zahraničí pomocí VPN. 

Jak se dostat mexické IP mimo Mexiko

Jak se dostat mexické IP mimo Mexiko

Jak získat mexickou IP adresu mimo Mexiko pomocí VPN

V závislosti na tom, co chcete dělat online, můžete VPN použít pro účely zabezpečení nebo obcházení. Drtivá většina lidí hledá způsoby, jak se chránit před online hrozbami a škodlivými útoky. Mnoho z nich však využívá VPN ke změně svých IP adres, a to má své vlastní důvody. VPN je vytvořena zajištěním virtuálního point-to-point připojení pomocí dedikovaných serverů, protokolů virtuálního tunelování a metod šifrování. VPN přesměruje váš provoz přes server, který vám udělí novou IP. Díky této nové adrese IP jste nejen v bezpečí online, ale máte také nárok na přístup k obsahu země, ke které se chcete připojit. Takto získáváte mexickou IP pomocí sítě VPN:

 1. Zaregistrujte se pomocí VPN, z nichž nejlepší je ExpressVPN.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do počítače PC, Mac, Android nebo iOS.
 3. Spusťte aplikaci a přihlaste se.
 4. Vyberte mexický server a připojte se k němu.
 5. Zkontrolujte svou IP adresu prostřednictvím webu, jako je WhatIsMyIP.network, abyste se ujistili o změně.
 6. Nyní můžete surfovat po internetu pomocí mexické IP adresy, jako byste se nacházeli v Mexiku.

K úspěšnému přepnutí IP adresy budete potřebovat spolehlivou a efektivní VPN, proto byste měli jít s ExpressVPN. Důrazně doporučujeme tohoto poskytovatele služeb kvůli jeho bezkonkurenčním výkonům a zaručeným službám. Pokud chcete prozkoumat další poskytovatele služeb VPN, podívejte se na tabulku níže. Podrobnou analýzu toho, která VPN je nejlepší, najdete v naší špičkové recenzi VPN pro Mexiko.

Proč potřebujete mexickou IP?

Existuje mnoho důvodů, proč byste měli získat mexickou IP adresu. Od přemostění geobloků po rezervaci levnějších letenek je pro vás mnoho mexických IP adres. A to je jen několik výhod získání IP z Mexika. Některé další důvody jsou:

Získejte přístup k mexickému obsahu z jiných zemí

Většina mexických webů blokuje video a zvukový obsah mimo zemi kvůli problémům s autorskými právy. Proto uživatelé, kteří chtějí přistupovat k mexickému obsahu ze zahraničí, musí změnit svou IP adresu.

Obejít cenzuru

Jakmile si zakoupíte mexickou IP, budete moci sledovat všechny mexické pořady, programy a filmy odkudkoli na světě, včetně Kanady a Velké Británie.

Pracovní úkoly

Když jste mimo Mexiko, je pro vás obtížné získat přístup k místním službám rodného města. Buď počkáte, až se vrátíte domů, abyste se vypořádali se svými obchodními aktivitami, nebo se rozhodnete pro změnu IP. Až získáte mexickou IP, budete moci spustit a otestovat úspěch vašich reklamních kampaní online na mexických Googlech, Bingu, Yahoo a dalších vyhledávačích..

Naučte se jazyk

Nejlepší způsob, jak se naučit jazyk, je ponořit se do scény. Pouhé slyšení jazyka z vašeho okolí vám pomůže vyzvednout mnoho věcí, proto budete potřebovat přístup k mexickým kanálům. Naučte se místní jazyk v Mexiku procházením mexickou IP.

Bezpečnostní

Přes IP, kterou dostáváte, skutečnost, že získáváte jinou, poskytuje anonymitu a zabezpečení. Použijte cizí IP adresu, abyste se stali nevysledovatelnou a těžší se identifikovat online. Získejte bezpečnou IP z Mexika, abyste chránili své online aktivity a internetový provoz před vládním dohledem a poskytovateli internetových služeb.

Získejte mexickou IP mimo Mexiko

Nyní, když víte, jak užitečné je získat mexickou IP adresu, můžete pokračovat a změnit své pomocí VPN. Nezapomeňte proto, že navštěvujete nebo žijete v Kanadě a chcete přistupovat k mexickým webům, kanálům nebo službám, budete muset změnit IP adresu v Mexiku. Až po získání adresy IP z Mexika budete moci získat přístup k obsahu, který je v Kanadě běžně nedostupný. Po přečtení tohoto článku jsme si jisti, že přistoupíte k dokonalé službě VPN k odblokování mexického internetu z jakéhokoli globálního umístění.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map