Nejlepší VPN pro Canal +

Pokud máte chuť na francouzskou zábavu, pak Canal + je jeden kanál, na který byste se měli opravdu podívat. Tato služba nabízí širokou škálu kanálů jak pro své francouzské diváky, tak pro své anglické publikum. Služba byla založena v roce 1984 a má desítky let zkušeností s distribucí kvalitního obsahu, a co je nejlepší, většina nabízeného obsahu je zdarma. Chcete-li přistupovat k obsahu služby, musíte se buď přihlásit na jejich web, nebo si stáhnout uživatelsky přívětivou aplikaci myCanal..

Nejlepší VPN pro Canal Plus

Nejlepší VPN pro kanál+

Souhrn nejlepšího kanálu + VPN

Celkovou recenzi jsem shrnul v níže uvedeném seznamu. Tady jsou nejlepších 5 poskytovatelů VPN služeb, které můžete použít ke sledování Canal Plus v zahraničí:

  1. ExpressVPN
  2. VyprVPN
  3. CyberGhost
  4. BulletVPN
  5. IPVanish

Je Canal Plus k dispozici mimo Francii

Kanály jako Canal + Cinema, CanalPlay a myCanal jsou jen ukázkou toho druhu programování, které dostanete od Canal +, ale pro většinu uživatelů je to pravda pouze tehdy, pokud mají sídlo ve Francii. V případě, že jste francouzským expatem žijícím v zahraničí, zobrazí se vám při každém pokusu o sledování živého nebo on-line obsahu na Canal Plus online následující chyba:

“Nemožné d’accéder au contenu, veuillez vérifier votre connection internet.”

To představuje velmi hroznou situaci, zejména pokud jste francouzský expat, který mohl být poslán pracovat do zemí, jako jsou Švýcarsko, Austrálie, Belgie, USA nebo Velká Británie. Webové stránky Canal + a streamingová služba se spoléhají na geo-omezující bloky, aby zajistily, že mohou streamovat pouze uživatelé se sídlem ve Francii, a důvody, které k tomu vedou, by se mohly pohybovat od licenčních ujednání až po omezení šířky pásma a také obecné preference pro místní publikum.

Bez ohledu na to, že nebudete moci streamovat své oblíbené pořady z Canal +, zatímco mimo Francii, by to mohlo vést k vážnému případu domácího nemoci a udržet vás bezradní o tom, co se děje doma. Chcete-li tento problém vyřešit a odblokovat Canal Plus ze zahraničí, musíte mít v zásadě francouzskou IP adresu. Pro ty, kteří to nevědí, je IP adresa, jakou byste považovali za digitální otisk prstu. Tuto adresu používají weby a poskytovatelé internetových služeb k tomu, aby o uživateli zjistili několik věcí, například jejich totožnost a umístění. Abyste mohli Canal + streamovat ze zahraničí, potřebujete řešení, které vám poskytne francouzskou IP adresu, a neexistuje žádný jiný nástroj, který to dělá, stejně jako VPN.

Použití VPN k sledování kanálu + mimo Francii

VPN je zkratka pro virtuální privátní síť, což je skupina zabezpečených serverů, ke kterým se připojujete, aby byl váš provoz šifrován. Všechny tyto servery jsou umístěny v různých zemích, takže abyste mohli sledovat Canal + mimo Francii, musíte se připojit ke službě, která má servery tam umístěné. Připojení k jednomu znamená, že budete moci obchodovat na své IP adrese za francouzskou, takže web Canal + nebude schopen určit, že k němu přistupujete ze zahraničí..

Jak bylo uvedeno výše, použití sítě VPN znamená, že vaše data budou šifrována, což znamená, že ani váš poskytovatel internetových služeb nebude schopen dešifrovat vše, co vás zajímá online. To je skvělé, protože se vyhnete všem omezením, která jsou uvalena na uživatele, kteří mají tendenci používat pro přenos dat velkou šířku pásma. Je známo, že poskytovatelé internetových služeb spravují využití šířky pásma prostřednictvím omezení rychlosti připojení a také odposlouchávají aktivitu uživatele, aby na určité webové stránky použili uživatelské bloky. Přihlaste se k odběru důvěryhodné služby VPN, které vám to pomůže vyhnout se, a zajistěte, aby byl přístup k Canal + prostřednictvím webu nebo aplikace myCanal zaručen, ať jste kdekoli.

