Nejlepší proxy serveru Netflix pro změnu regionu Netflix – DNS nebo VPN

Nejlepší proxy serveru Netflix změnit oblast DNS nebo VPN?


Nejlepší proxy serveru Netflix pro změnu oblasti DNS nebo VPN?

Chyba proxy serveru Netflix (netflix.com/proxy). „Zdá se, že používáte odblokovač nebo proxy. Prosím vypněte kteroukoli z těchto služeb a zkuste to znovu. “

V roce 2016 začal Netflix zakročovat VPN a Inteligentní DNS proxy služby, které umožňují uživatelům Netflix změnit regiony Netflix. Chyba proxy serveru Netflix „Zdá se, že používáte odblokovač nebo proxy. Prosím vypněte kteroukoli z těchto služeb a zkuste to znovu. “ začaly se objevovat na streamovacích zařízeních uživatelů Netflix. Pokud jste jedním z těch, kteří dostali chybu proxy serveru Netflix, přepnout na VPN to je stále možné obejít chybu proxy serveru Netflix. V prosinci 2019 jsem testoval ExpressVPN a může potvrdit, že to stále funguje, pokud jde o odblokování American Netflix mimo USA.

Jak změnit pokyny pro Netflix Region

Zde je návod, jak získat americký Netflix ve Velké Británii, Kanadě, Austrálii, Švédsku, Dánsku, Brazílii, Norsku, Indii nebo kdekoli jinde v zámoří. Chcete-li změnit svůj region nebo zemi Netflix na USA, postupujte podle těchto pokynů:

 1. Nejprve se zaregistrujte u poskytovatele VPN.
 2. Poté stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN do počítače PC, Mac, Android, iOS.
 3. Spusťte aplikaci VPN a přihlaste se pomocí účtu VPN.
 4. Nyní se připojte k americkému serveru VPN.
 5. Nakonec přejděte na web Netflix nebo spusťte aplikaci Netflix.
 6. Sledujte American Netflix mimo USA.

ExpressVPN svým uživatelům také poskytují servery proxy Smart DNS, které pracují na serverech PS3, PS4, Xbox, FireTV, Roku, Smart TV a směrovačích. Tato zařízení nemají klienty VPN. Proto na ně nelze nainstalovat VPN. Inteligentní DNS proxy server vám umožní tento problém vyřešit.

Odblokování regionu Netflix – Jak změnit zemi Netflix: Jak & Proč?

Obvykle byste chtěli dva důvody změňte svůj region Netflix. Jedním z nejoblíbenějších regionů Netflixu je Americký region Netflix. S více než 10 000 pořady a filmy a rychle rostoucí. Hostuje 4krát více než kterýkoli z nejbližších regionů. Dalším důvodem je to, že byste mohli být expat v USA nebo jinak a chcete sledovat své domácí vydání Netflixu, jako je mexická knihovna Netflix nebo britská knihovna Netflix. K dosažení tohoto cíle vám pomohou níže uvedené metody. Také vám to umožní odblokujte Netflix, pokud již není podporován. 

Aktuální umístění Netflix: USA, Kanada, Mexiko, Brazílie, Irsko, Švédsko, Finsko, Dánsko, Norsko, Francie, Belgie, Kolumbie, Argentina, Lucembursko, Německo, Rakousko, Japonsko, Itálie, Portugalsko, Španělsko, Švýcarsko, Austrálie, Nový Zéland a ve Velké Británii.

Zařízení podporující Netflix: Android, iPad, iPhone, iPod, OS X, Kindle Fire, Windows Phone, Windows, Boxee, Chromecast, Apple TV, WD TV, Tivo, Nintendo, Wii, PlayStation 3 4 Vita, Xbox One, Xbox 360, Smart TV, Roku a Amazon Fire TV.

Změna & Odblokujte My Netflix Region pomocí VPN namísto A DNS Proxy

Služba VPN a.k.a Virtuální privátní síť je řešení, které přenáší veškerou vaši komunikaci šifrovanou na server umístěný ve vaší zemi. Přímým výsledkem je zajištění vašeho soukromí a zdá se, že váš provoz přichází z vybraného místa. Takže vše, co musíte udělat, je následující:

 1. Podívejte se na ExpressVPN,
 2. Stáhněte si snadno použitelnou aplikaci (Android, iPad, iPhone, PC, FireStick a Mac jsou podporovány)
 3. Připojte se k americkému serveru VPN z aplikace.
 4. Užij si své Netflix pořady z libovolného regionu.

Nastavení je snadné. Protože veškerý provoz je odesílán prostřednictvím serveru VPN, můžete sledovat VŠECHNY weby, které se nacházejí v zemi serveru VPN. Pokud se připojíte k americkému VPN serveru, získáte všechny americké weby včetně American Netflix. Pokud se připojíte k britskému VPN serveru, získáte UK Netflix s BBC Iplayerem a podobně. Protože však nyní odesíláte veškerý provoz do Velké Británie, dostanete 10% rychlostní zásah. Další nevýhodou je, že vaše stránky v místních zemích, které provádějí kontrolu regionu, přestanou fungovat tak, jak se zdá, že pocházíte z Velké Británie..

Níže je uveden seznam poskytovatelů VPN, testovaných a hodnocených na základě rychlosti, spolehlivosti a kvality podpory. 

Použitím VPN umožňuje odblokování všech oblastí Netflix a kdykoli si přejete přepnout zpět do místního regionu Netflix. VPN však nepodporují všechna zařízení „Smart TV, Apple TV jsou dvě populární zařízení, která VPN nepodporují“. Pokud se snažíte, aby tato zařízení fungovala. Viz níže.

Netflix Proxy – nejlepší způsob, jak změnit / odblokovat svou oblast Netflix pomocí inteligentního DNS

Inteligentní DNS je skvělá technologie, vše, co musíte udělat, je změnit server DNS ve směrovači a všechna vaše zařízení budou okamžitě fungovat. Jít do Unlocator, zaregistrujte se a dostanete bezplatnou zkušební verzi. Na servery Smart DNS je odesílán pouze relevantní přenos, veškerý zbytek provozu není nijak ovlivněn. Žádná pokuta za rychlost připojení! To není všechno. jestli ty změňte svůj Netflix co často musíte udělat, je jít do oblasti vašeho člena a změnit svůj Netflix umístění. Tímto způsobem můžete vypadat, že se díváte Netflix z Finska Hulu jako byste přicházeli z USA. Ach jo! Zapomněl jsem zmínit, že inteligentní DNS blokuje také většinu amerických webů, záleží však na vašem poskytovateli. Nastavení je obecně velmi snadný úkol – nastavení naleznete zde Video a Picture Guide.

Ne všechny služby SmartDNS poskytují měnič oblasti Netflix. Většina z nich také nepodporuje všechna zařízení. Používám Unlocator. Podporována jsou všechna zařízení a oblasti Netflix. Kromě 214 dalších kanálů včetně sítě WWE, HBO Go, Fox, Sky Sports, abychom jmenovali alespoň některé. Na rozdíl od Opravy výpadků pro NFL, NHL, NBA, MLS atd.

Checkout Unlocator – kontrola rychlosti a výkonu.

Jak odblokovat a sledovat americký Netflix mimo USA – Průvodce YouTube

Nejlepší Netflix Proxy

I když jsou níže uvedené služby poskytovateli VPN, nabízejí uživatelům inteligentní servery proxy DNS, které lze použít ke změně oblasti Netflix..

1. ExpressVPN – zdarma Netflix Proxy

Pokud jde o American Netflix, ExpressVPN jsou odborníci. Oni mají Umístění VPN po celé USA a jsou jednou z mála VPN služeb, které vám stále umožňují změnit váš region Netflix na Ameriku. Ve skutečnosti byl po celý rok 2016 a 2017 ExpressVPN neustále schopen vyhnout se chybě serveru proxy Netflix. Navíc můžete spustit tři současná připojení VPN. ExpressVPN následuje a „Zásady no-logs“ a nabízí hvězdu 24/7 podpora pro všechny jeho uživatele. V rámci předplatného získají uživatelé ExpressVPN bezplatnou funkci Smart DNS proxy. To se hodí na zařízeních, která nativně nepodporují VPN, jako jsou Apple TV, Roku, PS4 a Xbox One..