Nejlepší VPN pro kanál+

V souladu s tím, jak vám můžeme pomoci dosáhnout skutečné svobody a flexibility online, jsme již pro vás připravili základy a identifikovali poskytovatele VPN, kteří nabízejí nejlepší hodnotu za vaše peníze:

1. ExpressVPN

Mnoho ostatních poskytovatelů na trhu považuje za poměrně obtížné přizpůsobit se tomu, co ExpressVPN může nabídnout. Služba má ve své síti asi 2000 serverů a je řádně založena z Britských Panenských ostrovů. Takové umístění je obzvláště výhodné, protože neexistují žádná pravidla pro regulaci dat, která zde platí, a služba má také velmi přísnou politiku nulování protokolování. S ExpressVPN mají uživatelé možnost připojit současně až 3 zařízení, a to zajistí, že zabezpečení poskytované prostřednictvím 256bitového šifrování AES se rozšíří po celé desce.

Poskytovatel je také jedním z nejuznávanějších v oboru a může se pochlubit oceněními, která uznávají jejich příkladný zákaznický servis. ExpressVPN zajišťuje, že uživatelé také získají ochranu při sdílení souborů prostřednictvím P2P připojení, a také nabízí možnost volby z OpenVPN, IPSec a dokonce IKEv2 jako preferovaných protokolů VPN. Odběratelé také získají výhody z funkcí, jako je rozdělené tunelování, automatický přepínač zabíjení, skryté servery a odměna za doporučení zákazníka, který se úspěšně zaregistruje. Pokud se chcete o službě dozvědět více, podívejte se na naši recenzi ExpressVPN.

2. VyprVPN

Za druhé na našem seznamu máme poskytovatele se sídlem ve Švýcarsku, který zajišťuje, aby všichni jeho uživatelé měli šifrovaný provoz prostřednictvím široké škály více než 700 serverů. Prostřednictvím této sítě si uživatelé mohou vybrat z více než 200 000 IPS, jakož i řady dalších přidaných funkcí. Díky až 5 současným připojením nabízeným uživatelům ve svém prémiovém plánu mohou mít uživatelé širokou škálu zařízení běžících na platformách Android, iOS, Mac nebo Mac OS.

VyprVPN je také velmi oblíbený pro svůj protokol Chameleon, který pracuje skramblováním metadat paketů OpenVPN a zajišťuje, aby uživatelé mohli používat nezjištěnou službu i v zemích, kde provádějí hloubkové kontroly paketů, aby našli a zablokovali kohokoliv, kdo používá VPN. Tato služba je také přátelská k torrentu, nabízí přepínač zabíjení na internetu a vlastní všechny své servery. Předplatitelský provoz je také zabezpečen pomocí šifrování AES s 256bitovým šifrováním AES založeného na OpenVPN a pro ty, kdo chtějí posílat zabezpečenou komunikaci, aplikace Cyphr Messaging poskytovatele také zajišťuje uživatelům, že veškerý odeslaný text je šifrován. Chcete-li přesně vědět, co pro vás může VyprVPN udělat, doporučujeme projít si VyprVPN recenzi.

3. CyberGhost

Rychlý, pohodlný a cenově dostupný. To do značné míry shrnuje druh služeb, které pravděpodobně obdržíte od CyberGhost VPN. Tato služba má sídlo v Rumunsku, které je zcela mimo kterékoli z „14 očí“. To znamená, že jejich zásady nulování protokolování jsou solidní, a proto žádný z provozu směrovaného přes některý z jejich 1300+ serverů nebude nikdy vyšetřen. Tato služba má také aplikaci, která je navržena tak, aby zajistila, že se bude moci připojit kdokoli, kdo provozuje službu založenou na Windows, Android, iOS nebo Mac, a nabízí jako hlavní protokoly VPN OpenVPN, L2TP a IPSec jako hlavní protokoly VPN.

Z uživatelského rozhraní je velmi snadné zjistit, že CyberGhost má jednu z uživatelsky nejpříjemnějších aplikací na trhu, protože pro odběratele je vše jasně rozloženo. Služba také podporuje použití s ​​Torem, a to zajišťuje, že zůstanete zcela anonymní, když jste online. Torrenting je povolen a s limitem připojení až 5 zařízení není důvod, proč byste neměli chránit veškerou svoji elektroniku podporující internet. Máme podrobnější přehled toho, co pro vás může tento poskytovatel udělat, a všechny tyto informace najdete v naší recenzi CyberGhost VPN.

Závěr o nejlepší VPN pro kanál+

Být pryč ze své domovské země by vás neměl odradit od získání nejnovějších aktualizací zpráv nebo užívat si programování, na které jste již zvyklí. Získejte VPN a zajistěte, že budete moci streamovat z Canal +, přestože jste daleko od Francie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me