Klady

 • 30denní vrácení peněz vrácení peněz záruka.
 • VPN aplikace pro PC, Mac, iOS a Android.
 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7.
 • Přes 136 umístění VPN v téměř 90 zemích.
 • Nulové protokolování provozu v síti.
 • American Netflix.

2. BulletVPN

Ačkoli BulletVPN je méně známá než jiné služby VPN na tomto seznamu, tato konkrétní VPN funguje s Netflixem velmi dobře. Pokud chcete odblokovat American Netflix mimo USA, je to váš poskytovatel služeb VPN. Mají také 30denní zásadu vrácení peněz a můžete použít jedno předplatné BulletVPN až na 3 různých zařízeních současně. BulletVPN je také jedním z mála poskytovatelů služeb VPN, kteří svým uživatelům nabízejí aplikaci VPN, která je kompatibilní s Amazon Fire TV a FireStick. Opravdu ne příliš ošuntělý. Podobně jako ExpressVPN nabízí BulletVPN uživatelům bezplatný Smart DNS proxy, který jim umožňuje sledovat americký Netflix v zahraničí.

Klady

 • 5 současných zařízení
 • Odblokujte American Netflix mimo USA
 • Nulové protokolování.
 • VPN aplikace pro PC, Mac, Android, FireStick a iOS
 • 30denní záruka vrácení peněz

3. StrongVPN – Netflix Proxy

Pokud chcete poskytovatele VPN, který podporuje odblokování Netflix v USA a Velké Británii v zahraničí, StrongVPN je perfektní. Přestože v seznamu nenabízí tolik funkcí jako jiné služby VPN top Netflix VPN v roce 2018, nahradí to nabídkou jednoho z nejnižších předplatných VPN v okolí.

Klady:

 • Nízké náklady.
 • Přístup do amerických a britských Netflix v zámoří.
 • Služba Smart DNS proxy zdarma.

Nevýhody:

 • 5denní lhůta na vrácení peněz.
 • Některé servery VPN, kde buď jsou příliš pomalé nebo vůbec nefungovaly.
 • OpenVPN je k dispozici pouze na vybraných serverech.

4. VyprVPN – Netflix Proxy

bohužel, VyprVPN nepodporilo odblokování American Netflix po většinu roku 2016. Nedávno jsme však jejich americkým VPN serverům zkusili druhý pokus a k našemu překvapení jsme byli schopni sledujte US Netflix znovu v zahraničí. Určitě by byli vyšší na našem seznamu top 4 Netflix VPN v roce 2018 kdyby tomu tak nebylo, trvalo jim to tak dlouho najít řešení chyby serveru proxy Netflix.

Klady:

 • Velmi rychlé VPN servery.
 • Servery VPN ve 36 zemích.
 • Chameleón.

Nevýhody:

 • Žádné torrenty.

5. NordVPN – VPN stále pracuje s American Netflix 2018

NordVPN VPN aplikace pro iPhone, iPad, Android, PC a Mac jsou možná nejjednodušší a nejpřátelštější, co jsem použil. Jejich nastavení trvá několik minut. Od této chvíle jednoduše spustíte aplikaci a připojíte se k VPN serveru dle vašeho výběru. Lze s jistotou říci, že při vytváření těchto aplikací bylo vynaloženo velké úsilí. Stejně jako ExpressVPN nabízí i NordVPN a 30denní lhůta na vrácení peněz, více než dost času na úplné otestování jejich VPN serveru.

Klady:

 • 30denní lhůta na vrácení peněz.
 • Skvělé aplikace VPN.
 • Servery VPN v přibližně 57 zemích.
 • Dvojitá VPN.

Nevýhody:

 • Zatímco většina serverů VPN, které jsme vyzkoušeli, byla působivě rychlá, pár bylo relativně pomalých.

Jak změnit váš region Netflix, VPN nebo DNS Proxy?

Nyní, když máte potřebné informace. Dejte buď VPN nebo Inteligentní servery DNS zkuste změnit svůj region Netflix pomocí proxy serveru Netflix DNS nebo VPN a podělte se o své zkušenosti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map